Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali meni nije jasna svrha tog bojkota,je li cilj da se time skrene paznja evropi,jer njih boli pi"ka trenutno za sve sto se desava ovamo.
    Daje se sansa debilima da udju u parlament uz Vucicevu podrsku,da ojacaju svoju infrastrukturu do iducih izbora i sta se postize.Nema mi logike to.Mada su moje informacije oskudne o svemu tome,pametniji su ti opozicionari no ja 10 puta.

    Comment


    • Nisu brate upravo si ti pokazao da si pametniji. Vodeći opozocionari su u dosluhu sa Vučićem i onima koji drže Vučića. Naravno da nikoga neće boleti dupe za bojkot. I onaj bojkot 1997. je bio pogrešan a tek ovaj.

      Detetu od 6 godina možeš da objasniš da EU zna da on namešta izbore i da nisu reagovali do sada, i da će, logično i sada da se naprave ludi.

      Deluje kao da samo namerno poklanjaju Vučiću apsolutnu moć kojom će on da vršlja po Ustavu itd.

      Slično kao 1997. pa kasnije i onaj scenario na KiM, verujem da sada sledi slična priča.
      Last edited by Cassius Clay; 05-03-20, 19:18.

      Comment


      • Originally posted by ?????? View Post
        Nisu brate upravo si ti pokazao da si pametniji. Vodeći opozocionari su u dosluhu sa Vučićem i onima koji drže Vučića. Naravno da nikoga neće boleti dupe za bojkot. I onaj bojkot 1997. je bio pogrešan a tek ovaj.
        Bas me zanima sta bi ti radio, posto je bojkot nevidjena glupost po tebi.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Aha! Tu sam te cekala. Bilo kome, a?
          A zar nisu svi isti?

          I cek sad, ti neces u bojkot, vec ides na glasanje?
          Sto si me cekala? Saznao sam da sam glasao na lokalnim izborima iako nisam, nisam ni bio u Srbiji, jel treba I ovaj put da im pustim glas?

          A I dalje stojim kod tvrdnje da su svi isti, mozda je psiho malo gori jer ima moc ali svi su ista govna.

          Daj drugima.njegovu moc I radice iste stvari.

          Nas glavni cilj, cilj naroda mora da bude da nikome ne dopustim toliku nadmoc, da ne dozvolimo da licni interesi I bolest pojedinca budu iznad volje.naroda.

          Mada znajuci nas...
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Jel zbog tel razgovora sa Roćenom?

            Kao pojava mi je antipatican.
            Mozda grijesim,mozda je super lik ali ne volim da ga vidim na tv.

            Comment


            • Kakva bre silovanja Urose pominjes stalno?

              Originally posted by Ivan_PG View Post
              Ali meni nije jasna svrha tog bojkota,je li cilj da se time skrene paznja evropi,jer njih boli pi"ka trenutno za sve sto se desava ovamo.
              Daje se sansa debilima da udju u parlament uz Vucicevu podrsku,da ojacaju svoju infrastrukturu do iducih izbora i sta se postize.Nema mi logike to.Mada su moje informacije oskudne o svemu tome,pametniji su ti opozicionari no ja 10 puta.
              Boze Ivane ti ko da zivis najmanje u Monaku a ne u nekoj slicnoj tvorevini kao sto je ova zabokrecina.

              Cuj dace sansu debilima. Hahaj dobra fora. A debili sto su vec tu svuda,ooooodavnooo i samo se smenjuju, ne vidis? Ojacao je taj sve sto treba, sad samo ubire plodove tog razradjenog sistema.
              A bojkotom mu ne dajes legitimitet. I ovako i onako bi imao 99.99% ali bar ne ucsetvujes u toj lakrdiji, pa idemo dalje, da se ćeramo
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Bas me zanima sta bi ti radio, posto je bojkot nevidjena glupost po tebi.
                Napravio vladu, zauzeo narodnu skupštinu, izglasao novu vladu i tražio medjunaorodno priznanje. Doveo atmosferu u državi na ivicu gradjanskog rata, a to EU sada ne može da priušti.

                Javno bih prozvao Vučića izdajnikom i svakoga ko ne reaguje prokleo bih ga javno nekom kosovskom kletvom, da zapalim mase, a SPC bih pozvao na odgovornost pred Hristom. Da se zapitaju da li su sluge Hristove ili ih zanima svetovno dobro i političke kombinacije.

