Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma daleko bilo, ja njega gotivim. Treba skupiti socijalne poene i biti uzoran gradjanin. Nek vežba sad, trebaće mu u budućnosti. Inače ja mislim da je momak prva liga.

    Comment


    • Originally posted by ?????? View Post
      Ma daleko bilo, ja njega gotivim. Treba skupiti socijalne poene i biti uzoran gradjanin. Nek vežba sad, trebaće mu u budućnosti. Inače ja mislim da je momak prva liga.
      Uroše, piješ li alkohol da se napijemo ko ljudi kad svratim u Beograd?
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Ništa, samo su postavili kontrolni punkt na Kosovu da odmore karavani iz Avganistana dok šipče po heroinskom via militarisu.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Gde si uspeo da nadjes par rukavica za 100 din? Po Beogradu su od 15-20 din
          Maske sam mislio, hvala Sovice sto si obazriv i primetis svaku moju gresku napisanu.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by ?????? View Post
            E al kad vidim onoga Srdjana Dragojevića, kao kači nekog tipa koji komentariše Novaka kao da je primitivan, kao kako ovo u 21. veku.

            Kako umiru djeca u Africi od gladi u 21. veku 21 ti mater jebem. Mi kao da živimo u nekoj harmoniji gde je čovek čoveku prijatelj a ne vuk, gde je ono harmonija ne znam, na maks.

            Nema gladnih, nema siromašnih, nema mu mučenih, silovanih, zapaljenih, ubijenih, nema bolesnika, nema drogeraša, nema govneta od hrane, nema psihopata.

            Kao 21. vek je. Ma sisaj mi 21 k. Srdjane Dragojevicu.

            Pa u tom 21. veku Vučić jebe narod majmune glupi. Ako pratiš SK forum majmune. Što mi šalju to da se nerviram. Dodje mi da se registrujem na twitter ali već su me jednom banovali.
            Nemoj, jos vise ces se nervirati.

            Comment


            • Ne pijem, nisam okusio kap alkohola dugo baš. Ali super se ja provodim i trezan pozitiva na max tako da cimaj slobodno. Evo ovaj jedan već ludije oko izlazaka drugar ja sam ispao iz tog fazona nešto.

              Idemo na Dorćol kod malog Madrida, nek se pridruži i Markan taman pošto se oni druže.

              Jedino bih se plašio Losmija da upoznam, možda me jači pa ne bih smeo da mu se širim puno. Sad sam na 81kg a osećam da batana gazi preko 110, pa bi mi bilo krtično. A i što bi se tukli naši smo Je l tako Lošmile? Još bi na kraju ti i ja se najviše sprijateljili. Možda Lošmi uživo nije tako kao preko foruma, on ustvari voli samo pažnju.

              Inače...

              Comment


              • Počeo sam malo da kontam i povezujem iako mi ekonomija nije jača strana.

                Električni automobili, nafta, globalno zagrevanje, ekonomija itd.

                Mislim od strata sam znao da je globalno zagrevanje priča za idiote, a samo se potvrdilo kad sam video da iz očaja pale Amazonu i Australiju istovremeno.

                Ovo sve potvrdjuje da je ovaj virus fejkiran ako ništa da prikrije neminovan ekonomski krah.

                Ako nafta ode u kurac odoše i druge industrije, cene, pa i dolar. Verujem da se u mozgu nekoga ko barata ekonomijom ovo tako prosto uklopi u glavu kao meni snaga venecijajskog plemstva i vatikana.

                Pucaju me fleševi i na Rimski klub i ono iz 1972. "Granice rasta"...

                Tad je bilo reči o nafti, resursima i globalnom zagrevanju. Ovi ljudi tačno imaju agende na 50 god minimum.

                Kao što je Albert Pajk predvideo 3 svetska rata a živeo u 19om veku. Očigledno da je najkraća agenda na 50 god, pa idu one od 100,150 itd.
                Last edited by Cassius Clay; 21-04-20, 22:28.

