Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Chiwwi, po tebi je ubistvo na filmu kaznjivo....svasta je po tebi...

    Po tebi je liberal onaj koji kaže da su Srbi prljavi a rasista onaj ko kaže da crnci duvaju.

    Comment


    • Ma neka idu u Saudijsku Arabiju, Katar i Emirate.
      Sve su to bogatije zemlje od Evrope.

      Oni i Ameri su im napravili rat i podržavali ih u istom i sad lepo nek' udome svoju braću.

      Comment


      • E pa to im ne odgovara... nema tamo hriscana koje treba terorisati. Oni su isplanirali da se infiltriraju u Evropu i da je razore iznutra. Naravno, nece se to desiti preko noci, ali su oni odavno krenuli da sprovode taj plan i ove sad seobe su im legle samo tako.

        Svaki normalan drzavnik ce za njih zatvoriti granice. Problem je sto su se vec ta g*vna instalirala na raznim funkcijama sirom Evrope pa su upravo ti njihovi oni koji guraju tu pricu o solidarnosti i humanosti i kako treba pruziti ruku "jadnim izbjeglicama". Upravo ti njihovi lobiraju i uticu na ljude koji se pitaju i koji dalje onda naredjuju zemljama koje ne smiju same da odlucuju nego moraju da rade kako im se kaze... napr Srbija, Crna Gora, Bosna itd.

        Strah me je da ce se nakotiti i da cemo onda svi od njih da najebemo.

        Comment


        • Originally posted by ?????? View Post
          Nisu brate upravo si ti pokazao da si pametniji. Vodeći opozocionari su u dosluhu sa Vučićem i onima koji drže Vučića. Naravno da nikoga neće boleti dupe za bojkot. I onaj bojkot 1997. je bio pogrešan a tek ovaj.

          Detetu od 6 godina možeš da objasniš da EU zna da on namešta izbore i da nisu reagovali do sada, i da će, logično i sada da se naprave ludi.

          Deluje kao da samo namerno poklanjaju Vučiću apsolutnu moć kojom će on da vršlja po Ustavu itd.

          Slično kao 1997. pa kasnije i onaj scenario na KiM, verujem da sada sledi slična priča.

          Druze a bez ovih sada izbora sto slede ,do sada nije imao apsolutnu moc ?

          Comment


          • Stigla korona i kod nas...zvanicno
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nek' nam je Bog u pomoci!

              Sta kazu, kake su mere preduzeli?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kao da ga do sad nije bilo, svuda oko nas prijavljeno, samo kod nas nije

                Ja ziva nisam da vidim kako ce mitinge da organizuju
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Kako je obavljeno ovo o Korona virusu naglo mi na poslu skočila prodaja maski.
                  Ljudima sve sramota pa kupuju 10-15 komada pod izgovorom da šmirglaju pa da ne gutaju prašinu [emoji3]
                  Bilo pitanje dana kada će Ministarstvo zdravstva morati objaviti Koronu i kod nas.

                  Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Stigla preko Horgosa, a ja tipovao da ce preko Pavlovica Mosta ili Sida.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Ova Korona vise kosi Italijane nego Kineze izgleda. Juce u jednom danu umrlo njih 41.
                      https://www.nezavisne.com/novosti/sv...1-osoba/587411

                      Comment


                      • Ja se ne bojim uopste jer tu je nas preCednik. Vec ga vidim u Subotici kako namerno dolazi u kontakt sa zarazenim, dobije virus, ode u izolaciju I posle dva dana samostalnog rada na pronalasku vakcine, sam sebe izleci.
                        Last edited by Indigo; 06-03-20, 10:19.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Ja se ne bojim uopste jer tu je nas preCednik. Vec ga vidim u Subotici kako namerno dolazi u kontakt sa zarazenim, dobije virus ode u izolaciju I posle dva dana samostalnog rada na pronalasku vakcine, sam sebe izleci.
                          Toeto
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Ja se ne bojim uopste jer tu je nas preCednik. Vec ga vidim u Subotici kako namerno dolazi u kontakt sa zarazenim, dobije virus, ode u izolaciju I posle dva dana samostalnog rada na pronalasku vakcine, sam sebe izleci.
                            Ne mora ni da radi na pronalasku, Zlatibor je rekao kako Srbin ima vakcinu, potrebno je samo pustiti je u pogon.

                            Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                            Comment


                            • Realno, doktori su rekli da nije problem naći/proizvesti vakcinu i da mi za to imamo potencijal, problem je vreme potrebno do uvođenja vakcine u upotrebu a koje je sada oko godinu dana (ispitivanja i sve ostalo što prethodi uvođenju u masovnu upotrebu).
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • A zarazio se Madjarskoj gde ima 2 registrovana. Okeej.

                                Italija je pred kolapsom, bolnice prepune. Sta se tamo desava, da li mutacija, sto je najverovatnije, ali su generalno lose odradili pocetak epidemije, sa Nedeljom mode u Milanu, karnevalom u Veneciji i sa ko zna kojim brojem turista, prepucavali se ko je kriv i koliko je virus ozbiljan.

                                Izrael sa 14 registrovanih zatvorio sve, rekao strancima idite kuci, zabranjene sve manifedtacije, avioni spusteni, a za ove zarazene objaveljeno gde su se kretali tacno, i sa kim su bili u kontaktu, datum i vreme. Tako rade ozbiljni.
                                Kinezi drze milionske gradove u karantinu koliko vec 2 meseca, a ostatak sveta svrbi profit.
                                Nek jedu svi ono sto se ne jede.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X