Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma lako njima da se k... kada su u EU gde lova kaplje za sve, a ovde imas budale koji lovu sto im doturaju i koja kapljucka, trpaju u dzepove, bez ikakve kontrole.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      To mi je jasno nego je li citava opozicija jedinstvena u tome(ne racunam Seseljugu i Vacica)?
      Opozicija da. Ovi sto izlaze su sateliti ovih gmazova i njihove sluge, rade za njih.
      I za 3%
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Jupi Milica zavetnica u skupstini.
        Tigrica grrrrrr

        Comment


        • Kakve veze ima što su muslimani? Ja pitam jer su militantni. Nisu svi muslimani militantni. Skoro sam se dopisivao sa Protom oko ramazanskog posta i hidžame, ja pričam o militantnim ljudima. Ne o svakom muslimanu sveta. Kao što postoje razlike medju hrišćanima postoje i medju muslimanima. Arapi su poznati kao militantni i prednjače.

          Ali ti pošto si glup i jedino što umeš je da me označiš kao ksenofoba, to je drugo.

          Izmedju ostalog, neka budem i ksenofob. Pitanje je konkretno postavljeno. Pitanje nije bilo šta ako musliman prodje kroz Srbiju, nego šta ako islamski teroristi koji su u svetu poznati po terorizmu počnu sa delovanjem?

          Odgovoriš lepo na pitanje, a ne da prodaješ te fore sa pijaca.

          Comment


          • Aaa kakvi islamski teroristi, to nikako. Nisam o njima pricala. Mada je totalno nejasno da se pustaju bez papira ili kao oni sto su u Grckoj, mislim ispred Grcke, valjda su i dalje tamo, te Marokanci, te Palestinci, te raznorazni ne Sirijci. Nejasno skroz sta se radi.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Covek pita da li bi pristao saudijsku zastavu na istoku on ti kaze da si glup... dobro nek sam i glup samo da mi se ti opismenis.

              Comment


              • Ja pitam jer se Grci, Madjari, Hrvati bore protiv njihovog ulaska. Po priči ovog tupadžije Sove, i oni su ksenofobi.

                Šta ako su ušli islamski teroristi? Šta onda?

                Comment


                • Uki koliko je trenutno migranata na tlu Srbije?
                  Postoje li podaci o tome.
                  Ja negdje procitah 500 k,nema sanse u pm.
                  Vjerovatno je to bilo da je 500 k proslo kroz srbiju,ja imam losu koncentraciju i ne mogu da ispratim vijesti kako treba.
                  Last edited by E1_PG; 05-03-20, 18:53.

                  Comment


                  • Originally posted by ?????? View Post
                    Ja pitam jer se Grci, Madjari, Hrvati bore protiv njihovog ulaska. Po priči ovog tupadžije Sove, i oni su ksenofobi.

                    Šta ako su ušli islamski teroristi? Šta onda?
                    Mnogo steroida uzimas, nije to dobro...

                    A sta ako su usli normalni ljudi?

                    Comment


                    • Nije uopšte bitan broj. Pre 2015. i kasnije, bilo je porodica sa decom, većina. Ovo sada što vidim sve muškarci 25-30 godina.

                      i da ih je 20 a da imaju namere kakve potencijalno mogu da imaju, problem je.

                      Šta sad, treba da se pravimo da smo rasli pod kamenom i da ne znamo metode njihovog rada?

                      Comment


                      • Ne znam ja da li ima ili nema normalnih, granice postoje. I ja bih otišao ilegalno negde, a ne mogu. Ne mogu ni oni ilegalno da prelaze u tim brojevima granice tek tako. Treba to izdržati i Evropa i njena privreda. Gde su pošli koji kurac?

                        Naravno da se radi o unapred odradjenoj agendi.

                        Comment


                        • Madjari jesu, to znamo odavno i u onom prvom egzodusu i sta je sve Orban izjavljiivao, postavljao odmah bodljikave zice, pucao na njih, tukao... E sad sta se u medjuvremenu promenilo, da li su zapadna i severna Evropa "pune" pa granicni pojas cini zastitu, jer nemoguce da su toliko nesposobni i ne propustaju prave izbeglice.. nemam pojma. Trenutno mi nije ta tema no1.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Mozda jednostavno nisu azurirali gugl mape, jebiga

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              A isto bih volio da Vuk Jeremic ispusi na izborima,bas je mrzan lik.Seselj mi ima vecu toplinu u ocima nego on.
                              Jel zbog tel razgovora sa Roćenom?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ma samo neka se oni lepo ponašaju i pristojno, da ne misle da ih se neko plaši. I da zaborave ono silovanje žena što praktikuju po Nemačkoj.

                                Silovanja, razbojništva, otimanja.

                                Toliko se Kineza naseljavalo godinama i niko ništa nije rekao jer su ljudi toliko pristojni, da se od njih može učiti.

                                Samo neka budu vaspitani i neka poštuju zakone države koja ih pušta da prodju.

                                Comment

                                Working...
                                X