Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uki poznajes li Dzakica?

    Comment


    • Originally posted by Veprina masna View Post
      Imam NOKIA 3310,licna mi je istekla pa je i ne nosim nidje sa sobom.Platne kartice nemam.Bukvalno sam nerijesiva enigma za Cukeberga i ostala govna masonska.
      Na vrijeme sam slusao prorocanstva oca Tadeja.Nece mi uvaliti zig zvijeri makar se morao odmetnuti u planinu.Sto mi nece biti tesko posto sam obicni coban-brdjanin po prirodi.
      Ali si na forumu, ja sve znam o tebi
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ali si na forumu, ja sve znam o tebi
        Ok.Ovo je bilo malo jezivo

        Comment


        • Originally posted by Veprina masna View Post
          Ok.Ovo je bilo malo jezivo
          Hahahaahahh, to je bio cilj

          gledaj seriju Persons of interest, ona se time bavi
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Nije tvoje da misliš, nego da slušaš.

            Ne određuješ ti šta i kako treba, već Vaseljenski sabori svakih 200-300 godina.

            Bravo za tebe što postiš, ali to ne znači ništa jer gordost te pojela.
            zapravo,ovo je prava reklama SPC,ko da ga je sam pukovnik amfilohije pisao-Nije tvoje da misliš, nego da slušaš.



            inace tu recenicu primeni na sebi glede vladike grigorija,jer je njega SPC izabrala...dakle nije tvoje da mislis...


            neko je spomenuo cukija i FB.sad sam pricao sa sestrom,ona se dopisivala preko fejsa i pominjali su obolele u srbiji...postovi su pobrisani

            dodato

            inace ce crkva debelo naplatiti ovo,dal u materijalnom il u politickom,videcemo...

            jos vucic izjavljuje da nece hapsiti popove,ici ce da moli etc

            znali smo da za popove zakoni ne vaze,ali da bas mogu i policijski sat da pogaze..
            Last edited by Beocca; 15-04-20, 13:00.
            Wizard

            Comment


            • Ja nikada ne postim zato se i ne mešam u priču oko crkve i da li treba ili ne treba da se ide. A najviše će se buniti oni koji i ne poste. Ako se ne bude išlo, što se ne ide, ako se bude išlo, što se ide.

              Ako narod ode u veri neće nikome dlaka s glave faliti. Ne vidim ja tu problem, prošao sam gradom šetaju klinci u grupicama bez maski, stoji se u redovima, Vučić ide po Nišu, Novom Pazaru sa još masu ljudi okolo...

              Može i od kuće da se posti i Bog te sigurno ne bi kaznio ako se ne pričestiš fizički jer se materijalno ni ne pričešćuje, to je sve samo simbolika.

              Ide se u crkvu da bi vera bila jača. Ne mora da se ide. Ali je napravljena prvobitno da bi vernici išli i da bi se zajedno molili.

              Ja mogu da nabrojim 10 ljudi koji to rade reda radi ali ne želim da gledam tudje grehe jer sam i ja grešan.

              To, postio sam da se iščistim i slično, to možete i kući da radite.

              U dosta Srba je vera prešla u tradiciju. Ne znam da li je bila i jedna slava a da sam čuo nekad molitvu ili da je neko Isusa spomenuo. To graja, kao paganski bal da je. Žderi, pij, itd. To sam još sa 17 odlučio da neću slaviti.

              Pa ako mi to bude smrtni greh, ok. Sam biram kako verujem a što se mene tiče moja vera počinje na prvoj stranici Biblije a završava se na poslednjoj i na tome treba da radim.

              Ja poštujem svu moju braću i poštujem ljude iz SPC, neke, a pogotovo istorijsku ulogu SPC, ali ipak ja želim to individualno da ispovedam.

              Dobri ljudi iz SPC su tu da približe veru narodu i ima dosta pravih vernika kojima ja nisam ni do noktiju na nogama ali ima i ekumenista i Kačavendi i onda mi unutrašnjost bića ne da da budem fanatik SPC.

              Pogotovo zbog ekumenskih delovanja i zbog ustupaka Grcima koji su istorijski možda i naši najveći neprijatelji.

