Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Baš tako, onda nije bilo 99 posto ovih blejanja što sad imamo.

    Jedna utakmica nedeljno na TV, sad hiperprodukcija.

    Kakvi filmovi i serije, čekaš nedelju dana na novu epizodu.

    Nema neta, nema foruma.

    To što je sad sve dostupno ne znači da je i ispravno drogirati se svakodnevno tim sadržajima.

    Ali vidim da većina sve to zna i kapira, jedino Lošmi ne kapira, on nikad ništa ne kapira. Pre nego što mi neko zameri na ovome, neka pogleda par postova gore gde me je Lošmi indirektno okarakterisao kao izuzetno glupim.
    Danas je 2020, a ne 1996 i sa tim moras da se pomiris. Sigurno su 1986g pricali, eh kako je bilo ranije bez televizora i telefona itd...

    Ti pljujes forume, visis na forumu. Branis crkvu po ceo dan, ne ides u crkvu... Pises kako j dostupnost serija losa, gleda ih svaki dan...Stvarno ne znam kako da te shvatim.

    Mimo Gokua, tu je sve jasno. Moram napisati opet da je 2020godina, ko voli drugacije, prodacu mu ja jedno parce njive tamo gde vise nema ni signala za mobilni a ni interneta,pa nek ide tamo da zivi sa jos par gorstaka koji uzivaju u blagodetima zivota.

    Lazno moralisanje je za mene smesno i totalno nepotrebno.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • https://www.catholic.com/qa/relax-th...escope-lucifer

      I, nisu mogli drugo ime da daju?

      Lepo se pročita Albert Pajk i shvati se da na višim nivoima uži krugovi slave Lucifera, lučonošu kao pozitivnog lika.

      Eto Losmi uzmi pročitaj Moral i Dogmu od Alberta Pajka,

      Pa ti vidi da li je taj bolesnik izmišljao samo, ko je on, ko ga poštuje. Posle predji na Helenu Blavatsku ( Helena Blavatsky) i na Alice A. Bailey i na Alistera Kroulija.

      Opaaa, https://www.lucistrust.org/about_us/support_un

      Lucis trust, ko su ti dobri ljudi. Iz imena im se nazire da su sigurno zavedeni i pasionirani hrišćani.

      A što im je taj Luci u glavi? Skontaj

      Comment


      • https://en.wikipedia.org/wiki/Lucis_Trust

        Da vidimo kako se to zvalo pošto je konsultativno telo UN. Aha. A nisu vam rekli ovo na N1? Je l ona vreća smeća Kesić spomenuo za 15 god rada jednu vitalnu informaciju?

        Od Pinka ne očekujem ništa, jer Mire veštice sin, okultista Željko, ne da mu ovo ne smeta nego je lični zastupnik sotone.

        I šta ćemo sad? Zavera? Pa ljudi moji niko ništa i ne krije nego nas sve boli k. Odjavljujem se do sledeće pauze. Čekam Losmijeve odg večeras da pročitam, šta je njegov zaključak iz ovoga.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Danas je 2020, a ne 1996 i sa tim moras da se pomiris. Sigurno su 1986g pricali, eh kako je bilo ranije bez televizora i telefona itd...

          Ti pljujes forume, visis na forumu. Branis crkvu po ceo dan, ne ides u crkvu... Pises kako j dostupnost serija losa, gleda ih svaki dan...Stvarno ne znam kako da te shvatim.

          Mimo Gokua, tu je sve jasno. Moram napisati opet da je 2020godina, ko voli drugacije, prodacu mu ja jedno parce njive tamo gde vise nema ni signala za mobilni a ni interneta,pa nek ide tamo da zivi sa jos par gorstaka koji uzivaju u blagodetima zivota.

          Lazno moralisanje je za mene smesno i totalno nepotrebno.
          Kao prvo ne visim na forumu, to ti radiš. Imaš u proseku 11,77 postova dnevno, a ja samo 1,73
          Ja sam ovde samo povremeno, a ti si ful tajm.

          Naravno da ću da branim nešto što je ispravno, humano i što daje smisao i neku nadu ljudima. Nekad idem, nekad ne, mnogo više ne, nego da. Ali uvek ću je braniti od bogohulnika pa makar više nikada ne ušao u Crkvu.

