Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Johnny Rotten View Post
    https://youtu.be/YbNbb0y918g

    Odlično je Duci opisao stanje koje vlada u alternativnim onlajn medijima. Problem kod Balkan Infa i sličnih projekata je taj što su svakoj budali dao za pravo da raspravlja o svemu i svačemu, bez nekog realnog predznanja o temi o kojoj se raspravlja. To za rezultat ima populaciju koja naučno istraživanje izjednačava sa gledanjem klipova na YT.

    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
    Sustina svega. Problem je sto se to desava apsolutno svuda. Retko ko zna sta prica a sve je manje strucnih ljudi koji mogu prosto da objasne situaciju. Jos veci problem je to po manjim mestima i unutrasnjosti. Znanje je opste i to je problem. Tu ne mislim na Blakan info, tamo znanje nije ni opste, vec su uglavnom blizi cirkusu nego televiziji
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Johnny Rotten View Post
      https://youtu.be/YbNbb0y918g

      Odlično je Duci opisao stanje koje vlada u alternativnim onlajn medijima. Problem kod Balkan Infa i sličnih projekata je taj što su svakoj budali dao za pravo da raspravlja o svemu i svačemu, bez nekog realnog predznanja o temi o kojoj se raspravlja. To za rezultat ima populaciju koja naučno istraživanje izjednačava sa gledanjem klipova na YT.

      Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
      Ne pratim Balkan info, a još manje želim da omalovažavam Ducijevu borbu protiv teorija zavera ali ispod klipa sam naleteo na sledeće njegove intervjue:

      Duci Simonović - Kapitalističke bitange su najveći neprijatelji čovečanstva!

      Duci Simonović - Potrebna nam je revolucija da zbrišemo kapitalističke bande!

      Duci Simonović - Prljava strategija zapada je uništiti Slovene i zavladati njihovim životnim prostorim!

      Ne znam, ali meni ovo deluje na neke male teorijice zavere, sam sebi skače u stomak.
      Last edited by Chiwwi; 26-04-20, 17:48.

      Comment


      • A u Engleskoj nema nijedan Losmi?

        Eno Rujevic na Twiteru pisao kako su se Nemci prerusavali u majsotre koji treba da odrade neke popravke kako bi stigli do vikendica jer je bilo zabranjeno.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Ne pratim Balkan info, a još manje želim da omalovažavam Ducijevu borbu protiv teorija zavera ali ispod klipa sam naleteo na sledeće njegove intervjue:

          Duci Simonović - Kapitalističke bitange su najveći neprijatelji čovečanstva!

          Duci Simonović - Potrebna nam je revolucija da zbrišemo kapitalističke bande!

          Duci Simonović - Prljava strategija zapada je uništiti Slovene i zavladati njihovim životnim prostorim!

          Ne znam, ali meni ovo deluje na neke male teorijice zavere, sam sebi skače u stomak.
          Ma pusti Ducija. Takvog više majka ne rađa.
          sigpic

          Comment


          • Da bi se nešto diskreditovalo samo je potrebno ubaciti reč Teorija. Znači kada ispred reči Zavera ubaciš reč Teorija već si obavio veći deo posla. Velika većina ljudi će na to gledati kao na nešto neozbiljno.

            Još nešto se radi. Pravi se hiperprodukcija takvih stvari da bi se u moru raznih gluposti izgubile i priče koje su istinite.

            I još nešto. Ako ćemo sve što ne ide uz mejnstrim proglašavati za teorije zavere, kako ćemo stvarno znati kad nas neko bude upozoravao na neku prevaru.

            Ducijeva borba protiv kapitalizma je suština svih teorija zavere. Držati običnog čoveka u ropstvu, a da on to i ne zna je najbolja prevara ikada smišljena.

            Ranije su robovlasnici podanicima obezbeđivali smeštaj, odeću i hranu. A danas običan čovek mora da nađe posao da bi to sebi mogao da priušti. Razlika je jedino u tome što sada rob ima telefon i TV.

