Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    https://twitter.com/PavloviMilo/stat...733383171?s=09
    Kakav zaokret dragog nam Pece Sarape.
    Izdaja za Srbina blaga reč.
    Ne postoji u srpskom rečniku.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Sad prvi put vidim ovo, kakav bizon usrani.

    Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

    Comment




    • ....na ovaj lep dan.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Strog sam na visini, onda bacim je na pod
        Daću ti kô Severini - prvo jahtu, onda brod


        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Još jaja od propalice nismo imali u našem dućanu [emoji28][emoji28][emoji28]

          Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

          Comment


          • Brisao sam pola sata i opet nisam siguran da sam obrisao sve. Uzalud što svaki put progledam kroz prste, ispostavi se kao još gore. Postoji aktuelna tema o kojoj svi pričaju i još milion tema koje se ne tiču nacionalizma i gdje možete izbjeći lične sukobe. Nastavite normalnim forumskim tokovima i ne izlazite iz korita

            Comment


            • Da proslavimo jos jedno otkljucavanje teme jednom topcinom od pesme:

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Ovo je mozda i bolji spot:



                Comment


                • Sjajno zvuci i tako
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Nekako su mi konzervativne.

                    Neka se ugledaju na Sabrinu:

                    Comment


                    • Noto se taman nakani da banuje a ono ja van priče. E što me hoće.

                      Imam jednu lepu vest, a ona se zove internet. Koliko samo mogućnosti pruža da se zaradi $, samo mi je krivo što na Balkanu vrlo malo ljudi ima koji umeju da prenesu znanje kako zaraditi novac.



                      Preovladjuju ovakvi debili, ljudi, dobro pogledajte ovog debila. Čovek je debil.

                      Slušati ljude iz SAD i komunicirati sa njima, što na fb grupama, što direktno vs pokušati kao početnik da naučiš nešto o digitalnom marketingu od domaćih kretena, nebo i zemlja.

                      Prvo što se ovde svi lože da budu digitalni marketeri, dok su u SAD ljudi okrenuti ka biznisu, a outsource-uju i copywriting, i fb ads i sve ostalo na šta se prži idiot kao ovaj gote. Affiliate marketing, e commerce-u, b2b, MLM itd. To ovde retki spominju.

                      Prosto je neverovatna razlika u mentalitetu, uopšte spoznaji svih stvari vezanih za marketing. Ovde kao da se proučava marketing radi marketinga i prate se neki globalni trendovi, a tamo je sve okrenuto korišćenju marketinga i traffica i plaćenog i neplaćenog za podizanje biznisa na internetu u jednoj od branši za koju se čovek opredeli.

                      Vrhunac ovog idiota što sam okačio je da ide i analizira trendove i drvi o marketingu, a svakog tipa u SAD i koji počinje je da se otisne u biznis koristeći marketing da bi navukao traffic za to za šta se odluči, i da juri upadanje u 2 comma club. Za početak.

                      Prosto mi je žao što su naši ljudi usrkaćeni za čitav dijapazon potencijalnih zanimanja i što im se poimanje cele te priče oko marketinga svede na technobabble proseravanje idiota poput okačenog.

                      Ljudi u SAD ulažu jako i progresivno napreduju, pa za inner circle programe daju i po 50-100k dolara.

                      Mora dobro čovek da se pomuči da bi otkrio grupu na našem jeziku da ima kvaliteta.

                      Zašto sve ovo pišem? Zato što internet pruža mogućnosti koje ne zavise od države i puno bi pomogla edukacija o tome našim ljudima.

                      Prosto je greota, i jako je teško u moru materijala na internetu uopšte pronaći pravu priču.

                      Ovaj imbecil gore, na pitanje jedne devojke, šta je potrebno da bi se bavila marketingom, odgovorio je u 21. veku 2020. - faks i praksa. Laku noć batice, kasniš deceniju i po.

                      Comment




                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Last edited by Mr. Wolf; 11-03-20, 12:40.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Zabranio skupove u zatvorenom preko 100 ljudi a u škole da i dalje idu deca.
                              Bolesnik.



                              Šizofrenija u prvoj rečenici.

                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                              Last edited by cacanin; 11-03-20, 13:38.

                              Comment


                              • Sto Vuckovi postovi svi imaju dupli link, i tw i video?

                                Aha, videla sam da tw postavlja i link za tt. Vidi se sada Vuce, a video, tj yt duplirao slucajno?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X