Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa foruma sigurno neću ići jer je ovo kakav takav vid komunikacije. A s obzirom da mi oduzme 15 min dnevno, da ne mogu da se navučem kao na ostale glupost, to je to. Ima mnogih koji su se samospoznali, nije to ništa novo, ja delim samo moje shvatanje koje me pogodilo u poslednje vreme, da li će uticati na nekoga ili ne, nemam tu moć da utičem na druge.

    Nije ni paradoksalno ni licemerno, nisam ja došao kao savršena egzistencija pa da prosipam priču, nego baš kao čovek koji je radio sve što je dangubljenje većinom vremena. Ako se i jedna osoba zamisli, ja sam uspeo. I meni je trebao klik da shvatim iako sam oduvek znao da je to bacanje vremena. To svi znamo.

    Fokus je od pola 4 ujutru, sad je mala pauzica.

    Comment


    • Originally posted by Nerealan View Post
      Slažem se sa većinom što ste naveli, ali zar ne smatrate da je malo paradoksalno i licemerno to pisati na forumu, i to sportskom?

      Spoiler






      Da napomenem još - niste prvi koji su to shvatili. Drugi koji su došli do te spoznaje jednostavno su napustili forum i nisu se više nikada ovde pojavili, okrenuli se svojim ciljevima i strastima, batalili da gledaju sport, filmove,.. i to sve bez dizanja prašine. Ukoliko je vaš cilj da prevedete još ljudi na svoju stranu, to je plemenito i u 99.99% uzaludno. Moj savet vam je da se fokusirate na svoje puteve kako biste što pre stigli tamo kuda ste krenuli
      Sport sam odavno prestao da gledam. Ranije sam gledao bukvalno sve, čak i vaterpolo. Da ne pričam da sam gledao i Gimaraeš-Žil Visente. Već jedno dve, tri godine samo gledam fudbal i tenis. I to samo naše klubove kad igraju u Evropi, srpsku rep., neke mečeve LŠ i Novaka u sf i u finalu GS turnira. Ništa drugo ne gledam od ovih stranih liga, osim Barsa-Real. Nekad sam gledao svaki meč na SP, a sad u Rusiji samo Srbiju, Brazil i Argentinu zbog haosa u kojem su se nalazili pa mi bili zanimljivi, a Brazil je Brazil. Čak ni finale nisam gledao, al dobro Novak je deljao Andersona u finalu W. To je sve, za 90 posto, a možda i više sam smanjio vreme provedeno na praćenje sporta. Nisam baš tolika budala da ništa ne gledam, moraš imati povremeno i neki ventil, al ne se zaluđivati. Otprilike su mi samo i te teme na praćenju ovde.

      Serije i filmovi skroz izbačeni. Teška droga i gubljenje vremena. Ničemu ne služe osim da se osećaš lepo dok gledaš. Kao i svaka droga lepo ti je dok je ima, a posle hoćeš još. Al nove sezone samo stižu, misli produkcija na svoje korisnike, uživaoce. Ovaj segment je još gori od sporta.

      Na forumu nisam bio skoro 4 meseca, sad sam se vratio kad je počelo ovo govno, pa onda karantini, verovatno se ne bih ni vraćao. Ranije nekoliko postova napišem, pa me nema par dana.

      U suštini u pravu si, licemerno je to od mene što serem, a isto to radim. Al ne znači da nisam u pravu za ovo što pišem.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        ....

        Comment


        • pitaš me vreme provodim kako?
          reći ću ti bato da gubim ga uglavnom
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by ?????? View Post
            To svi znamo.
            Slažem se, svako ima to u dubokom nesvesnom, ali ne može svako da ga izvuče na površinu. Samo me je to interesovalo, srećno na putu i želim vam potpunu slobodu
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • verujte mi, samo treba kukati

              Last edited by mark !t zer0; 18-04-20, 07:49.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • ________ je na forumu pisati da je forum gubljenje vremena. Posebno filmovi i serije. To je vreme koje se utrosi u hobi i sopstveno uzivanje. 2010 sam bio na kladionicarskim forumima koji su mi doneli posao i odlican profit u godinama koje slede.

                Forumi su jako dobra i korisna stvar. Konzumacija zavisi od coveka.

                Pametnom coveku koji uci iz svojih iskustva, bas nista nije gubljenje vremena.

                Mogu samo da potcenim ljudsku pamet, sve ostalo ne bih. Meni je forum uvek bio lepo iskustvo.
                Last edited by Karamazov; 18-04-20, 10:02. Reason: Rečnik
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Nerealan View Post
                  Samo me je to interesovalo, srećno na putu i želim vam potpunu slobodu
                  Pridružujem se kolegi Nerealnom. Sa reči na dela, nek je sa srećom!

                  Inače, ja kad sam mladovao ne beše kompjutera a i bio je mali broj tv kanala.

                  Ništa nije bilo na dohvat ruke, da bi do nečega došao morao si da se potrudiš. Al tako smo upoznavali život.

                  Fudbal ili bilo koji drugi sport se daleko više igrao nego što se gledao. Čak smo ga igrali i po zimi, ni sneg nam nije smetao.

