Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cika je objasnio, a seks se nastavlja.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Nisam siguran, ali znam da mi je otac pricao da je Milosevic kad je bio predsednik gurao svoje kandidate koji nisu bili obrazovani, bio je neki stolar ili tako nesto, da bi on izgledao bolji. Znam i za foru Dafine i Jezdimira i njihovih banaka. Tako da mislim da u svakom vremenu ima takvih likova, nekad vise nekad manje.
      I Milošević a pogotovo Šešelj su bili u stanju da se nose sa sudom i mnogobrojnim tužilaštvom, za ove sumnjam da bi sastavili dvije rečenice. Kamo sreće da je inteligencija i obrazovanost ovog drugog u nekome ko bi to pametnije iskoristio.

      Comment


      • Vulin novi premijer,provjerena informacija

        Comment


        • To je neka Pixare mnogo široka i dugačka priča i stvarno nemam energije sada za to... a ako ti tvrdiš drugačije nijedna rasprava ili debata, sa ma kakvim dokazima te neće uveriti u suprotno. Ti, koji razmišljaš ispravno nisi glaso i kažeš oni su nas primorali da napustimo svoje domove... Da li znaš koliko ih misli drugačijie, da su ovi spasioci, a krivi oni tamo isključivo iz tih drugih zemlja iz kojih su/ste morali da odete? Očigledno nemaš sa njima dodire i nek ostane tako. A nisi u pravu. I naravno da nisu svi za ove hohštaplere bili ili su sada, pa taman posla.

          Last edited by miloolja; 02-04-17, 23:07.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ja to ne sporim, ne mozes da budes glup a uspesan(ne racunam estradu i tako to gde je talenat presudan ne intelekt). Osim ako nisi preko veze kao sto su SNS botovi u stranci. Ni Hitler sigurno nije imao IQ 85. Koliko su oni "uspesni" i "pametni" ce se videti cim Vucicu padne rejting gde ce biti SNS bez njega.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Gle mog brata Vuka, pita ga dje pogrijesio.

              Joj ne znam.

              Brate, ispred tebe je karikatura od lika, uzmi i zapali se. Spicio si pola miliona eura najmanje i kazes ne znas dje si pogrijesio.



              Vuk, princara 2.0. Vrijeme je za promjene...
              Vuku bi i ti Aki bolje odradio kampanju . Ne mozes da motivises ljude da glasaju za tebe sa sloganima: 1) Moramo bolje. 2) Srbija zna, zaokruzi broj dva. . Onda od onolikih njegovih spotova, jedina dva koja su valjala se nisu ni pustala na televiziji. Da ne govorim o programu koji je izneo, a koji nema nikakve veze sa ovlascenima predsednika, kao i to sto je najmanje govorio o svojim rezultatima na medjunarodnom nivou, a na cemu je celu kampanju i trebao da zasniva. Na kraju je rezultat taj sto je Jankovic sa javnom licnostima skupio 3 puta vise glasova, a Beli sprdnjom duplo vise.

              Comment


              • http://www.tarzanija.com/tajmlajn-kad-ce-biti-bolje/ jes malo bajat tekst ali sam se iskidao kad je stigao do Vulina

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Vulin novi premijer,provjerena informacija
                  Hahahahahahahaha, da se roknemo momentalno.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Vulin novi premijer,provjerena informacija
                    Jesi li to u štabu?

                    Comment


                    • Ja tipujem na Selakovica ili Dacica

                      Comment


                      • Kako Vulin? A Dačić ništa?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • @adam

                          Stokholmski sindrom. Nema tu zvanicne dokumentacije, ali vidis kako ljudi koji su ostali tamo glasaju, a kako glasaju ljudi koji su decenijama u BG ili NS. Vidis po pricama iz drustva. Ne postoji nista sto moze da tvrdi da manja izalznost odgovara SNS ali to se u principu zna da oni imaju svoju bazu koja je mahom penzioneri, neskolovani i ljudi iz unutrasnjosti. Mahom ti ljudi bez interneta glasaju za njih. Zato je paradoks zvati se progresivan(napredan) kad je to totalna kontra modernom i kulturnom svetu(njihovo biracko telo). Naravno ima dosta izuzetaka, ja pricam o vecini.
                          Last edited by colchonero; 02-04-17, 23:12.

                          Comment


                          • Vujović - mmf-ovac, neverovatna sličnost sa Cvetkovićem, sličnost u odnosu Tadić-Cvetković.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja bi od Bojaninog labradora predsjednika napravio u ovim parodija drzavama sa Vuckovim resursima.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by princara View Post
                                Ja tipujem na Selakovica ili Dacica
                                На њих најмање квоте, делује ми Дачић јер га је подржао и није се кандидовао.

                                Comment

                                Working...
                                X