Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Briga njega njegov kandidat je pobijedio
    Njegovo čedo i đak
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Mogu ja da ti pricam svasta o tom periodu.

      Ali ne mogu najbitnije, a to je kako prehraniti porodicu ili platiti racune?

      Ja 2000 imao 11 godina.. Tako da ti ni ja nisam "validan" za sve to. Naslusao sam se dosta prica od stvarno normalnih ljudi ali opet nije da sam ja sve to proziveo..
      Ma meni je dovoljno da sam ja kao beba morao da idem u podrum za vreme bombardovanja.

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Briga njega njegov kandidat je pobijedio
        To je to

        Comment


        • Ja se secam dzakova brasna, mama koja mora da mesi hleb jer ga je nemoguce kupiti, onda kad idem popodne u skolu, prepodne provedem u redu, cekajuci litar ulja...
          kako su nasi tada preziveli, kako su nas prehranili, obukli i ostalo, nije mi jasno
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Ako mislis na mene da sam Grobar slobodno se samobanuj.

            Tj ne ti, vec svi oni kojima je Zvezdastvo ispred "normalnog zivota".

            Čudi me da nisi. Oni su bar u stavu protiv njega, dok ja ne mogu pljuvati po njemu a navijati za klub koji je njegov projekat trenutno, to bi bilo licemjerstvo. Zato je dobro da nisi ni Zvezdaš.

            Comment


            • Evo vam podaci ko je gde osvajao za sad, po delovima Srbije, (gradovi, opstine itd.) https://www.izbori.live/
              Last edited by colchonero; 02-04-17, 22:35.

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Čudi me da nisi. Oni su bar u stavu protiv njega, dok ja ne mogu pljuvati po njemu a navijati za klub koji je njegov projekat trenutno, to bi bilo licemjerstvo. Zato je dobro da nisi ni Zvezdaš.
                Ajde buraz nemoj da se blamiras vise. Evo ja cu da ti platim postenu veceru.

                O ovome Zvezdas, ho ho ho.. Slab si deckonja. Mnogo slab covek si. Ali nema veze, valjda ces skapirati neke stvari. Mada verovatno i neces.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  E zamisli da se sećaš i njega kao neki od nas
                  Cuj, Sloba bre doktor nauka za ovu bledu kopiju Kim Dzong Una sa svojim nametnutnim jednoumljem I sklepanom autokratijom kao osovinom naseg drustva.

                  Svi ti matorci koji su ziveli I proziveli doba nazovi unitarizma, jugounitarizma ili bar njegovog dobrog pokusaja zeljni su moci koncetrisane u jednom mestu, u jednom coveku.

                  A on sa svojom halpljivoscu, arogancijom, nadobudnim stavom I sada vec poznatom demagogijom nastavice da dominira I u buducnosti.

                  Stvoren je sistem na bazi eklekticizma, kopiramo druge I kupimo njihove propale fore, krojimo sistem tako sto repliciramo tudje programe a trenutno smo poput pantalona, milion puta zasivenih sa 1000 zakrpa.
                  I sad mozes ti nastaviti da ih sijes I dalje ali samo je pitanje vremena kada ces ostati gologuz na vetrometini.

                  Trebaju nam nove pantalone, ne kinesko komunisticko djubre, ne zapadnjacka demokratija na umoru, nesto novo od dobrog materijala po mogucstvu bez inostranog printa I jeftinog poliestera.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Dje plagijator imena, da mi objasni inflaciju?
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Moj kraj (Palilula, Stari grad) to jest Dorcol oko kruga dvojke nije izdao. Oba za Jankovica. Plus Savski venac gde sam se rodio. Bojanin Vozdovac se jos ceka.Ostali svi za AV. Tuga. Realno ocekivao sam posto kod mene stvarno niko nije bio za AV ni u generaciji mog oca, cak i moji dede i baba i cela porodica iz BG su glasale za opozicione mahom za Sasu.

                      Comment


                      • Ja imam 21u. Dovoljno mi je bilo i ovo što se dešava zadnjih godina da odem iz zemlje, da sam preživeo i Miloševića samo bih verovatno ranije otišao.

                        @Noto - ne znam samo u kom to smislu misliš? Da dominira u jadnoj srpskoj ligi? Ili da se barem kvalifikuje za LE?
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Mislim da se Noto samo zajebava kakva Zvezda kakve gluposti

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Moj kraj (Palilula, Stari grad) to jest Dorcol oko kruga dvojke nije izdao. Oba za Jankovica. Plus Savski venac gde sam se rodio. Bojanin Vozdovac se jos ceka.Ostali svi za AV. Tuga. Realno ocekivao sam posto kod mene stvarno niko nije bio za AV ni u generaciji mog oca, cak i moji dede i baba i cela porodica iz BG su glasale za opozicione mahom za Sasu.
                            Palilula skroz raduje, a sto se tice Vozdovca, sumnjam da ce Jankovic pobediti, ona podavalska podrucja su sigurno za Vucica
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Izvinjavam se Senti koja je takodje glasal za Sasu. Cajetina za Stamatovica. Svi ostali za Vucica.

                              Comment


                              • Noto se sprda, ne znam da li se I vi sprdate pa nasedate na njegove fore ili stvarno niste shvatili jer je to taj njegov prepoznatljiv nacin pisanja.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X