Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Odakle pare MMF-u?
    Kakve to veze ima s temom? Clanice redovno uplacuju novac mmfu, al to apsolutno veze s ovime o cemu mi pricamo nema. Ti si napisao da je mmf prenosioc kuge, sto nema veze s pamecu, a ja ti kazem da si kao i uvijek smijesan i previse slobodan da nacinjes teme o kojima nemas pojma. Tipa ovo gore o inflaciji i valutama.. Tragedija.
    1. Andrey Rublev
    2. Thanasi Kokkinakis
    3. Alexander Zverev
    4. Ernesto Escobedo

    Renesansa tenisa u 2016 godini.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Posto vidim mnogi se secaju Slobe (mislim iz prve ruke ne iz price) hocu da pitam koliko vi imate godina. Jel' ima neko mlad kome je ovo 1. ili 2. put znaci ispod 30? Znam za Bastiu samo da je mladji.
      28. Izvoli!?

      Sta te zanima?!

      Hleb kostao od 30 para do 2,5 dinara. Cekao se red.

      Ulje cekas red. Mozes da kupis 1l.

      Ako krenes da uzmes vise od dva kisela mleka, moras da se svadjas sa njima?!

      Uvodjenje telefona od 1000 do 3000 maraka zavisnosti od veze.

      Racune placas, ako ne znas foru.

      Gle, daleko da ja mislim i da vidim neki prosperitet u Jankovicu, jedino sto vidim jeste pristojnijeg coveka. Nista vise, verovatno je pogresno, ali jbg totalno sam razocaran u ovu nasu drzavu...
      Last edited by l1m4r; 02-04-17, 22:12.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • https://www.youtube.com/watch?v=CJZoTOkd-c0 Brze,jace,bolje

        Comment


        • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
          Kakve to veze ima s temom? Clanice redovno uplacuju novac mmfu, al to apsolutno veze s ovime o cemu mi pricamo nema. Ti si napisao da je mmf prenosioc kuge, sto nema veze s pamecu, a ja ti kazem da si kao i uvijek smijesan i previse slobodan da nacinjes teme o kojima nemas pojma. Tipa ovo gore o inflaciji i valutama.. Tragedija.
          Aha super, rece neko gore odlicno, Ponzi shema.

          A tragedija je da ti meni recimo kazes da ja veze nemam, a apsolutno nikada nisi rekao nista pametno i vezano za temu o kojoj ja govorim.

          Redom je ovdje bilo od tebe, Trump nema sanse, onda neki dan si se smijao kad sam rekao kolko je pljusno na kampanju Vucko, pa oba puta ja u pravu.



          Objasni mi molim te, ako nisu dirali valutu, kako je to da je doslo do inflacije?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Mnogi su glasali i za bržu, jaču i bolju Zvezdu. Titule su naše, a ovi koji tuguju će sigurno biti razočarani slivanjem para u klub i narednih godina i prestaće da podržavaju

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Mnogi su glasali i za bržu, jaču i bolju Zvezdu. Titule su naše, a ovi koji tuguju će sigurno biti razočarani slivanjem para u klub i narednih godina i prestaće da podržavaju
              Kakve crne titule!? Nemoj da nas zajebavas. Molim te nemoj da nam inteligenciju cak ni na sarkastican nacin.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Mnogo neizvjesnije od samih izbora je koju pozicija dobija crni Toma poslije svega,na njega niko ne misli.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Mnogo neizvjesnije od samih izbora je koju pozicija dobija crni Toma poslije svega,na njega niko ne misli.
                  Penziju.

                  Manje vise bez dana radnog iskustva.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Kakve crne titule!? Nemoj da nas zajebavas. Molim te nemoj da nam inteligenciju cak ni na sarkastican nacin.
                    Ne komuniciram s Partizanovcima dok ne izađu konačni rezultati.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Ne komuniciram s Partizanovcima dok ne izađu konačni rezultati.
                      Ako mislis na mene da sam Grobar slobodno se samobanuj.

                      Tj ne ti, vec svi oni kojima je Zvezdastvo ispred "normalnog zivota".
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        28. Izvoli!?

                        Sta te zanima?!

                        Hleb kostao od 30 para do 2,5 dinara. Cekao se red.

                        Ulje cekas red. Mozes da kupis 1l.

                        Ako krenes da uzmes vise od dva kisela mleka, moras da se svadjas sa njima?!

                        Uvodjenje telefona od 1000 do 3000 maraka zavisnosti od veze.

                        Racune placas, ako ne znas foru.

                        Gle, daleko da ja mislim i da vidim neki prosperitet u Jankovicu, jedino sto vidim jeste pristojnijeg coveka. Nista vise, verovatno je pogresno, ali jbg totalno sam razocaran u ovu nasu drzavu...
                        Hvala na informaciji. Mozda su me neki pogresno razumeli, nisam ja ovim nista hteo o Milosevicu da kazem, moja porodica ne moze ocima da ga vidi i pricaju lose o njemu, upravo zvog teskog zivota i stvari koje si navela. Nije kao da ga ja podrzavam ili da uopste hocu da se vracam na vreme sankcija. Nego sam iskreno mislio da je forum mladji (ne od tebe), ali sam onda procitao komentare koji se odlicno secaju vremena Milosevica, pa me iznenadilo i zato sam upitao. Ocekivao sam da je prosek negde tako kao ti izmedju 25 i 30. Nije bio politicki komentar ako je neko tako shvatio.
                        Last edited by colchonero; 02-04-17, 22:26.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Mnogo neizvjesnije od samih izbora je koju pozicija dobija crni Toma poslije svega,na njega niko ne misli.
                          Iz pouzdanih izvora kažu da dobija titulu počasnog kazandžije knićansko-levačke nahije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Seseljuga 4,5 %, mislim da je srecan sto je i ovo dobio.

                            Comment


                            • Mogu ja da ti pricam svasta o tom periodu.

                              Ali ne mogu najbitnije, a to je kako prehraniti porodicu ili platiti racune?

                              Ja 2000 imao 11 godina.. Tako da ti ni ja nisam "validan" za sve to. Naslusao sam se dosta prica od stvarno normalnih ljudi ali opet nije da sam ja sve to proziveo..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Seseljuga 4,5 %, mislim da je srecan sto je i ovo dobio.
                                Briga njega njegov kandidat je pobijedio

                                Comment

                                Working...
                                X