Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja verujem u teoriju velikog praska ali mislim da je onu subatomsku česticu beksonačno velike gustine i toplote i beskonačno male mase moglo da stvori samo superinteligentno biće, naučnk, kako god.
    Jer nemoguće je iz ništavila stvoriti nešto.

    U svakom slučaju je to biće bog za nas, jer mi nismo ni blizu te moći stvaranja univerzuma.

    Comment


    • Pa teorije zavere idu uz dlaku sa hrišćanstvom. Za poslednja vremena je ovo i predvidjeno. Mi uopšte ne sumnjamo da će biti haosa i da će biti katastrofe narednih godina.

      A ja Tvorčeve misli neću da shvatam jer ja ne bih mogao shvatiti Tesline koji je jedan milioniti deo genijalnosti Tvorca.

      To što se sve ovo dešava mi to ne možemo pojmiti jer smo milion nivoa ispod intelektualno. Kao kad bih ja mom psu objašnjavao kako da udje u GTA V i da predje igricu. Nema kapacitet da pojmi to i mogu zilion godina da utrošim na taj zadatak, neću ga naučiti.

      To šta mi pokušavamo da dokučimo je isto ono što se verovatno nalazi u psećoj glavi kad vidi balon. Milijardu godina da živi neće moći da objasni šta i kako, a nama je u sekund jasno kako balon nastaje.

      To je razlika u nivou inteligencije i to kao izmedju nas i psa i puta ko zna još koliko. Bespredmetno je misliti o tome.

      Nema niko razlog da mrzi Boga. Može da ne voli ljude koji su u njegovo ime počinili zla, ali to ih Bog nije instruisao.

      Mislim da ljudi pogrešno percipiraju Boga kao nekog čoveka na nebu koji upravlja njima kao zamorčićima.

      Ljudi, tu inteligenciju mi ne možemo skontati. Isto kao kad pas nešto ne konta pa moraš da ga grdiš i učiš, ko zna koja je ovo škola za nas. Da nas mrzi ne bi nas ni stvorio.
      Last edited by Cassius Clay; 22-04-20, 09:53.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Kako dodjes do zakljucka da neko mrzi crkvu?

        Jel zabranjeno iznositi prljave i lose stvari koje se tamo desavaju, mislim ako je obavezno gurati ih pod tepih ti reci.
        Nije zabranjeno, samo budi dosledan i ti i tebi slični pa ukazujte na sve prljave stvari i u drugim oblastima.

        Recimo, jel ima nešto loše i prljavo u tome što se naziva "zapadne vrednosti"? Baš voleo da čujem šta misliš o tome.

        Comment


        • Originally posted by ?????? View Post
          Dobro sinovi moji sokolovi...

          Niste ni vi odvaljivali stomake s 24, valjda. Biće dana za megdana.
          .
          .
          .


          Ja verujem da nema ničeg divnijeg, dubljeg, simpatičnijeg, razumnijeg, ljudskijeg i savršenijeg od Hrista. Sa surevnjivom ljubavlju ja govorim sebi, da ne samo nema njemu slična, nego i da ne može biti. Štaviše, ja izjavljujem: kada bi mi neko mogao dokazati da je Hristos van istine, i kada bi istina zbilja isključivala Hrista, ja bih pretpostavio da ostanem sa Hristom, a ne sa istinom. Bez Hrista sve odjednom postaje odvratno i grešno. Pokažite mi nešto bolje od Hrista! Pokažite mi vaše pravednike koje ćete staviti mesto Hrista – pisao je F. M. Dostojevski.

          A ja samo kažem slažem se 300% i amin.
          Ti bi sa 80+1kilom da izadjes pred nas? Znas li neku SRBENDU sa 80kila? Pa ne moze to tako prijatelju..Pod hitno sto vise alkohola i masne hrane, pa dogodine da te vodim u Turiju kod Paroskog sa sve Chiwwi-jem
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ma ne mogu brate ne osećam se lepo. Imao sam ja i stotku, možda prošle godine u januaru. Nešto sam premasivan za 185 cm. Jedem ja kao nenormalan, samo postoji jedan trik. Kad budeš hteo da suvučeš javi se, da ti napravimo jelovnik da ne moraš da gladuješ i da svučeš koje kilo. Polako ali dugotrajno.

            Comment


            • Imam ja idealnu ishranu za mrsavljnje, ali radim od kuce i na kompu dugo pa s tesko topi samo od sebe. Radim sad sklekove, sa 110kg ih je zajebano raditi ali uspevam svaki dan da izguram oko 70-80komada. Sad sam prosetao 5km pored Dunava na keju, kako je lep novosadski kej na prolece, to je neverovatno.. Vise sam krupan, nego debeo...Imam i bradu, pravi sam srpski cetnik

              Ujtru tri jaja, za rucak piletina, ramstek/biftek i riba,za uzinu barcokoladice bez secera i uvece isto kao rucak, samo prilog je drugaciji. Za rucak pirinac ili krompir/batata a uvece salata i za mesec dana se skine lagano desetak kila. To je samo torija koja mi je uspela dva puta...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Kod nas na Jugu recimo, postoje razne predrasude, o ostatku Srbije. Beograd se ne voli, po difoltu, a kad pomenuste Užičane, zbog gutanja onog zadnjeg samoglasnika u izgovoru, ne razlikuju Ercova od Bosanca...