          Gde piše da gledam serije? Gledao nekad, već par godina ništa nisam pogledao, a i posle BB nema više ni smisla gledati bilo što.

          Ljudi pre 100 godina nisu pričali kako je nešto pre 200 bilo zastarelo. Samo smo eto mi danas jako pametni pa pričamo kako nešto pre 20-30 godina nije valjalo, a bilo je sve bolje. Stojanče objasnio gore. Samo ne možeš ti to da shvatiš. Ptica koja je rođena u kavezu, misli da je letenje bolest.

          Šta su nam kompjuteri doneli? Jel se brže vraćamo kući sa posla? Ne. Ostajemo još duže. Zar nije logično da ranije dolazimo kući?

          Živimo u jednoj velikoj prevari i obmani, a čak i onaj koji to vidi teško može da se izvuče iz toga. Ja ću se i dalje boriti i pokušavati, a ti ćeš misliti da je to sve u redu i da treba tako, ali to što ćeš ti tako misliti ne znači da je to stvarno tako.

          Ali to najbolje oslikava ova priča sa pticom i kavezom, ne bih više na ovu temu, posebno ne sa tobom.

          Gde ti ja ta njiva?

          Comment


          • Ljudi koji ostavljaju krajeve pice nepojedene su jedna velika govna.
            Isto tako imas onaj tip ljudi koji uvijek moraju u tanjir ostavit makar 2 zalogaja.Ma ne moze pojest to da ce crknut.Pi,stoka.
            Last edited by E1_PG; 18-04-20, 10:53.

            Comment


            • Originally posted by ?????? View Post
              https://www.catholic.com/qa/relax-th...escope-lucifer

              I, nisu mogli drugo ime da daju?

              Lepo se pročita Albert Pajk i shvati se da na višim nivoima uži krugovi slave Lucifera, lučonošu kao pozitivnog lika.

              Eto Losmi uzmi pročitaj Moral i Dogmu od Alberta Pajka,

              Pa ti vidi da li je taj bolesnik izmišljao samo, ko je on, ko ga poštuje. Posle predji na Helenu Blavatsku ( Helena Blavatsky) i na Alice A. Bailey i na Alistera Kroulija.

              Opaaa, https://www.lucistrust.org/about_us/support_un

              Lucis trust, ko su ti dobri ljudi. Iz imena im se nazire da su sigurno zavedeni i pasionirani hrišćani.

              A što im je taj Luci u glavi? Skontaj
              I Lucifer je tvorevina Bozja, ne huli na Jahveovo delo.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Veprina masna View Post
                Ljudi koji ostavljaju krajeve pice nepojedene su jedna velika govna.
                Isto tako imas onaj tip ljudi koji uvijek moraju u tanjir ostavit makar 2 zalogaja.Ma ne moze pojest to da ce crknut.Pi,stoka.


                Veprina masna ko grom iz vedra neba sa ovim komentarom.

                Comment


                • Originally posted by Veprina masna View Post
                  Ljudi koji ostavljaju krajeve pice nepojedene su jedna velika govna.
                  Isto tako imas onaj tip ljudi koji uvijek moraju u tanjir ostavit makar 2 zalogaja.Ma ne moze pojest to da ce crknut.Pi,stoka.
                  Znači, odlepim na oba!
                  I kod mene nema ustajanja od stola dok se ne pojedu ta dva zalogaja, i baba cak a krajeve pice mogu i ja
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Veprina masna View Post
                    Isto tako imas onaj tip ljudi koji uvijek moraju u tanjir ostavit makar 2 zalogaja.
                    Valjda im je to "nobles"..... i to nisam primetio kod ljudi koji nemaju, već kod ovih drugih...
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      I Lucifer je tvorevina Bozja, ne huli na Jahveovo delo.
                      Za koga igraju ova dvojica ?
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Znači, odlepim na oba!
                        I kod mene nema ustajanja od stola dok se ne pojedu ta dva zalogaja, i baba cak a krajeve pice mogu i ja
                        Tako je,sa njima samo čvrsto treba.

                        Comment


                        • Napunis krajeve pice kackavaljem i resio si problem

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Napunis krajeve pice kackavaljem i resio si problem
                            Hmmm,to jeste na neki nacin svetogrdje i skrnavljenje pice ali nije ti losa ideja.

