Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Sada su problem glumci. Cuj uzvisena bica.Nisu oni uzvisena ali bar imaju muda da se suprostave, evo goldi,vuk i ekipa se ubise da objasne kako su oni branioci svega casnog, ali na balkan infu ili ponekad na forumu, ali im smetaju ovi alkoholicari i narkomani koji se bune...nista zaokruzite levijatan ili misu vacica, to je manje vise to...eventualno milicu zavetnicu
    Nisu oni problem, vec ljudi koji balave na njih cim pocnu nesto da filozofiraju, jer misle da su oni sad nesto posebno bitni i razumeju se u sve samo zato sto su dobri glumci ili reziseri, pa odmah misle da sve sto kazu to je pametno i tacno.
    A to koliko primera ima da su eto bas ti glumci i reziseri najobicniji debili kad su u pitanju stvari van sveta glume, o tome moze do sutra. I ne mislim samo na nase, nije to neka bolest koja zahvata samo nase ljude iz sveta glume, vec generalno (i ne samo iz tog sveta, vec uopste, poznate ljude koji eto tu nesto prosipaju pamet i na cije se reci ljudi odmah loze).

    Koliko je njih potpisalo peticiju za ovog pedofila sto ce uz Sony i Netflix da izdrzava kaznu. Nije to samo kod nas, eno u USA, Polanski dobio Oskara, nema ko nije ustao da mu tapse pola sata, nema veze sto je silovao devojcicu, pa zapalio iz zemlje zauvek. Pa ovo najsvezije o Vajnstinu, koliko njih je znalo, ne godinama, vec decenijama sta radi. Ona govna Meril, Opra i ko zna koliko njih bili na prst u dupe s njim, a sad kao nisu znali, ovo ono hahahahahaha.
    Ali bitno da oni i njima slicni imaju muda da se suprostave Vucicu, Trampu, ovom, onom ahahahahahha. Al su se suprostavili u picku materinu
    E, ne mogu sada, citam sta je Sinisa Kovacevic rekao za Vucica, mora da je u pravu, on je pametan, znas. Jaoj, evo i Nikola Kojo dao intervju uf, to mora da se procita. Sutra Kovacevic i Teodorovic gostuju na N1, najzad da cujemo nekog pametnog.

    I tamo i ovde, vec godinama vrte istu pricu, kenjanju jedno te isto, malo promene pred svaki intervju, cisto da se teze primeti reciklaza, koriste te neke malo zajebanije reci, cisto da Losmija i slicne navuku na to da su rekli nesto mnogo pametno, filozofski.
    Daj, molim te, aj da razumem da imas negde oko 15 godina, nego ti sa 30+ godina balavis cim vidis "Akademik Teodorovic rekao.... Sinisa Kovacevic rekao.... Kojo rekao....". Nije ti bitno sta se kaze, vec ko to kaze. I opet, naravno, cim neko napise nesto protiv ovih "tvojih", pa cak i pored toga sto prezire Vucica, odmah spomenes retarde iz Levijatana, Misu Vacica i slicno.


    I ajde, Losmi, objasni ovo...

    Originally posted by LosmiSK View Post
    Vozi vas, razbija vas...a da vi toga niste svesni....kao to Vuk...Indigo...razbio bi ih on sve,top politicar kaze moj drug, reko ko jos..kaze on i Ivica Dacic...zato su neki tu a nisu npr u Kalgariju...Novom Zelandu itd...
    Ovo poslednje obavezno objasni.
    Last edited by Mr. Wolf; 05-03-20, 12:29.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Sve kurva - banda i probisveti

      Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

      Comment


      • Mocni Djordje Gagic
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Klosari na koje se krezavi narod lozi. "Imaju muda" da se suprotstave? Kome oni mogu da se suprotstave kada nemaju elementarno poznavanje politike? Nije to tralala igrica, to je jako ozbiljna delatnost kojom se u svetu bave diletanti kojima se lako upravlja. Ali ti ako hoces da im se suprotstavis, ne mozes izaci kao klovn, kao zivotinja iz cirkusa i samo jesti govna u prazno, podrzavajuci Sasu Jankovica ne znajuci otkud Sasa Jankovic.

          Gde im je sada ta majmuncina? Kada sam pricao da ga sluzba izmislila, napadali su me da sam Vucicev bot koji kalja idilicnu opozicionu snagu. Kad shvati narod da je glup onda moze nesto da ucini. Da izabere one koji su pametni i da cuti i slusa.

          Pazi ti gomilu idiota koji su podrzali Sasu Jankovica, to bi isto bilo kao kada bih ja otisao da im pricam kako da glume. Citao sam politickih stvari vise nego oni sto ce za zivota, empirijskog znanja imam kao iskustvo koje sam razmenjivao sa nekim ljudima koje cenim, i opet imam 0,00000001% informacija i smatram sebe povrsinski upucenim.

          Nije isto biti pametan, inteligentan i imati mudrost. Neki ljudi su inteligenti i mogu dosta da nauce, ali su glupi kao tri kurca. Taj Sergej je predmet sprdnje kod ozbiljnih ljudi, oni ne zele ni ime da mu spomenu. Toliko je covek glup, da to nije istinito.

          Ne moze tebi da pocinje sve i zavrsava se na "ja sam protiv Vucica". Moras da imas neku strategiju, da znas cime se bavis, sta je potrebno, da uzmes u obzir siru sliku, da budes svestan okruzenja, gde se kreces, sa kim komuniciras, kakvu sliku saljes, strateske tacke delanja.

