Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa bogami, jos uvijek mi se ni miris ni ukus nisu u potpunosti vratili. Osjecam i miris i ukus ali ne onako kako bi trebalo... Ne znam koji moj to vec toliko dugo traje

    Comment


    • Mozda te jos drzi,nemoj iz kuce nidje.
      Da ne nagrdis kakve babe i djedove.

      Salim se ja znam da si ti odgovoran
      Last edited by E1_PG; 16-04-20, 20:30.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Car Putin i Rusija dobro će izvagati sve što im se pruža i sebi ugrabiti najbolju moguću poziciju.

        Ne bih se baš toliko kunuo u slovensku braću.

        Ne zaboravimo za vreme pošasti ratova Crvena Armija koliko je srpskih žena silovale i iživljavalo se.

        Sigurno nije mali broj. Prva komšinica, koja je između ostalog prošla Jasenovac i svu golgotu mučenja, nažalost doživela je na svojoj koži i šta znači kad pijane Ruje krenu u iživljavanje i svoj bolesni pir.
        Crveni su zapamceni kao borci koji su neretko voleli da se izivljavaju.....ne samo crveni iz SSSR-a nego i crveni sa ovih prostora.....tako je to kad u rat ides bez Boga i krsta... Medjutim, ne radi se o hiljadama slucajeva silovanja devojaka od strane crvene armije na prostoru danasnje Srbije vec o desetinama....komunisti su kasnije sve to uvelicali kao i sve ostalo jer svi znamo da je Tito bio uz zapadne saveznike, a ne uz Staljina i trebalo je narodu malo ogaditi SSSR i vise ga pribliziti zapadnom svetu.....

        Kad si vec tako posten navedi onda koliko je dobrovoljaca ruskih poginulo za Srbiju u mnogim ratovima....da stavimo sve na vagu pa da vidimo, a ne da trazimo bilo koji nacin da istinsku i jedinu bracu i prijatelje u svetu demonizujemo...
        Last edited by tamonajugu; 16-04-20, 21:02.

        Comment


        • uputio bih kritike Stojančetu što je smanjio Slejvu ban, nikad diktator od tebe
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • A cekaj zar su Stojance i Karamazov ista osoba? Aaaaa, pa sad mi je sve jasno.

            Comment


            • Originally posted by tamonajugu View Post
              Crveni su zapamceni kao borci koji su neretko voleli da se izivljavaju.....ne samo crveni iz SSSR-a nego i crveni sa ovih prostora.....tako je to kad u rat ides bez Boga i krsta... Medjutim, ne radi se o hiljadama slucajeva silovanja devojaka od strane crvene armije na prostoru danasnje Srbije vec o desetinama....komunisti su kasnije sve to uvelicali kao i sve ostalo jer svi znamo da je Tito bio uz zapadne saveznike, a ne uz Staljina i trebalo je narodu malo ogaditi SSSR i vise ga pribliziti zapadnom svetu.....

              Kad si vec tako posten navedi onda koliko je dobrovoljaca ruskih poginulo za Srbiju u mnogim ratovima....da stavimo sve na vagu pa da vidimo, a ne da trazimo bilo koji nacin da istinsku i jedinu bracu i prijatelje u svetu demonizujemo...
              +1

              Nema krsta bez tri prsta

              Comment


              • https://www.blic.rs/a-m-p-article?uu...ti/hronika/ART

                Najjači lik u univerzumu

                Comment



                • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    A on (Pešut) je Slovenac kao što je tvoja baba Egipćanka.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Komso, za ove mladje, kilave, nadrkane... sto ne bi izdrzali ovo:



                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        da nastavim...



                        pesmu je napisao dragan nikolic-pancevac za jordana nikolica za festival u banja luci,'97. ako se ne varam


                        jordan je jako retko pevao nove pesme i svi su uzeli zdravo za gotovo da je pesma kosovska narodna..

                        .snimili su je legende,cakana,jelena tomasevic a jos su promenili i osnovnu harmoniju
                        Wizard

                        Comment


                        • Akiiiii vratiiii seeeeee

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Naravno da nisu svi isti. To je najgluplja fraza uopsteno. Prosta, recena u afektu ili nedostatku inteligencije.

                              Stanje poljoprivrednika je sad dosta gore i ako tek svetska kriza dolazi.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Nisu svi isti ali bi im svima output bio isti.

                                Comment

                                Working...
                                X