                            Comment


                            • Krajeve najvise volim i znam ljude koji ih bacaju.

                              Kao prvo ne visim na forumu, to ti radiš. Imaš u proseku 11,77 postova dnevno, a ja samo 1,73
                              Ja sam ovde samo povremeno, a ti si ful tajm.
                              Razlika je ta sto ja volim forum i priznajem to. Ima se cuti sta pamtno od drugih,ali volim da citami sebe sta sam pisao pre odredjenog vremena. Radim od kuce, na kompu dakako, internetu i mogu da pisem i 100 postova dnevno ako hocu. Mogu da ne radim 1-2-3 meseca, 5 dana..moze mi se,kad sam klasa u onome cime se bavim..

                              Naravno da ću da branim nešto što je ispravno, humano i što daje smisao i neku nadu ljudima. Nekad idem, nekad ne, mnogo više ne, nego da. Ali uvek ću je braniti od bogohulnika pa makar više nikada ne ušao u Crkvu.
                              Opet mesas babe i zabe i ne znas sta pises. Niko ne vredja Boga, vec crkvu...Ko je rekao da je ispostava Boga crkva? Da nije mozda crkva? Kaoi u svim poslovima ima i tu previse pedofila, mula za prebacivanje gudre, kolju se oko para sa ikone i jos dosta raznih sranja...Siguran sam da ima dobar deo koji nije takav, ali jbga i na izborima dobije vucic a ima naskoji smo protiv njega ali se ne cujemo..

                              Ti si samo kontras, mozda sitni vernik i to je to...citam juce neke komentare...i dosta velik broj ljudi koji brani crkvu su u moralnom bunilu. Znam ih ja dosta, ima dosta onih koji bi te zajebali za sitne pare itd..ne bih o tome,imam dosta lose misljenje o njima..


                              Gde piše da gledam serije? Gledao nekad, već par godina ništa nisam pogledao, a i posle BB nema više ni smisla gledati bilo što.

                              Ljudi pre 100 godina nisu pričali kako je nešto pre 200 bilo zastarelo. Samo smo eto mi danas jako pametni pa pričamo kako nešto pre 20-30 godina nije valjalo, a bilo je sve bolje. Stojanče objasnio gore. Samo ne možeš ti to da shvatiš. Ptica koja je rođena u kavezu, misli da je letenje bolest.

                              Šta su nam kompjuteri doneli? Jel se brže vraćamo kući sa posla? Ne. Ostajemo još duže. Zar nije logično da ranije dolazimo kući?

                              Živimo u jednoj velikoj prevari i obmani, a čak i onaj koji to vidi teško može da se izvuče iz toga. Ja ću se i dalje boriti i pokušavati, a ti ćeš misliti da je to sve u redu i da treba tako, ali to što ćeš ti tako misliti ne znači da je to stvarno tako.

                              Ali to najbolje oslikava ova priča sa pticom i kavezom, ne bih više na ovu temu, posebno ne sa tobom.
                              Mozda ti zivis u prevari i obmani ako ti to ne koristi.Internet je doneo znatno vise posla, koji se bolje placa, brzu komunikaciju medju ljudima...ma bukvalno milion stvari pozitivnih. Kad daje toliko pozitivnih stvari, negde mora da odnose. Meni je doneo dosta toga, novac, posao u kojem sam dobar, da upoznam hiljade odlicnih ljudi sa kojim sam uvek u komnukaciji...meni je neverovatno da neko danas kaze da je internet losa stvar...dodao bih nesto, ali necu..
                              Gde ti ja ta njiva?
                              Kod Mojkovca, gdi je spomenik serdaru Janku Vukoticu i gde su hrabri Crogorci pravili odstupnicu srpskoj vojsci..cak mu je i cerka bila veliki junak, pamticemo je po recima: „Da nije bilo krvavog Bozica na Mojkovcu ne bi bilo ni Vaskrsa na Kajmakcalanu.”
                              U svakom slucaju tamo ne vredi nista pisljivoga boba,dedovinami je i ne bih prodavao to za sitne novce, bolje da stoji tako
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Au, bracurde, al ga mracite, evo nesto da vas razvedri malo...

                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X