                  Na igralištima smo naučili da budemo borci, sve ono što smo proživljali na njima, tugu, sreću, pobedu, poraz, tuče, drugarstva...mnogo nam je kasnije pomoglo kroz život.

                  Za mene šteta što nisam odlučio da se ozbiljnije bavim fudbalom (kafane su najveći krivci). Zbog moje virtuoznosti zvali su me Garinča.

                  Comment


                  • Originally posted by ?????? View Post
                    Sa foruma sigurno neću ići jer je ovo kakav takav vid komunikacije. A s obzirom da mi oduzme 15 min dnevno, da ne mogu da se navučem kao na ostale glupost, to je to. Ima mnogih koji su se samospoznali, nije to ništa novo, ja delim samo moje shvatanje koje me pogodilo u poslednje vreme, da li će uticati na nekoga ili ne, nemam tu moć da utičem na druge.

                    Nije ni paradoksalno ni licemerno, nisam ja došao kao savršena egzistencija pa da prosipam priču, nego baš kao čovek koji je radio sve što je dangubljenje većinom vremena. Ako se i jedna osoba zamisli, ja sam uspeo. I meni je trebao klik da shvatim iako sam oduvek znao da je to bacanje vremena. To svi znamo.

                    Fokus je od pola 4 ujutru, sad je mala pauzica.
                    A da pokusas da zasadis neku basticu? Ispunice te i duhono, i fizicki, a bogami i psihicki.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment



                    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • https://www.blic.rs/zabava/mima-karadzic-dzak/pp9e1xh

                        Hahahahahahahhaha kakva debilcina majko mila hahahahahahahahahaha

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Pridružujem se kolegi Nerealnom. Sa reči na dela, nek je sa srećom!

                          Inače, ja kad sam mladovao ne beše kompjutera a i bio je mali broj tv kanala.

                          Ništa nije bilo na dohvat ruke, da bi do nečega došao morao si da se potrudiš. Al tako smo upoznavali život.

                          Fudbal ili bilo koji drugi sport se daleko više igrao nego što se gledao. Čak smo ga igrali i po zimi, ni sneg nam nije smetao.

                          Na igralištima smo naučili da budemo borci, sve ono što smo proživljali na njima, tugu, sreću, pobedu, poraz, tuče, drugarstva...mnogo nam je kasnije pomoglo kroz život.

                          Za mene šteta što nisam odlučio da se ozbiljnije bavim fudbalom (kafane su najveći krivci). Zbog moje virtuoznosti zvali su me Garinča.
                          Baš tako, onda nije bilo 99 posto ovih blejanja što sad imamo.

                          Jedna utakmica nedeljno na TV, sad hiperprodukcija.

                          Kakvi filmovi i serije, čekaš nedelju dana na novu epizodu.

                          Nema neta, nema foruma.

                          To što je sad sve dostupno ne znači da je i ispravno drogirati se svakodnevno tim sadržajima.

                          Ali vidim da većina sve to zna i kapira, jedino Lošmi ne kapira, on nikad ništa ne kapira. Pre nego što mi neko zameri na ovome, neka pogleda par postova gore gde me je Lošmi indirektno okarakterisao kao izuzetno glupim.
                          Last edited by goku; 18-04-20, 09:58.

                          Comment


                          • Editovao sam post.

                            Bez prozivki.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              A da pokusas da zasadis neku basticu? Ispunice te i duhono, i fizicki, a bogami i psihicki.
                              Imam već, tek planiram na tome da radim na leto. Pošto psihopate pale Amazonu i Australiju.

                              .
                              .
                              .
                              .


                              Vidim da su ljudi gledali Pad Kabale neki dokumentarac pa su se pouseravali u gaće. Malo je reći da sam sve to znao. Što me dovelo do zaključka da klipove treba prevoditi ljudima.

                              Ne mogu da gledam ono jer mi je ono neki sažetak, smara me, ali videh da pokazuju negde u prvom delu oznad pape zmijurine.

                              Čitava okultna simbolika oko Vatikana koja postoji, od nošenja mitre na glavi do ostalih stvari, ne moraš biti genije da bi skontao.

                              Shvatio sam sada da to ljudima deluje kak teroija zavere jer oni to i ne znaju.

                              Čudom se nisam mogao načuditi kada su ljudi kukali za Notr Damom, kao simbolom, ček, hrišćanstva? Izvini, hrišćanstva? Ja sam se osećao toliko ravnodušno, kao da je goreo lično Belov paganski hram jer distinkciju sem u nazivu nisam ni pravio.

                              Sve mi je jasnije zašto ljudi vide stvari kao teoriju zavere. Nemaju u glavi čitav put koji im to čini logičnim a ja/neko drugi im samo ovako štancujem krajnje produkte zavere.



                              Pogledajte prvi deo i budite iskreni koliko sam stvari odavde spomenuo?

                              Jesam li vadio sa katoličke enciklopedije pitanje zašto se teleskop zove Lucifer pa Lusi? Jesam vam pričao zašto su tobože pračoveka homo homo sapiensa ili kako već, nazvali Lusi?

                              Stvarno ću napraviti dokumentarac do sledećeg leta od 7h na srpskom. Vidim sad da je to potrebno, uz pomoć možda par ljudi.

                              Comment


                              • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X