Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
    Zato što je ružno, maliciozno i besmisleno. Ne vodi nikud, pa sam hteo da ti pokažem to, zbog toga sam te pitao, nisam naravno očekivao osgovor kao ni ti što ne očekuješ.

    A ustvari ne znam ni ja što moram da se mešam. Taman sam legao da spavam i onda sam video da je pala cena nafte i sad ne mogu da zaspim.
    Razmisljas koliko mozes nafte da stekujes u podzemne kontejnere?

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Joj i ti sa 1% i 62 coveka, odoh pubg da pikam, sutra debunking Sa tobom moze da se pise, jer si spreman da cuejs i drugu stranu, nekad prihvatis, nekad ne, normalno.
      Madrid to pričaju i Kiyosaki i Pena i mnogi drugi. To mi je pisalo u fakultetskim knjigama. Ne možeš ovo da oboriš, pogotovo ne ako mi navodiš izvore "zvaničnih ekonomista" sa CNBC-ja.

      Ma i da 5% drži 95%, u tih 5% je polarizacija da 10% od tih 5% drži koliko 90%. Ako kontaš. Ne možeš ovo da oboriš, da se sužava ka vrhu i unutar tih malih procenata postoji polarizacija.

      Da li je 5,4,3,2,1 isti kurac. Što je mnogo, mnogo je.

      Ili ako obaraš reci mi gde su završile/ isparile pare od krstaških ratova, indulgencije i prvih banaka + trgovine, od roblja pa nadalje, iz Venecije.

      Ko je to razgrabio, ko je uništio, da mi je znati ime tih heroja. A da, niko.

      Ne zezaj da veruješ u Fobes-ovu listu
      Last edited by Cassius Clay; 20-04-20, 21:50.

      Comment


      • Originally posted by ?????? View Post
        Pa udji pročitaj, ne takmićimo se, svi smo na istoj strani. Ovo se tiće svih nas običnih ljudi svih boja i narodnosti. Ne tražim ti da budeš Srbenda, budi čovek, i reci da li je normalno za tebe da 62 osobe poseduju kao siromašnija polovina sveta, dok neki umiru od gladi na dnevnoj bazi?
        Ta razlika je sada verovatno i veca u korist 62 bogata coveka. Naravno da nije normalno, ali tako je stvaralac hteo.

        Ropstva se nikad neces osloboditi, uvek su tu neki ljudi iz senke koji ce odlucivati i igrati se nasim sudbinama. Ja sam to odavno prihvatio.

        Comment


        • Originally posted by ?????? View Post
          Madrid to pričaju i Kiyosaki i Pena i mnogi drugi. To mi je pisalo u fakultetskim knjigama. Ne možeš ovo da oboriš, pogotovo ne ako mi navodiš izvore "zvaničnih ekonomista" sa CNBC-ja.

          Ma i da 5% drži 95%, u tih 5% je polarizacija da 10% od tih 5% drži koliko 90%. Ako kontaš. Ne možeš ovo da oboriš, da se sužava ka vrhu i unutar tih malih procenata postoji polarizacija.

          Da li je 5,4,3,2,1 isti kurac. Što je mnogo, mnogo je.

          Ili ako obaraš reci mi gde su završile/ isparile pare od krstaških ratova, indulgencije i prvih banaka + trgovine, od roblja pa nadalje, iz Venecije.

          Ko je to razgrabio, ko je uništio, da mi je znati ime tih heroja. A da, niko.

          Ne zezaj da veruješ u Fobes-ovu listu
          Otkud znas sta hocu da debunkujem. Ne ides u dobrom pravcu, niti cu to da sporim mnogo, drugaciji su ciljevi, nego sad nemam vremena.

          Comment


          • Ko je po vama najjaci pop u SPC,ko ima najjaci skil?
            Sa teoloskog aspekta naravno.
            Mozda sam lokal patriota ali meni je Amfi lagano ispred svih,Porfirije i Bulovic mu nisu ni do koljena.

            Comment


            • formulisacu ovako-najjaci utisak na mene je ostavio grigorije
              Wizard

              Comment


              • Optuzio je Uki Amfija za ekumenizam tako da znam njegovo misljenje,ali mi je Goku misterija po tom pitanju.

                Comment


                • ne,prvo je optuzio grigorija...

                  ili bas goku,ne znam

                  ko je uki?
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by Veprina masna View Post
                    Optuzio je Uki Amfija za ekumenizam tako da znam njegovo misljenje,ali mi je Goku misterija po tom pitanju.
                    I Amfilohije i Grigorije su ekumenisti. Grigorije baš otvoreni. Ali nije moje da sudim, ima ko će.

                    Ali "teološki skil", svaka čast na izrazu.[emoji2]
                    Originally posted by joshmor View Post
                    ne,prvo je optuzio grigorija...

                    ili bas goku,ne znam

                    ko je uki?
                    Uki je Uroš, ovak sa znakovima pitanja ???????
                    Last edited by Karamazov; 21-04-20, 08:45.

                    Comment


                    • Primjetio sam kako kojeg popa izbace iz crkve taj otvori you tube kanal.Snalaze se ljudi.
                      Bas mnogo ih ima,i imaju cesto dosta subskrajbova.
                      Dovodi ih Teša u emisiju.

                      Comment


                      • dobro,moras definisati-ako je POP obicni pop,ili mislis na sva svestena lica

                        nas popa iz kafane ne izbija
                        Wizard

                        Comment


                        • Ma ka ne zamjeram popovima to ako tu i tamo popiju koju,i provesele se.I to su ljudi ko i mi.
                          Vise volim da vidim takvog popa nego nekog namćora

                          Comment


                          • oni su ljudi ko i mi kad im odgovara

                            inace bas i ne
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by Veprina masna View Post
                              Ko je po vama najjaci pop u SPC,ko ima najjaci skil?
                              Sa teoloskog aspekta naravno.
                              Mozda sam lokal patriota ali meni je Amfi lagano ispred svih,Porfirije i Bulovic mu nisu ni do koljena.
                              Po meni najjači skil ima otac Rafailo Boljević iz manastira Podmaine kod Budve.

                              Odlične besede drži, ima ih mnogo na yt.

                              Comment


                              • Po meni najjaci skil ima Vudu Popaj.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X