Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • David Icke u emisiji London Real banovan sa YT. Cenzura na max.







    Pozdrav za anglosaksonsku braću u komentarima. Brian je hrabar čovek. Icke je mudar čovek. Ne slažem se sa njim u mnogim stvarima, ali kod ove tematike 1/1. Raskrinkao ih je u prvom emisiji da je Youtube morao sa banuje epizodu.

    Snimljena je nova.

    Comment


    • A kome se gleda kvalitetan intervju, može da pogleda i intervju Dragoša Kalajića. Ovaj gospodin i ja imamo neke zajedničke stavove iako je on neuporedivo veći intelektualac

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Mislim da mozes da nam pokazes resenja
        Ovo je ono sto niste znali:
        4. Presuda (prvi put cujem za taj film)
        7. Bitka na Neretvi
        11. Petrijin venac
        16. Davitelj protiv davitelja (glupo)
        19. Vojnici
        20. Mars na Drinu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Imate partizansku eskadrilu na rtsu
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • https://londonreal.tv/the-coronaviru...my-david-icke/

            Goku brate udji i pogledaj pošto znam da čitaš.

            Prvih 10ak minuta je objašnjeno kako je test pravljen i kako su ljudi pozitivni na COVID 19.

            Sve je jasno kao dan.

            "This test should not be used to diagnose infectious disease" reče čovek koji ga napravio.

            Ljudi umiru od random stvari a pozitivni su jer to i nije test koji je za Covid 19.

            To objašnjava i pad smrtnosti u Italiji kada se gledaju godine.

            Hoćemo na partiju zimskog sna?
            Last edited by Cassius Clay; 08-04-20, 12:34.

            Comment


            • Te famozne testove su neke evropske zemlje već škartirale nazad u Kinu, zato što su u najboljem slučaju 60% precizni. Jedino se mi uhvatili Kineza kao da smo pijani.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by ?????? View Post
                https://londonreal.tv/the-coronaviru...my-david-icke/

                Goku brate udji i pogledaj pošto znam da čitaš.

                Prvih 10ak minuta je objašnjeno kako je test pravljen i kako su ljudi pozitivni na COVID 19.

                Sve je jasno kao dan.

                "This test should not be used to diagnose infectious disease" reče čovek koji ga napravio.

                Ljudi umiru od random stvari a pozitivni su jer to i nije test koji je za Covid 19.

                To objašnjava i pad smrtnosti u Italiji kada se gledaju godine.

                Hoćemo na partiju zimskog sna?
                https://www.raskrikavanje.rs/page.ph...nih-godina-643
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Svakog dana u svijetu umre oko 150-200 hiljada ljudi. Meanwhile, ovaj kurton od virusa je za 2-3 mjeseca "pokosio" cak 83.000 ljudi #paranoja

                  Comment


                  • Meni su profesionalni teoreticari zavera fascinantni ljudi. Oni su u stanju da ubede svoje sledbenike da sunce ne sija.

                    Comment


                    • Wizard

                      Comment


                      • There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Meanwhile..



                          I kako su babe i dede? Do kada planiraju da žive? Je l to prioritet ovog sveta? Lično bih žrtvovao mog dedu koji me odgajio za ovu decu. Nisam toliki zlotvor. Samo zao čovek može ovo i da uradi i u ovo da veruje. Nego moraju da se šalju poruke od 50 centi.

                          Za decu poruke, a kad treba da se plaši narod kampanja. Pa što ne naprave za gladnu decu hajp, pizda im materina? Umeju da seru 2020, 21. vek, ovo je normalno, ono je normalno, a koliko ove dece umre na dnevnoj razini?

                          Ovo vlada jedne prosečne države da želi da reši, rešila bi. Besmisao civilizacije, u Beogradu jelka 75.000 evra, i ona rasveta za teletabise, a negde deca crkavaju od gladi. Je l to napredna civilizacija? Napredna tehnološki i uništenju duhovnog i materijalnog prostora i maksimizaciji kapitala.

                          Ovo je najnazadnije vreme u istoriji. Samo u 20. veku koliko je ljudi umrlo, a i dalje ima nekih slepčina koje brbljaju "pa ovo je 21. vek". More marš.

                          Pobunite se ako ne verujete u teorije zavere, makar zbog prirode, makar zbog nečega. Pa ti koji vam predlažu promene zbog klimatskih promena - oni su i sjebali i zagadili prirodu. Kako možete da verujete tim licemerima bilo šta?

                          Vidimo li svi istu sliku ili ste vi na drugom kanalu? U kakvoj straćari se ovo čovečanstvo valja? Dok ja ovo pišem neko umire od gladi upravo. A ja sedim kući u toplom i boli me kurac. Vidite li čitavu besmisao i sebičluk ove pogane civilizacije?

                          E što ne zveknu neki pravi virus da nas potamani, a ne bi mi bilo žao. Govna smo svi odreda, ja prvi pa dalje svaki stanovnik ove planete.
                          Last edited by Cassius Clay; 09-04-20, 00:22.

                          Comment


                          • "licno bih zrtvovao svog dedu koji me odgajao" je sigurno izjava ko ce uci u favorite za izjavu godine.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Kako god bilo, da je Hana Arent živa, samo bi se nasmejala i rekla: "Pričala sam vam a vi nemojte slušati".
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by ?????? View Post

                                Lično bih žrtvovao mog dedu koji me odgajio za ovu decu.
                                Zrtvovati tudj zivot je bas onako... Hriscanski sto bi se reklo.... da....

                                Inace pre godinu dana sam postavio slicne slike i pitao tvog velikog prijatelja Gokaru sta misli o tome posto smo pred Bogom svi isti.

                                Comment

                                Working...
                                X