Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Haha, ova zena razume se u 5G, ali ne i kada treba da napuni mobilni ...lol

    Icke kadar nevera...

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ima li neko iskustva sa fotoaparatima?
        Treba da kupim aparat za slikanje proizvoda iz blizine, za instagram.. dakle sa stola ili police napravljenje za slikanje sa led lampama.
        Mogu li da prodjem sa kompakt aparatom ili moram da pojurim DSLR? Treba li mi objektiv?
        Bitna mi je kvalitetna slika. Do sada sam slikao sa iphone, ali nisam zadovoljan kvalitetom, treba mi nesto bolje.

        Comment


        • Svim kolegama forumasima koji slave Uskrs po gregorijanskom kalendaru zelim srecan Uskrs i puno zdravlja, srece i napretka njima i njihovim porodicama.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment




          • Razgovaralo se ranije na ovu temu, kako je viber samo ovde zastupljen (malo i u istočnom bloku). Koju aplikaciju vi koristite?
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Svim kolegama forumasima koji slave Uskrs po gregorijanskom kalendaru zelim srecan Uskrs i puno zdravlja, srece i napretka njima i njihovim porodicama.
              Pridružujem se čestitkama moga komše. Sretan Uskrs i puno zdravlja.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Kad imam sa kim onda telegram jer je najjednostavniji i najbrzi nekako.
                Ne razumem ovo za WA, meni je on jeziv

                Comment


                • Tako su namestili da sve ima svoje prednosti i svoje nedostatke. Najvise koristim Viber i Telgram, manje WA i FB. U principu manje vise isti qrac. Cinilo mi se da je Telegram popularniji, znam da Rusi vole WA. Diskutabilno, za neke sam ovde i prvi put cuo.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Plakat iz 1914. godine, nakon atentata. Uros za Principa tvrdi da je terorista.
                    Gledao sam neki dokumentarac, dali na History ili jbm ga. Tvrde da je Gavrilobio mamac za Ferdidanda koji nije hteo rat sa Srbijom.Ubistvom Frdidanda poceo je rat i ubijeno milioni ljude, preko 1.1m Srba, tako da mislim da to nije bio pametan potez. Najvise sto se sam Princip zalagao sa uniju svih Jugoslovena. Sto ga sad ovi sto ga tetoviraju ne bi za milion evra navodno. Tamo su govorili kako su promenili rutu da bi ovaj dosao, a momenti pre je lik omasio sa bombom. Nekako mi se cini da je covek vis bio zrtva nego heroj.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Viber mi je jedini tu odvratan, a moram da ga koristim. Plus mu je sto mogu da ga instaliram na kompu. WA sam pokusao i trazi mi da je telefon nakacen na wifi.

                      Messenger ugasio, dok WA i Telegram povremeno koristim.

                      Comment


                      • Viber i Telegram, WA ponekad.

                        Comment


                        • U svetu je dominatan whatsapp, a mi smo jedna od retkih zemalja gde je viber popularniji.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Viber, mada tu mi je i WA iako mislim da me niko nikad nije preko te aplikacije kontaktirao.

                            Comment


                            • Uglavnom Viber, osim kad komuniciram sa inostranstvom WA.

                              Comment


                              • Mesendžer, a Viber zbog familije jer ga koriste uglavnom stariji

                                WA ima valjda iste funkcije kao mesendžer, tako da mi je besmisleno instalirati još jednu manje više istu aplikaciju

                                Comment

                                Working...
                                X