Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • srećan praznik svima koji slave

    sloboda ili ništa

    Comment


    • molio bih da se zabrani propagiranje narkomanije, ima ovde maloletnih lica

      #malac
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • kamo sreće da se drogira ko normalni ljudi, nego piše o svetskoj i američkoj politici
        Last edited by mark !t zer0; 20-04-20, 09:32.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Neće niko sa onim smećem da sarađuje. Niko normalan. To nije nikakva referenca. Jel bi ti stavio u CV da si radio za narkomana i psihopatu?
          Navedi mi 3 ozbiljne firme koje trenutno nisu povezane sa njim?

          Comment


          • U vezi vakcina da pitam, jel Kon oslobodjen krivice vezano za aferu sa Novartisovim vakcinama 2009 godine?
            Znam da su ga spominjali, kao i Tiodorovića.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
              U vezi vakcina da pitam, jel Kon oslobodjen krivice vezano za aferu sa Novartisovim vakcinama 2009 godine?
              Znam da su ga spominjali, kao i Tiodorovića.
              Tužilac je odustao od gonjenja. Pod istragom je bio i Tomica Milosavljević, tada ministar zdravlja. I prema njemu je gonjenje obustavljeno tada.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Novo saopstenje kriznog staba?

                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                Comment


                • Jebote, kud dobi brat mark ogavnog cetnika.

                  Prezirem budjavi Patetiko.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Jebote, kud dobi brat mark ogavnog cetnika.

                    Prezirem budjavi Patetiko.
                    Nista mi ne pricaj, odvratan sam sam sebi.

                    Mozda me Uki pomiluje, ne mogu ni ja dugo da gledam ovo.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Grobarski deo foruma treba da ga se odrekne.

                      Ja bih se Ukija odrek'o da je stavio nekog grobara za avatar.

                      Comment


                      • Pa to ste vi.

                        Ja se uzdam u Ukijevo dobro srce, i vreme u vanredjom stanju treba da se meri x5 u odnosu na redovno.
                        Last edited by mark !t zer0; 20-04-20, 19:33.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ma nosi još par dana, lepo mi videti. Stojanče prijatelju, znaš me.

                          Još kad mu je Bojana rekla da je pasivno agresivan, a Milanče Gurke imao incident sa ženom pre par meseci, sve se namestilo.

                          Niste ni vi stajali nego je bilo "sad će stoka da vas razbije 30 razlike pičke ciganske"... Neka te još par dana.



                          Ako nateraš Rićmu da okači ovo u pričaonicu i celu pesmu da prekopira iznad klipa, poštedjen si da nosiš avatar. Pa se ti dogovori sa Marićem. Naravno, ne sme da okači pa da obriše post.
                          Last edited by Cassius Clay; 20-04-20, 19:39.

                          Comment


                          • Hahahahaha, neka, neka.

                            Pasivno agresivan, to sam ja.

                            Nego, Stojanče, kako se ne odreče čiče kad je obukao crno beli dres, a ovamo bi Ukija za avatar nebitni?
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                              Hahahahaha, neka, neka.

                              Pasivno agresivan, to sam ja.

                              Nego, Stojanče, kako se ne odreče čiče kad je obukao crno beli dres, a ovamo bi Ukija za avatar nebitni?
                              Pa da je posle Zvezde obuk'o dres Partizana odmah bih se odrek'o.

                              Zabrljao si Mark, džaba jurcaš za opravdanjima.

                              Ja bih se pre udavio nego grobara za avatar stavio.

                              Pre bih se na vrelom ulju pek'o nego lepu reč za grobara rek'o.

                              Ne može niko da me na to natera pa makar ripnuo sa solitera.

                              Comment


                              • Čiču su sreli na Senjaku Ultra Boysi 2001/2 sa zastavicom Zvezde u kolima.Čiča je kao mali navijao za Ajduka.

                                Posle je imao epizodu u Partizanu koja je samo njemu oproštena i to isključivo jer je četničina. Čak su Alcz radili majice sa njim za kalendar, ali ostaće uvek upamćemo ono "Ti si Zvezdin četnik Milane" i protiv Rendžersa.

                                Imao je tuču neku u Poljskoj, mislim sa Tomasom Kelatijem, gde ga je prebio kao mačku.

                                Jbg ima takvih slučajeva i Ranko Stojić dan danas navija za Zvezdu.

                                Jedan moj drugar što je igrao u Zvezdi je zakleti grobar, mrzeo Zvezdu u detinjstvu više nego bilo šta. Bilo je uvek slučajeva ali je Gurke izvorno navijač Ajduka.

                                Comment

                                Working...
                                X