                Comment


                • Originally posted by ?????? View Post
                  Ne pijem, nisam okusio kap alkohola dugo baš. Ali super se ja provodim i trezan pozitiva na max tako da cimaj slobodno. Evo ovaj jedan već ludije oko izlazaka drugar ja sam ispao iz tog fazona nešto.

                  Idemo na Dorćol kod malog Madrida, nek se pridruži i Markan taman pošto se oni druže.

                  Jedino bih se plašio Losmija da upoznam, možda me jači pa ne bih smeo da mu se širim puno. Sad sam na 81kg a osećam da batana gazi preko 110, pa bi mi bilo krtično. A i što bi se tukli naši smo Je l tako Lošmile? Još bi na kraju ti i ja se najviše sprijateljili. Možda Lošmi uživo nije tako kao preko foruma, on ustvari voli samo pažnju.

                  Inače...

                  Tako je, imam 110-114kg, taj raspon, ali nisam debeo, tako da bih te stigao

                  Prvo Uki moras da prodjes saunu, pa cemo posle videti sta i kako
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Lošmi ti si moja kategorija, ja sam tu od 105 do 110 kg i 1,90 visina. Kad bi se sudarili izbio bi treći svetski rat..

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Lošmi ti si moja kategorija, ja sam tu od 105 do 110 kg i 1,90 visina. Kad bi se sudarili izbio bi treći svetski rat..
                      Da, ista visina. Sa tim da si inzenjer, brzo bi se zavrsilo. Muskarac bez sto kola, skoro i da nije muskarac

                      Pa mi bi se Chiwwi dobacivali sa Urosem
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by ?????? View Post
                        E al kad vidim onoga Srdjana Dragojevića, kao kači nekog tipa koji komentariše Novaka kao da je primitivan, kao kako ovo u 21. veku.

                        Kako umiru djeca u Africi od gladi u 21. veku 21 ti mater jebem. Mi kao da živimo u nekoj harmoniji gde je čovek čoveku prijatelj a ne vuk, gde je ono harmonija ne znam, na maks.

                        Nema gladnih, nema siromašnih, nema mu mučenih, silovanih, zapaljenih, ubijenih, nema bolesnika, nema drogeraša, nema govneta od hrane, nema psihopata.

                        Kao 21. vek je. Ma sisaj mi 21 k. Srdjane Dragojevicu.

                        Pa u tom 21. veku Vučić jebe narod majmune glupi. Ako pratiš SK forum majmune. Što mi šalju to da se nerviram. Dodje mi da se registrujem na twitter ali već su me jednom banovali.
                        ciji tvit-mene je blokirao davno,ne secam se zbog cega

                        kazu na TW nisi cool ako te sedjan ne blokira
                        Wizard

                        Comment


                        • Jebes kucu bez odzaka, jebes musko bez stomaka.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Jebes kucu bez odzaka, jebes musko bez stomaka.
                            Tako je komšo....ništa bez dokaza o minulom radu.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Dobro sinovi moji sokolovi...

                              Niste ni vi odvaljivali stomake s 24, valjda. Biće dana za megdana.
                              .
                              .
                              .


                              Ja verujem da nema ničeg divnijeg, dubljeg, simpatičnijeg, razumnijeg, ljudskijeg i savršenijeg od Hrista. Sa surevnjivom ljubavlju ja govorim sebi, da ne samo nema njemu slična, nego i da ne može biti. Štaviše, ja izjavljujem: kada bi mi neko mogao dokazati da je Hristos van istine, i kada bi istina zbilja isključivala Hrista, ja bih pretpostavio da ostanem sa Hristom, a ne sa istinom. Bez Hrista sve odjednom postaje odvratno i grešno. Pokažite mi nešto bolje od Hrista! Pokažite mi vaše pravednike koje ćete staviti mesto Hrista – pisao je F. M. Dostojevski.

                              A ja samo kažem slažem se 300% i amin.

                              Comment


                              • Koga više mrziš Crkvu ili Novaka?

                                Comment

                                Working...
                                X