              A i post mi se takodje ne svidja. Pre su hrišćani postili tako što ništa nisu jeli. Život zahteva energiju od ljudi i zato je verovatno dozvoljeno da se jede neka hrana, ali treba oskudevati i duhovno i materijalno (hranom).

              A ne ono, ja postim, šta je posno, pojede pola kg ribe, ceo hleb, teglu džema i ajvara.

              Ljudi Bog se žrtvovao za nas, njega ne možemo prevariti. Ako radite nešto reda radi bolje i nemojte. To je kao ono "bio sam malo grešan pa daj da ispostim ovaj post"...

              Ne stavljaju se gresi i dobra dela na vagu. Pokajte se iskreno, trudite se da popravite ponašanje. Post bi trebao da služi samo kao alat da bi se lakše postigla čistina jer se odričemo i ždranja i prljavih misli. Radite to iz srca a ne ono ziheraški. Daj da postim za svaki slučaj ako Bog postoji pa da mi ne uzme za zlo.

              Comment


              • Originally posted by ?????? View Post
                i zbog ustupaka Grcima koji su istorijski možda i naši najveći neprijatelji.
                Radovan Damjanovic progovara iz tebe.

                Comment


                • Originally posted by ?????? View Post
                  Pogotovo zbog ekumenskih delovanja i zbog ustupaka Grcima koji su istorijski možda i naši najveći neprijatelji.
                  Jedan moj prijatelj bi te vodio na veceru zbog ove recenice, on tvrdi da su Grci prisvojili veliki deo nase istorije.

                  Comment


                  • kakve to veze ima sa isusom?
                    Wizard

                    Comment


                    • Pozdrav za prijatelja, kaži mu da se slažem. Ivo ako si ti, progovara. Iz svakoga progovara po neko. Sve što znamo negde smo čuli, pročitali. Ja sam ponosan da jedan takav čovek progovara iz mene ali ima još par njih, izmedju ostalog Milan Paroški.

                      Joshmor, sine, šta te muči konkretno reci tati?

                      Comment


                      • berba suvog graska i setva lanjskog suncokreta...nista sto bi zahtevalo jedan traktat,plz
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by ?????? View Post
                          Ivo ako si ti, progovara. Iz svakoga progovara po neko. Sve što znamo negde smo čuli, pročitali. Ja sam ponosan da jedan takav čovek progovara iz mene ali ima još par njih, izmedju ostalog Milan Paroški.
                          Volim ja da slusam ponekad Radovana.Stalno se smije.
                          Ima na radio onu emisiju.
                          Treba da otvorimo posebnu temu balkan info.
                          Znam i Paroskog,bio je poslanik nekad,pa je otisao u Farmu,nego se posvadjao sa Bakijem Djoganijem i jbg.
                          Mozda bi prosao kao Risticevic da se to nije desilo,Marijanu je rijaliti bio odskocna daska.
                          Last edited by E1_PG; 15-04-20, 14:48.

                          Comment


                          • Originally posted by joshmor View Post
                            zapravo,ovo je prava reklama SPC,ko da ga je sam pukovnik amfilohije pisao-Nije tvoje da misliš, nego da slušaš.



                            inace tu recenicu primeni na sebi glede vladike grigorija,jer je njega SPC izabrala...dakle nije tvoje da mislis...
                            Tačno znam šta pričam.

                            Ne mogu podržati nešto što nije po kanonu i dogmatici, a zajedničke molitve sa katolicima ne spadaju u to. Imaju snimci toga na YT. To su baš jasne stvari i nema prostora za nekakvo slobodno tumačenje.

                            Grigorije je bukvalno pljunuo na pravoslavnu veru.
                            Last edited by goku; 15-04-20, 14:56.

                            Comment


                            • nemam obicaj da se nadjebavam inace,ali ti si otvorio to recenicom NIJE TVOJE DA MISLIS

                              budi makar dosledan,on je vladika SPC
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by joshmor View Post
                                nemam obicaj da se nadjebavam inace,ali ti si otvorio to recenicom NIJE TVOJE DA MISLIS

                                budi makar dosledan,on je vladika SPC
                                Da misliš mimo kanona i dogmatike.

                                Jel sad kapiraš?

                                Grigorije je ekumenista.
                                Last edited by goku; 15-04-20, 14:59.

                                Comment

                                Working...
                                X