Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I dalje taj spin-hajka oko zastave.
    Jel gledao neko od vas predstavu "Pad"?

    Chiwwii?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nesto niste brzi na odgovoru sada.

      Da li je neko gledao predstavu "Pad" sa B.Trifunovicem?

      A posto moram da idem, odgovor vam je ovde. Dobro ga procitajte.

      https://www.google.com/amp/s/www.esp...-velika-obmana
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pa Sova je rekao da je Bane cepao zastavu. Ja sam samo rekao da to nije inšovinizam.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Pa Sova je rekao da je Bane cepao zastavu. Ja sam samo rekao da to nije inšovinizam.
          I rekao si da je kaznjivo zakonom, a pricamo o predstavi
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Rekao sam da cepanje zastave (sam taj čin) nije inšovinizam već je kažnjivo zakonom i vredjanje je države.

            A nigde nisam rekao da je Bane to radio. To je rekao Sova podmetač.

            Evo crtam ti.

            Uopšte ga ni za šta nisam optužio niti mi je ta priča poznata.
            Last edited by Chiwwi; 05-03-20, 20:31.

            Comment


            • Ja koliko znam izraz Afroamerikanci su ljudi koji zive u Americi a poreklom su iz Afrike, i taj izraz se koristi bas zato sto nije uvredljiv za te ljude......a bogami sto se tice duvanja tu smo i mi Srbi napredovali valjano.

              Comment


              • Samo jako
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • https://www.blic.rs/vesti/politika/m...srbija/48p1c6n

                  - Ako bude potrebe da zaštitimo i sačuvamo granice, to ćemo uraditi na efikasan način. Ovog puta neću da čekam odgovore od EU, već ćemo se ponašati apsolutno i isključivo u interesu naše bezbednosti i sigurnosti. Građani ne treba da budu zabrinuti jer Srbija ima dovoljno kapaciteta i snage da se zaštiti - rekao je Vučić
                  - Zaveli smo red u Šidu, u Beogradu su oni koji su fizički napadali srpske državljane privedeni pravdi i snosiće teške posledice za napade. Ali ima 1.000 puta više takvih napada od Srba nego od migranata i zato ne prihvatam fašističke teorije koje kruže među određenim političarima i građanima. Naša obaveza je da pokažemo solidarnost, ali ljudi u Srbiji ne moraju da brinu, umećemo da zaštitimo granice - rekao je Vučić.

                  Comment


                  • Comment


                    • Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Spomenes niggers, svaki moguci covek bi te u okruzenju napenalio a i organizacije sa njima. Malo bolje bi prosao da si homofob.

                        Nije sova bas pogresio, jesmo losiji narod ali gori od nas su za pocetak zemlje treceg sveta. Nema te zemlje koja je ekonomski slabija od nas, a da je gradjanska svesta na visem nivou i da je njihova zemlja naspram nase ekoloski cista.

                        Imali smo mi Troickog i koga sve jos. Broj provaljenih ''narkomana'' je otprilike srazmeran broju stanovnika i logicno da nasih naspram Amera ima malo. Samo zbog toga sto se povremeno takve stvari desavaju kod njh se izvode glupe generalizacije o njima. Da nas ima 100 50 vise, bili bi ravnopravni takmac u toj kategoriji.

                        Ima da citam Zvezdinu temu ko covek dok je dekkard u Starim Banovcima.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ajte molim vas kakav Sergej. On je sarlatan obican, neozbiljan, covek koji ima poremecaj paznje i koncentracije, ne moze sa mirom minut da sedi. Ok, ima on i ispravne stavove, samo potrebno je mnogo vise od toga, a on nema niti znanja, niti talenta, niti iskustva, niti slifa, retorika mu je vrlo diskutabilna za neki ozbiljniji posao koji bi ga eventualno cekao, tako da... mrsenje m...i uzbzrkavanje svakodnevice sasvim su mu dovoljna uloga.
                          Zato sam i napisao kao prelazno resenje. Covek dovoljno ima publiciteta da moze stranku kratkorocno da odrzi. Cak i negativan nije los, njegovo ime se cuje po medijima i narod ovde moze da glasa iz inata. Kako je 8% glasalo za Radikale, moze i Sergej bez problema sada da bude oko 5%.

                          Nije ni poenta u tome kakav je on, jer na konto statusa koji je imao i posto dosta ljudi ne prati politiku bi glasali zbog onoga sto je on uradio sa svojom karijerom. Njima uopste ne treba klasican politicar da bude na celu stranke, nego bas neko ko nije iz tih voda i ko je vise naklonjen narodu. Stranci poput PSGa ne trebaju klasicni politicari i cela ta prica oko javnih licnosti je pocela oko toga zato sto su mogli sebe da vide u toj prici.

                          Sergej odbija dosta ljudi zbog njegovog ponasanja, njegov naslednik ako bi se dobro postavio moze to ispasti dobra prica.