                Takodje javno bi dostavili EU sve dokaze protv Vučka, a sa protesta bi bili izbačeni Boris Tadić i svako ko je bio na vlasti do sada. Jeremić, itd.

                Proteste mogu da vode samo inteligencija, niže sveštenstvo i ljudi koji nisu nikada bili na vlasti niti u jednom obliku.

                Ne raspršuju se izbori, ne šeta se danima, pravi se jedan masovan skup i i ide se na jednu tačku, to je Narodna skupština.

                Kada se zauzme, zauzme se i uradi se što sam rekao. Ako se ne zauzme, policija će nas prebiti. Win-win situacija, jer EU ne može da podržava vlast koja maklja svoj narod, a to bi postao viralno.

                Ne znaju u EU gradjani da se ovde nameštaju izbori, ali kada bi videli nerede i ostale stvari, javnost bi pritisla EU institucije.

                Samo jedan od načina, bojkot, miran put, to ne može nikako proći.
                Last edited by Cassius Clay; 05-03-20, 19:27.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Sto si me cekala? Saznao sam da sam glasao na lokalnim izborima iako nisam, nisam ni bio u Srbiji, jel treba I ovaj put da im pustim glas?

                  A I dalje stojim kod tvrdnje da su svi isti, mozda je psiho malo gori jer ima moc ali svi su ista govna.

                  Daj drugima.njegovu moc I radice iste stvari.

                  Nas glavni cilj, cilj naroda mora da bude da nikome ne dopustim toliku nadmoc, da ne dozvolimo da licni interesi I bolest pojedinca budu iznad volje.naroda.

                  Mada znajuci nas...
                  Pa imali su i drugi moc, ali je nisu iskoriscavali kao ovaj maloumnik sto radi.
                  Sorry, nemam zivaca da se natezem sa partijom "svi su isti".
                  Jbg nisu isti.
                  Pod 1... osnovna stvar... smenjivi su bili prethodni, svi.
                  Dalje necu.
                  Besmisleno je.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Kakva bre silovanja Urose pominjes stalno?
                    https://en.wikipedia.org/wiki/2015%E...lts_in_Germany

                    jedno od

                    Comment


                    • U dubini duše znam da me tuta bugarin gotivi. Srećan je i slaže sa svime što kažem

                      Comment


                      • Bozee prvi put za ovo cujem, mada iskreno mislila sam kod nas nesto aludiras, daleko bilo.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Bas me zanima sta bi ti radio, posto je bojkot nevidjena glupost po tebi.
                          Ja ne bih izašao na izbore jer znam da svaki ne izlazak na izbore i ne glasanje je direktni glas za Vučića. Jednim udarcem ubijam dve muve. Pobedjuje moj omiljeni diktator a nisam ispao bot.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Bas me zanima sta bi ti radio, posto je bojkot nevidjena glupost po tebi.
                            Radio isto ko i uvek, on iz specijalnih jedinica keyboard warriors-a uvek spreman za akciju na internetu..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • A sad ozbiljno pitanje.
                              Šta fali Sergeju?
                              -Najozbiljnije.

                              Čovek je politički neuprljan, bavi se humanitarnim radom, ne može se reći za njega ni da je nacionalista ni da je inšovinista.

                              Psuje?
                              Pa šta?
                              I Tito je psovao.
                              Last edited by Chiwwi; 05-03-20, 19:43.

                              Comment


                              • Samo za one sa jakim stomakom

                                Spoiler
                                Znam i za slučajeve u Srbiji ali u mraku Vučićevog režima naravno da neće doći u medije. I onda mene duša zaboli jer jedan Kesić mlati k preko nečijih tudjih ledja. Što se mene tiče, jedan slučaj takav da se desi prvo Kesiću treba odseći.

                                Mi zamišljamo svet ružičasto, nismo upućeni, gledao sam dokumentarac iz rata u Bosni, pošto je mnogo dolazilo Arapa da ratuje, stomak mi se pomerio posle jedne priče gde su neke devojke po ceo dan u nekim šatorima silovali u krug.

                                Mnogo su okrutni (ti koji rade pizdarije, ne svi) i zato ne treba od ljudi koji su oprezni praviti fašiste.



                                To su njihovi snimci direktno iz BiH gde su dolazili iz svi arapskih država. Odsečene glave, izvadjene oči itd. Zato ljudi ne treba da pričaju tek tako o ovim stvarima, nije to dečija igra. Vidiš snimak i pukne te realnost po faci.
                                Last edited by Cassius Clay; 05-03-20, 19:41.

                                Comment

                                Working...
                                X