Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srpski stacionari za Koronu su spremni za pune kapacitete.

    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

    Comment


    • Jedan zaebaniji virus napada sve građane naše Srbije.

      Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

      Comment


      • "Ministar je upravo zato formirao Nacionalno telo za akreditaciju i proveru kvaliteta u visokom obrazovanju Srbije, na čelu sa predsednikom Upravnog odbora Simom Avramovićem i direktorkom Jelenom Kočović, koje je imalo zadatak da otkloni nedostatke i povrati status punopravnog članstva Srbije u ovoj organizaciji.

        Oni su, međutim, napravili još veći problem i još veći broj nepravilnosti i doveli do toga da je Srbija izbačena iz ENQA.

        Da ministar i rukovodstvo NAT nisu ozbiljno shvatili primedbe koje je ENQA uputila Srbiji, piše Srbija danas, dokaz je gubljenje statusa punopravnog člana u najznačajnijoj organizaciji vezanoj za visoko obrazovanje u Evropi.

        Izbacivanjem iz članstva iz Evropske asocijacije za osiguranje kvaliteta u visokom obrazovanju značajno se otežava postupak priznavanja srpskih diploma u zemljama EU jer je članstvo u ovoj organizaciji garancija kvaliteta visokog obrazovanja."

        Ne znam da li je ovo genijalan potez ili samo cista nesposobnost. Mozda je istina negde izmedju. Postavis nekoga ko veze nema sa zivotom I normalno je da ce ti se usrati u skolstvo do te mere da diplome u inostranstvu nece imati nikakvu vrednost.
        Samim tim, za srpsku omladinu se moze reci "nece ona nidje"

        Ne znam da li je genije ili je ovo samo cirkus jebenih, nesposobnih debila.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ала ботоксирају психа ...
          Отекао као пчеларски приправник.

          Лошми имам два мигранта за тебе.
          Мало прешли.
          Лаки за одржавање.
          Треба им само пуњач за мобилне и оштрач за ножеве.

          Заинтересован?
          Да својим примером покажеш.

          Comment


          • E kako bi mu ja dao otkaz zbog ovakvog naslova državna televizija pravi paniku ovakvim pristupom.

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              E kako bi mu ja dao otkaz zbog ovakvog naslova državna televizija pravi paniku ovakvim pristupom.
              Kakvu paniku? Podaci su dostupni svima, ne razumem.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Šta ne razumeš. Kad bez ikakvog obrazloženja napišeš naslov da je umrlo 49 ljudi za dan to je nepotpuna i neodgovorna vest. Da su se potrudili pa objasnili koje su starosne dobi, koliko hroničnih bolesnika to bi sasvim drukčije izgledalo. Ovako ispade da se pada od nje ko pokošen.

                Comment


                • Pa pise aman valjda u tekstu. Svasta od tebe, stvar i jeste alarmantna.

                  Najvaznije da je vest TACNA.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Šta piše u tekstu...ništa, samo brojke iz raznih država. Stvar je u tome da najveći državni medij ovakvim naslovom pravi paniku. A panika je ono što je najmanje potrebno.

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Šta ne razumeš. Kad bez ikakvog obrazloženja napišeš naslov da je umrlo 49 ljudi za dan to je nepotpuna i neodgovorna vest. Da su se potrudili pa objasnili koje su starosne dobi, koliko hroničnih bolesnika to bi sasvim drukčije izgledalo. Ovako ispade da se pada od nje ko pokošen.
                      Svaki put kad vidim slican naslov ili odje neko od ovih isprepadanih napise da je tu i tu umrlo toliko ljudi, isto se zapitam. Koliko od tih ljudi u Italiji su bili stari ljudi, bolesnici, cigani itd? To izgleda nikoga ne zanima... nego samo da se dize panika i da se tresu gace od virusa

                      Ja citao prije neki dan, kaze neki doktor da su sanse da mlada i zdrava osoba umre od Korone, nepostojece.

                      Ali ne, ako pitas posrane medije i ove isprepadane, svi cemo da pomremo

                      Comment


                      • Da se to primiri kroz mesec dana, trebam vise puta da se cimam do inostranstva u narednom periodu. Treba da idem do Madjarske, Holandije i Austrije. Mesecima sam pravio ustedjevinu kako bih neke planove sproveo.

                        Upascu u depru ako budem morao da ostanem ovde.

                        Comment


                        • Zar to ne rade i nasi? Koriste razne hemikalije, droge itd? I nije poenta u tome da li rade Ameri ili nasi? Svi to rade.

                          Nije lazno moralisanje, zato sto je to uvredljiv naziv. Ako je nigger uvredljiva rec na engleskom jeziku, svaki prevod na drugim jezicima isto jeste uvredljiviv. Isto kao sto je i za Rome uvredljivo reci da su cigani, samo ovde to niko ne ferma ni 2%. Pa i ja se zajebem zato sto nemam osobe koja bi me to stalno korigovala i ne krecem se po takvim krugovima.

                          Ja sam oduvek pravio razliku, smetali su mi njihovi lobiji kao sto mi i danas smeta kao i cela ta propaganda. I dok god se neki tamnoputi sportista ne zalaze za te ''vrednosti'' i nisu deo toga, ja nisam imao nista protiv njega. Bilo je takvih slucajeva, pa mi je on postao omrazen. Stavise cim im se gadi ta prica, kod mene je to veliki plus.

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Šta ne razumeš. Kad bez ikakvog obrazloženja napišeš naslov da je umrlo 49 ljudi za dan to je nepotpuna i neodgovorna vest. Da su se potrudili pa objasnili koje su starosne dobi, koliko hroničnih bolesnika to bi sasvim drukčije izgledalo. Ovako ispade da se pada od nje ko pokošen.
                            Sta ti nije jasno? Stopa smrtnosti je oko 2%. U Italiji ima oko 4000 zarazenih umrlo do sada oko 150. Kakve veze kojeg su starsnog doba. To su neciji roditelji, braca, deke... ljudi u krajnjoj liniji.

                            Comment


                            • Ne vrijedi, odustajem
                              Ovaj čovek je dobro objasnio
                              https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...---596460.html

                              Comment


                              • Ne znam dokle će se narod samo pecati na razne Korone, svinjske i ptičije gripove, bolesti ludih krava itd itd kad znamo iz koje kuhinje i zbog čega dolazi. Dovoljno je ovom ludom svetu baciti crva pa da panika dobije najveće moguće obrise.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X