Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Pa ponasa se kao da jeste... vlasnik svega, vlada i tobom.

    Sutra kad nas cipuju bice SRB-BG-123456 aha to je onaj Chivi ... gasi ga. Da sve bude jos gore pristup cipovima ce imati i vlasnici Windowsa, Twittera, FB i instagrama pa ce moci da te iskljuci i Gates... Zuckerberg ti samo ugasi FB profil i cip izvrsi unistenje organizma kom se nalazi.
    Pa i EU se ponaša kao da je vlasnik Srbije ali dobro nećemo njih da uzimamo na zub.

    Ne valja se.

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Apropo šerpica, ja sam u te šerpe lupao sa 10 godina sa ocem koji je skakao na haube DB-ovskih automobila koji su se zaletali u masu da zgaze ljude.. Aplaudirao cisternama sa mazutom koje imaju ucrtanu zastavu zapadnih zemalja.

      Sprdao u bombardovanju zadrte penzose kako treba da nas bombarduju još jače jer smo jelte glupi.

      Da, da.
      Ali onda je dete poraslo i shvatilo da smo digitron državi samo proračun.

      Vi to još ne shvatate.
      Tu ste na nivou mene kad sam imao 10 godina.
      Ti si shvatio bolje pakt nego rat
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by goku
        Nije tačno, mene niko ne prisiljava da budem u SNS, da glasam, idem na mitinge i slično. Bukvalno ni najmanji pritisak nisam imao.
        Ni mene niko ne prisiljava niti idem na mitinge, poslednji na kojem sam bio je 2000.

        Jeste tacno, aj caooooo.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Vuce, pa napisao si to sto si napisao, onog pre se ne secam. Ti si stikliran za Djialasa...


          Sad mi je jasno kako si dosao do onog 70% podrzava Vucka.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by goku
            Nije tačno, mene niko ne prisiljava da budem u SNS, da glasam, idem na mitinge i slično. Bukvalno ni najmanji pritisak nisam imao.
            Džabe se trudiš.

            U ovoj zemlji mrtvi glasaju, predsednik RIK-a vodi Vučiću kampanju, SNS jedini ima na svim izbornim mestima svoje predstavnike.

            Svi mediji su Vučićevi i na te medije naši prijatelji iz Evrope rado daju intervjue i hvale Vučića.

            Ali dobro, nećemo njih da kudimo.
            Ne valja se.

            Comment


            • Ti si to napisao Vuce i ja to postujem. Djilas nije los, nije to sramota. Ne zelim pogresno da me shvatis. Ako ti to nisi napisao reci, svakako sam uradio skrinsot
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Džabe se trudiš.

                U ovoj zemlji mrtvi glasaju, predsednik RIK-a vodi Vučiću kampanju, SNS jedini ima na svim izbornim mestima svoje predstavnike.

                Svi mediji su Vučićevi i na te medije naši prijatelji iz Evrope rado daju intervjue i hvale Vučića.
                Nije N1 ali Telekom jeste. Ziv nisam da li je tvoj disha hvalio vucica, ali ove sa N1 nisam video da ga hvale Mnogi su otisli npr sa RTV kad su ga skembali naprednjaci, ljudi otisli na N1,neki krenuli privatan biznis, doduse neki su i ostali...svako ima izbor, kao sto ga imas i ti i to postujem..sigurna plata,malo posla..jednom zazmuriti i glasati za najevropljanina, pa nije to neki problem
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Izadjite, prosetajte, sad jos uvek mogu kucni ljubimci da se setaju, ovaj karantin pogubno deluje na vas.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Da je Milošević bio ovoliki diktator kao Vučić možda bi i njega hvalili.

                    Ali ne, on je dozvoljavao političke debate, demonstracije i opozicione medije i dobio je po ušima.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ti si to napisao Vuce i ja to postujem. Djilas nije los, nije to sramota. Ne zelim pogresno da me shvatis. Ako ti to nisi napisao reci, svakako sam uradio skrinsot
                      Obozavam ja Djikija, to je opste poznato, nema izbora na kojem ga nisam zaokruzio.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Izadjite, prosetajte, sad jos uvek mogu kucni ljubimci da se setaju, ovaj karantin pogubno deluje na vas.
                        Nemam psa, a i sestra je ostavila Anku na Zlatiboru prosli vikend da uziva...

                        Comment


                        • Gde je Ivan, da pokrene neku zanimljivu temu. Dok njega sacekamo....

                          Zasto je Zemlja jedina planeta koja je ravna ploca, a ostale nisu?
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Volite li vi ljudi maslac? Ne znam da li ima išta bolje od toga. Maslac, kulen i kajmak, skoro svaki dan tako zapocinjem. Ma nema boljeg doručka.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Jedem kajmak od rodjenja i nikada mi nije palo na pamet da ga jedem sa maslacom. Meni je kajmak/paradajz + pršuta generalno najbolja kombinacija u univerzumu.

                              Nisam lupao u šerpe, nisam ni aplaudirao, ali vidim da su ove šerpe naišle na jaku osudu i ismevanje. Ja bih se susdržao od toga.
                              Last edited by mark !t zer0; 27-04-20, 09:27.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                                Jedem kajmak od rodjenja i nikada mi nije palo na pamet da ga jedem sa maslacom. Meni je kajmak/paradajz + pršuta generalno najbolja kombinacija u ujiverzumu.

                                Nisam lupao u šerpe, nisam ni aplaudirao, ali vidim da su ove šerpe naišle na jaku osudu i ismevanje. Ja bih se susdržao od toga.
                                Ne može paradajz, možda kiseli krastavcici. Ne može iz razloga što su ti hibridi što mi jedemo toliko plastični da su bezukusni.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X