            Comment


            • Elem, malopre mi "prelete" preko glave onaj Maskov satelit.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                Elem, malopre mi "prelete" preko glave onaj Maskov satelit.
                Brate, pre neki dan mi koleginica pricala kako su sateliti preletatli, kaze da je 5G u pitanju. Huawei kaze ceo autoput pokrio sa 5G u sijalicama valjda. I ja kao ajde da vidim tekst, i onda sam video da je ipak Musk, nisu Kinezi
                Last edited by mark !t zer0; 26-04-20, 20:28.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                  Brate, pre neki dan mi koleginica pricala kako su sateliti preletatli, kaze da je 5G u pitanju. Huawei kaze ceo autoput pokrio sa 5G u sijalicama valjda. I ja kao ajde da vidim tekst, i onda sam video da je ipak Musk, nisu Kinezi
                  Zalivam cveće i podignem glavu, kada ono diskoteka. Svetleća kolonija mrava.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Da bi se nešto diskreditovalo samo je potrebno ubaciti reč Teorija. Znači kada ispred reči Zavera ubaciš reč Teorija već si obavio veći deo posla. Velika većina ljudi će na to gledati kao na nešto neozbiljno.

                    Još nešto se radi. Pravi se hiperprodukcija takvih stvari da bi se u moru raznih gluposti izgubile i priče koje su istinite.

                    I još nešto. Ako ćemo sve što ne ide uz mejnstrim proglašavati za teorije zavere, kako ćemo stvarno znati kad nas neko bude upozoravao na neku prevaru.

                    Ducijeva borba protiv kapitalizma je suština svih teorija zavere. Držati običnog čoveka u ropstvu, a da on to i ne zna je najbolja prevara ikada smišljena.

                    Ranije su robovlasnici podanicima obezbeđivali smeštaj, odeću i hranu. A danas običan čovek mora da nađe posao da bi to sebi mogao da priušti. Razlika je jedino u tome što sada rob ima telefon i TV.
                    Problem kod teorija zavjere i to onih naučnih, koje mene uzgred najviše nerviraju, je nedostatak bilo kakve naučne metodologije. Baš zbog toga sam i započeo temu kontraproduktivnog djelovanja alternativnih medija. Nažalost, većina građana nije svjesna koliko je nauka sa metodološkog aspekta kompleksna i generalno ne shvata nauku na pravi način. U takvom neznanju mase, poene dobijaju kojekakvi kvazi-intelektualci čiji stavovi i zaključci nisu ništa više nego neprovjerene senzacionalističke hipoteze. Svima preporučujem knjigu "Da li postoje stvari koje ne postoje?" u kojoj Voja Antonić čitaoce podstiče na kritičko mišljenje, tako što sa stanovišta nauke opovrgava teorije zavjere i uopšteno pojave koje se kose sa naučnim saznanjima, kao što je npr. astrologija.

                    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

                    Comment


                    • Ljudi lupali u serpe
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ja sam sam se jednom istezao sa podignutim rukama uvis i prozevao, kad pogledam u svoju senku a ona pozira kao bilder, dupli biceps poza.

                        Protrljam oči i pogledam opet a moja senka pravi potez isti kao Jusa Bolt nakon pobede.

                        Već počinjem da ludim, okrećem se iza da vidim da me možda neko ne zajebava, udarim sebi šamar, dva i pogledam opet u senku, a senka se polako okrene ka meni i podigne tablu na kojoj piše AV, mislim tablu u tom obliku i prošeta se u stilu hot ribe na boks meču.

                        Tad sam shvatio da će Vučić zauvek vladati i prestao sam da vodim ljubav uz opijate sa više od dve žene istovremeno.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Ljudi lupali u serpe
                          Nasi roditelji su lupali serpe i to skoro pola drzave, nista lose nema u tome. Kakva je tvoja donacija rusenju loseg sistema? Si odgledao ceo tviter )
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Smara listanje tvitera sada kad ljudi bas mnogo pisu, tako da to radim dosta manje nego inace, mozda 15ak minuta dnevno provedem na njemu.

                            Skoro kao tvoja - nikakva, ali bar nema lozenja.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Smara listanje tvitera sada kad ljudi bas mnogo pisu, tako da to radim dosta manje nego inace, mozda 15ak minuta dnevno provedem na njemu.

                              Skoro kao tvoja - nikakva, ali bar nema lozenja.
                              Naprotiv, bio sam na destine mitinga, ima po mom instagram-u, facebook-u, itd...Nke ljude je sramota, meni je to smesno..Men je sramota da n budem protiv toga javno.

                              Tako da mene izbaci iz te tvoje price Sto se tic lozenja,nema ga bas ni malo...ali nema ista lepse kad setas novosadskim bulevarima i iz sve snage kazes vucicu pederu.

                              Ljudi vecno koriste fraz, ne mogu imam posao, oces ti da mi placas racune, zena i deca.. itd....vise cenim botove od njih
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Pa to ti kazem - nikakva.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X