Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kinezi su najozbiljniji u borbi sa virusom.
    Kada bi na takav nacin zatvorili neki grad u Evropi ili SAD - doslo bi do ubijanja po ulicama.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Jebo Koronu kad je Ava našla recept i lek za istu [emoji3]
        Svi virusolozi nek se pokriju ušima kad ih zajebe plava starleta.

        Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

        Comment


        • Ja se vise bojim ove 5G mreze nego korone.
          Evo Slovenija donijela neki zakon protiv uvodjenja tog uzasa apokalipticnog.
          Ima li neki indženjer struje i toga da me smiri po tom pitanju.
          Last edited by E1_PG; 06-03-20, 12:13.

          Comment


          • Ne znam Ricma sta je cilj te tvoje poruke,kakve veze sad ima da li mi duvamo,ko je pricao o tome,pricali smo o crncima NBA igracima,zasto su superiorniji u odnosu na Evropljane,pa sam pored fizickih predispozicija,treninga,snage,naveo da velika vecina koristi razne hemikalije,droge,izmedju ostalog marihuanu. A sto se tice tog laznog moralisanja o reci crnac sere mi se od toga,nemam ja nista s tim sto su ih Amerikanci,Englezi drzali za robove i sto sad pokusavaju da operu sebe tako sto su reci crnac dali negativnu konotaciju,ja sam Srbin,ovde nikad nisam imao problema ni sa jednom rasom i mogu slobodno da nekoga ko je crne boje koze da nazovem crnac,nisam daltonista. Necu da dozvolim da mi drze predavanja o demokratiji,ljudskim pravima ljudi koji su porobili veliki deo sveta,najveci rasisti na zemaljskoj kugli. Ja nemam nista protiv ljudi koji prihvataju njihovu kulturu,njihovu verziju demokratije,slobode govora,moralnih vrednosti ali nemojte meni i ljudima koji se drze svog naroda,nasih tradicionalnih vrednosti da namecete ove njihove stavove na ovom forumu.

            Comment


            • U Mađarskoj samo dva registrovana slučaja Korone i Srbin baxuz donese istu kod nas.
              Kakav nesrećnik moraš biti te ovako nešto doživiš.

              Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

              Comment


              • Nervira me sto zene zbog estrogena bolje prolaze sa ovim virusom.Vazda mi najebemo.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  U Mađarskoj samo dva registrovana slučaja Korone i Srbin baxuz donese istu kod nas.
                  Kakav nesrećnik moraš biti te ovako nešto doživiš.

                  Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                  To je nivo baksuzluka iz one priče o punom džaku.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Kako je obavljeno ovo o Korona virusu naglo mi na poslu skočila prodaja maski.
                    Ljudima sve sramota pa kupuju 10-15 komada pod izgovorom da šmirglaju pa da ne gutaju prašinu [emoji3]
                    Bilo pitanje dana kada će Ministarstvo zdravstva morati objaviti Koronu i kod nas.

                    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                    Ja nedeljama ne mogu da nadjem maske u BG-u (mozda gledam u pogresnim apotekama), trazim ih zbog tetke koja je asmaticarka i koja iste koristi minimum 5 godina unazad.

                    Comment


                    • Sigurno se lik zarazio u Madjarskoj, isao I trazio ih
                      Ko zna koliko vec slucajeva ima u Srbiji.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Ja nedeljama ne mogu da nadjem maske u BG-u (mozda gledam u pogresnim apotekama), trazim ih zbog tetke koja je asmaticarka i koja iste koristi minimum 5 godina unazad.
                        Mi imamo za šmirglanje al ljudi uzimaju pa ih koriste za Koronu.
                        Posebno traže sa filterom.

                        Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Sjecam se kad sam 2009 mastao o tome da me uhvati svinjski grip da ne bi isao u skolu.
                          I ono me stvarno uhvati neko cudo,2 nedelje sam lezao sa ogromnom temperaturom ali posto nisu radili testove nikad nije potvrdjeno da je svinjski bio.
                          Ja dosao u skolu sa 10 kila manje,proslo tromesjecje,svima zakljucene ocjene jedino meni ne,svaki cas ispitivanje,ubili su me.Ja jedva vrlo dobar zavrsih.E te muke.
                          Poslije toga nikad vise nisam pozelio grip,nego sam lazirao uvijek na toplomjer temperaturu.
                          Last edited by E1_PG; 06-03-20, 12:34.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            U Mađarskoj samo dva registrovana slučaja Korone i Srbin baxuz donese istu kod nas.
                            Kakav nesrećnik moraš biti te ovako nešto doživiš.

                            Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                            Prljavi Srbin, nije prao ruke

                            Comment


                            • Il je prao, al tečnim sapunom. Nije poslušao savet dr. mg. maga Ace Vučića. Lepo smo dobili uputstvo šta nam činiti.

                              Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                              Comment


                              • Pre 2 dana je Egipat prijavio prvi slucaj i to je taj covek dosao iz Srbije, preko Francuske i sad odjednom danas i kod nas prvi zvanicni slucaj.
                                Virusa se ne plasim toliko, koliko se plasim nesposobne vlasti
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X