Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najjači skil ima Dj Žeks. Pocepao je atom golim rukama.

    Comment


    • Uki, pa daj reci jel su 62 coveka ili 1 posto od 7-8 milijardi ljudi

      Comment


      • Jel ispratio neko rad navodne organizacije Levijatan?

        Rec je naime o nekom obliku paramilicije koju cine 15-ak nabildovanih siledzija koji ulaze po tudjim dvoristima i otimaju zivotinje jer je navodno prema njima primenjeno nasilje. Posle jedne reportaze o njima gde je novinar izvestio da su upali u tudji posed i oteli psa rase staford, a ostavili psa mesanca, taj novinar je juce zavrsio u bolnici sa teskim telesnim povredama
        Last edited by Lion; 21-04-20, 13:50.

        Comment


        • To su vucicevi igraci... Vecno napadaju slabije i obavezno u coporu. Bio sam se zezno jednom i poslao donaciju,posle kad sam ih pronasao po Tviteru i slusao sta pricaju, ono je uzas...dnoa dna bukvalno
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Dno. I niko ne reaguje. Svi cute. Likovi snimaju to sto rade, a u svakom snimku ima elemenata za vise krivicnih dela i niko nista. Kao u kupusu da zivimo.

            Comment


            • evo,objavio je saljiv post na kome narkos vozi rolere izmedju kartonskih likova(valjda sam dobro video)
              Wizard

              Comment


              • Hahahah..

                Lošmi sprda nekog zbog pravopisa. To kao kad Vučić govori o pristrasnim opozicionim medijima.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Hahahah..

                  Lošmi sprda nekog zbog pravopisa. To kao kad Vučić govori o pristrasnim opozicionim medijima.
                  Deki mi poslao pohvalu pre koji sekund. Inace da dodam, Dekiju je sutra deset godina na forumu!!! Ako moze amnestija za ovaj jubilej, tako je ponosan na njega, a mogli b i mi da budemo malo i ako je proveo bar 3 godine u zatvoru Izvinite za ovo,znam da je van teme, ali...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Prince View Post
                    Jel ispratio neko rad navodne organizacije Levijatan?
                    Naravno ja pomno pratim sta rade opativici DB ili ti BIA koji se kriju pod tim imenom. Njihov preCednik, veliki Srbin i protivnik autosovnista, mnogo voli ministra Srevanovica, cesto ga retvituje, voli i dr Dariju no ipak se nece vakcinisati da mu ne uzmu DNK protiv njegove volje.

                    Vest o toetom psu sam ostavio ovde pre nekoliko dana.

                    Ako mislis na prebijanje Bojana Savica, on nije novinar, samo vodi youtube kanal. Licno mi nije simpatican u svakom slucaju ne zasluzuje da bude prebiVen.
                    Last edited by belgrade_owl; 21-04-20, 14:43.

                    Comment


                    • Evo ja glasam da se Deki amnestira.

                      Comment


                      • Od tih 10 godina, 8 ga niko nije video. Posle je za dve godine oborio sve rekorde po broju banova. Pozdrav za Dekkija, izdrzi legendo!
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Da se vratim par stranica unazad:

                          Sud je već poodavno donio odluku kada je u pitanju slučaj Gurović, kućni pritvor. Dakle nikakav incident. Za razliku od svjetskih zavjera i toga ko vlada svijetom, ovo se da provjeriti za 3 sekunde.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Naravno ja pomno pratim sta rade opativici DB ili ti BIA koji se kriju pod tim imenom.
                            Naše službe su pod komandom zapadnih službi od 45-te.

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Da se vratim par stranica unazad:

                              Sud je već poodavno donio odluku kada je u pitanju slučaj Gurović, kućni pritvor. Dakle nikakav incident. Za razliku od svjetskih zavjera i toga ko vlada svijetom, ovo se da provjeriti za 3 sekunde.
                              Dobro, mališa, ja podržavam nasilje nad ženama. Može? Znamo da si ispravan, zapazili su te, nemaš frke.

                              Znao sam za presudu nego sam namerno spinovao jer se potajno divim Guroviću. Sad mi je još veći idol. Auh, kako sam samo neispravan.

                              Aj glasajte za giljotinu, da li me klati ili? Neću vakcinu, podržavam nasilje nad ženama, čoveče, pa sve protiv društvenih normi.

                              Hoćete me kamenovati vi moralisti u ime morala?

                              Comment


                              • Dajte, bre...

                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X