                Ovih nekoliko postova treba prebaciti u Pričaonicu ?
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Uki ne može posle tridesete da se klesaju trbušnjaci, jednostavno metabolizam ne dozoljava, ja sam u 25-toj bio isklesan kao stena, trenirao tri puta dnevno, cepao pileće belo, govedinu i tunjevinu.

                  To sad ne može, mora da se nabaci masa,što zbog obaveza, što zbog metabolizma, ali što kaže Lošmi ne izgledam debelo, više sam krupan što bi se reklo.

                  Na ledjima mogu da istetoviram haubu od mercedesa u prirodnoj veličini a na njoj motiv velike seobe Srba i da svaki Srbin stane opušteno, bez da se gura...
                  Last edited by Chiwwi; 22-04-20, 10:24.

                  Comment


                  • Originally posted by ?????? View Post
                    Dobro sinovi moji sokolovi...

                    Niste ni vi odvaljivali stomake s 24, valjda. Biće dana za megdana.
                    .
                    .
                    .


                    Ja verujem da nema ničeg divnijeg, dubljeg, simpatičnijeg, razumnijeg, ljudskijeg i savršenijeg od Hrista. Sa surevnjivom ljubavlju ja govorim sebi, da ne samo nema njemu slična, nego i da ne može biti. Štaviše, ja izjavljujem: kada bi mi neko mogao dokazati da je Hristos van istine, i kada bi istina zbilja isključivala Hrista, ja bih pretpostavio da ostanem sa Hristom, a ne sa istinom. Bez Hrista sve odjednom postaje odvratno i grešno. Pokažite mi nešto bolje od Hrista! Pokažite mi vaše pravednike koje ćete staviti mesto Hrista – pisao je F. M. Dostojevski.

                    A ja samo kažem slažem se 300% i amin.
                    Sa 24 sam imao "pupak prilepljen za kičmu" ili ti 72 kg mišića a sada 110 kila (većinom masti).
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Mi smo svi "tu negde"...nešto "malo" preko stoke ....oko 190 u visini. (jbg ja sam počeo da gubim na visini, ali na žalost ne i u težini)
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Sa 24 sam imao "pupak prilepljen za kičmu" ili ti 72 kg mišića a sada 110 kila (većinom masti).
                        Komso, to se zove izolacija i sluzi za to da se energija efikasnije iskoristi.
                        Ova omlatina danas - to sve kilavo, iako vedzba po teretane.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Mogli bismo dobru ekipu za američki fudbal sastaviti.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Kod nas na Jugu recimo, postoje razne predrasude, o ostatku Srbije. Beograd se ne voli, po difoltu, a kad pomenuste Užičane, zbog gutanja onog zadnjeg samoglasnika u izgovoru, ne razlikuju Ercova od Bosanca...

                            Ovih nekoliko postova treba prebaciti u Pričaonicu ?
                            Sa ovim se slažem samo nemaju Užičani veze sa Bosancima nego sa Hercegovcima. I to je trend nastao posle 90ih, ranije se nije tako pričalo pa ni ja tako ne pričam.

                            Iskreno jedan od odvratnijih, para uši. A Nišlije ja ne mogu ozbiljno da shvatim simpa su mi. Zamišljam samo ono "kude si be batke" i te spike, odmah sebi delujem kao lik iz Porodičnog blaga

                            Svaki kraj nosi svoju priču. Pa tako i svaki kraj u Bg. Ja na Medaku kad sam pričao sa ljudima, pola njih ima neki južnjački-bg miks.



                            Kako je to pre bilo lepo mesto medju ovim brdinama.



                            To je taj kraj. Obnoviću ovo kad tad haha

                            Comment


                            • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                              Mogli bismo dobru ekipu za američki fudbal sastaviti.
                              Ja svakako ne bi' moga da odigram running back-a ali...nekog risivera, možda...
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by ?????? View Post
                                Sa ovim se slažem samo nemaju Užičani veze sa Bosancima nego sa Hercegovcima. I to je trend nastao posle 90ih, ranije se nije tako pričalo pa ni ja tako ne pričam.

                                Iskreno jedan od odvratnijih, para uši. A Nišlije ja ne mogu ozbiljno da shvatim simpa su mi. Zamišljam samo ono "kude si be batke" i te spike, odmah sebi delujem kao lik iz Porodičnog blaga

                                Svaki kraj nosi svoju priču. Pa tako i svaki kraj u Bg. Ja na Medaku kad sam pričao sa ljudima, pola njih ima neki južnjački-bg miks.
                                Ma zna ti Nišlija šta je Bosanac, a šta Hercegovac, njemu to sve isto E taj "faking" Siniša Pavić nas je zajebo s tim serijama, a nema si veze čovek, nit je rođen kod nas (Jug) niti je živeo, ali je pod uticajem supruge Ljiljane, koja je Rosuljka (Vlasotinčanka) nešto tu kao zamuvao i napravio nekakav miks. Nema to veze s Nišlijama....Nišlija ti nikad neće reći "Gde si be batke".....Nišlija ne govori meko ć (kao Šojić- to je karakteristično za Piroćance), Leskovčani imaju zvučno "Č" (Tika Špic je baš autentično preneo)....Nišlije to nemaju, a nemaju ni padeže...šta će nam
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X