                          Od ovih koji izlaze, Zelenovic(doduse na lokalnom nivou) i Vukadinovic nisu sateliti. Po njihovom ponasanju i po tome da nisu ni sa vlastima ni sa opozicijom. Sapica ne mogu jos da izvalim, ima tu jos nekih nejasnoca. Fura neku slicnu pricu kao Vukadinovic samo sto su njegovi intelektualni kapaciteti na mnogo niskom nivou(ne moze se poreci da je altruista), ja za njega trenutno mnogo vise verujem da je glup nego da je trojanac. Trenutno mi je mnogo lakse da kazem da je idiot. Ako pogresim, ja opet ubuduce necu da menjam moje sudove prema nekim likovima. Mnogo lakse cu se zajebati ako po crno-belom principu optuzujem ljude za nesto sto mozda nisu nego sto cu pruziti sansu i cekati vreme da istina izadje na videlo. Svakako izlaskom na izbore su sebe unakazili ubuduce. Kada vidim liste bacicu pogled, a u slusam razne emisije tako da ce prave informacije da dodju do mene.

                          Jeremija nece uopste brzo da propadne, ima mnogo jake internacionalne veze. Mozda ne bude lider u stranci, ali imace svakako relevantnu ulogu u srpskoj politickoj sceni dok ne dobije neki poziv iz inostranstva za neku jaku funkciju.

                          Sad vidim, svi smo omasili Sovin post, pa smo pogresno protumacili chiwwia. A i ja kad sam skrolovao od gore, prvo sam video njegov post i hteo brze-bolje da nesto napisem. haha

                          Meni je dovoljno to da PSG i okrnjeni SZS ne idu na bojkot da bih i ja bojkotovao. Nema teorije da glasam za Vuciceve satelite ili one koji bi da strce iz sebi ispravnih razloga zato sto ce ta njihova hrabrost da bude naplacena i bice pregazeni. Medjunarodna zajednica je prihvatila to da da izbori nisu legitimni samo sto tesko da ce vecinski to da se prica javno jer su spremni da progutaju to zarad visih ciljeva. Sve u svrsi kako bi se zavrsilo Kosovo u narednom periodu. Zato i kod njih imas podelu: ljudi koji tvrde da su izborni uslovi dobri(kao znak podrske Vucicu) i obratno pa je Fajon bila napadnuta od sekte. Na osnovu toga se i izvodi zakljucak da ce gledati da zbrzaju Kosovo i da ih ne interesuje kakva ce opozicija da bude u Vladi kada daju podrsku Vucicu na razne nacine putem medija i salju takvu poruku. Nisam odmah pomislio na to, ali kad sam cuo to u par emisija dosao sam i ja do tog zakljucka. Sada videcemo koliko ce se odugovlaciti.

                          Satiricne emisije su izvor mog informisanja.
                          Last edited by Ricma; 06-03-20, 00:23.

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Ajde ljudi da se bavimo ovim forumom, manite onaj drugi forum koji je koliko vidim diktatorski nastrojen.
                            Samo da kazem da se ekipa u politici promenila. Pre je bila ta neka elitna ekipica koja je koristila te termine Svrbovi+modovi koji su im cuvali ledja pa je situacija bila katastrasna. Sada posto je razbijena njihova ''hegemonija'', kultura dijaloga se podigla na visi nivo. Ima svojih mana koji nekima moze smetati, ali ne bih o tome ovde. Znacajan progres u odnosu na ranije itekako postoji.

                            Pre je bas bila uzas za citanje.

                            Comment


                            • Svakako je lijepo vidjeti (kad već pominjete Kosovo) drzave koje povlače priznanje Kosova, to samo pojačava poziciju Srbije i čini Albance nervoznim, zbog toga svako malo apel Kurtija Srbiji da prestane da lobira otpriznavanje. A ok je da oni lobiraju kod drugih za priznanjem, pa se još izblamiraju onako oko Jamajke

                              politika Albanaca jednostavno nema perspektivu jer je slijepa i isključiva, zato ih sad i Ameri pritišću i imaš situaciju gdje najjača svjetska sila vidi njih kao faktor problema, a ne Srbiju, po prvi put mozda.

                              Comment


                              • Originally posted by ?????? View Post
                                Čekam tvoj komentar za migrante. I tvoj i ostalih, da vidimo ko je licemer a ko iskren. Od svih vas, želim da čujem vaše predloge.

                                Sve okolne države se bore protiv njihovog ulaska, da čujem šta dragi forumaši misle, i da li će biti veći katolici od pape ili će biti racionalni.

                                Da vidimo je l narod upoznat sa njihovom religijom ili bar poimanjem iste koje je karakteristično za Arape i šta ako postanu nasilni?
                                Danas ih pustis kao izbjeglice u svoju drzavu, sjutra ce o glavi da ti rade. Ne znam samo kako ljude nije sramota da se prave blesavi... Svi znamo kakva je to bagra i kakva su to govna. Gamad koja voli da se tamani izmedju sebe, ali kojoj je prije svega ostalog u krvi da se siri kao kancer. "Izbjeglice" a nidje vise ne mozes da vidis zene i djecu ili starce, nego samo muskarce od 20 i kusur godina. Samo vi pustajte... ima da se rasire svudje po Evropi... evo vidjecemo sta ce biti za 10-ak godina kad ih bude dovoljno i kad im postane tijesno pa pocnu bombe da pucaju na svaki cosak.

                                Sve ih treba potrovati i istrijebiti... kao bubasvabe i ostalu gamad.

                                Comment

                                Working...
                                X