          To su toliko kompleksne stvari da ne mogu da se zavrse bez finansiranja od strane nekoga, a moras da nadjes koga, i da ne mogu da se vrse bez postojanja logistike)(cije), jer ces biti busan kao sir i neces uspeti da ostvaris jednu, jedinu takticku pobedu.

          A ovako laprdanje na tv i sviranje u prazno, pa to moze svako, ne treba vam Sergej narkoman za to.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Nisu oni problem, vec ljudi koji balave na njih cim pocnu nesto da filozofiraju, jer misle da su oni sad nesto posebno bitni i razumeju se u sve samo zato sto su dobri glumci ili reziseri, pa odmah misle da sve sto kazu to je pametno i tacno.
            A to koliko primera ima da su eto bas ti glumci i reziseri najobicniji debili kad su u pitanju stvari van sveta glume, o tome moze do sutra. I ne mislim samo na nase, nije to neka bolest koja zahvata samo nase ljude iz sveta glume, vec generalno (i ne samo iz tog sveta, vec uopste, poznate ljude koji eto tu nesto prosipaju pamet i na cije se reci ljudi odmah loze).

            Koliko je njih potpisalo peticiju za ovog pedofila sto ce uz Sony i Netflix da izdrzava kaznu. Nije to samo kod nas, eno u USA, Polanski dobio Oskara, nema ko nije ustao da mu tapse pola sata, nema veze sto je silovao devojcicu, pa zapalio iz zemlje zauvek. Pa ovo najsvezije o Vajnstinu, koliko njih je znalo, ne godinama, vec decenijama sta radi. Ona govna Meril, Opra i ko zna koliko njih bili na prst u dupe s njim, a sad kao nisu znali, ovo ono hahahahahaha.
            Ali bitno da oni i njima slicni imaju muda da se suprostave Vucicu, Trampu, ovom, onom ahahahahahha. Al su se suprostavili u picku materinu
            E, ne mogu sada, citam sta je Sinisa Kovacevic rekao za Vucica, mora da je u pravu, on je pametan, znas. Jaoj, evo i Nikola Kojo dao intervju uf, to mora da se procita. Sutra Kovacevic i Teodorovic gostuju na N1, najzad da cujemo nekog pametnog.

            I tamo i ovde, vec godinama vrte istu pricu, kenjanju jedno te isto, malo promene pred svaki intervju, cisto da se teze primeti reciklaza, koriste te neke malo zajebanije reci, cisto da Losmija i slicne navuku na to da su rekli nesto mnogo pametno, filozofski.
            Daj, molim te, aj da razumem da imas negde oko 15 godina, nego ti sa 30+ godina balavis cim vidis "Akademik Teodorovic rekao.... Sinisa Kovacevic rekao.... Kojo rekao....". Nije ti bitno sta se kaze, vec ko to kaze. I opet, naravno, cim neko napise nesto protiv ovih "tvojih", pa cak i pored toga sto prezire Vucica, odmah spomenes retarde iz Levijatana, Misu Vacica i slicno.


            I ajde, Losmi, objasni ovo...



            Ovo poslednje obavezno objasni.
            Evo dole je RPZ sastavio spisak sns pudlica koji ih podrzavaju, to su licnosti iz javnog zivota Srbije ili Beograda. Javne licnosti imaju moralnu obavezu da reaguje,posto njihov glas s svakako dalje cuje. Razni glumci su postali i predsednici sirom sveta i sigurno nisu nista manje kompetentniji da vode javni dijalog od usranog martinovica, neshe sline, sselja, vucica, palme i dacica....i naravno da njihovg glas treba da se cuje i ti to sto sad pises je generalizacija i iskljucivost, ko po tebi treba da kaze javno svoje misljenje ako to nisu glumci i akademici..skolovani ljudi pre svega, ceca? ovi politicari sto su na vlasti? ajte molim vas...Total ovo sto si napisao nema vez sa zivotom...

            Sto se tice ovog drugog...hocu reci da si ti pao pod najveci deo ove sns masinerije, upravo iz mog texta iznad gde su za tebi bolidi ljudi koji s bore za pravo i pravdu medju gradjanima bz ikakvog licnog bogadjenja ili nagarada...koji cak zrtvuju i svoje karijere i mogucnost da budu provlaceni kroz blato ovog sistema, vucicu nije cilj da ih napadaju botovi, vec iskljucivo likovi kao sto si ti...

            Odlazak preko je neminovnost za coveka kojm se ovaj apsurd svidja a drugi deo su ljudi koji ostaju ovde, pricaju o svemu ali ih nista ne zanima i svi su isti...pali ste odavno pod pink pritisak,znam da ti to neces potvrditi, ali to je jednostavno tako...Ko ode odavde, njemu je svejedno vise, predao se a ne oni sto su ovde ostali i opet su ukljuceni u diskusiju i ceo politicki zivot na neki nacin...

            Ti vredjas opoziciju eto,oni su takvi kakvi su, mislim na vlast, ALI...e to ali nam do srece fali...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              No, no, kojih 50k?
              Plata je 20% veca od minimalca, koji iznosi koliko znam 30k.

              A to da ce 10 god da ostanu, ma ni od toga nema nista, dizu sidra mnogo ranije.
              Sta nam ovi napravise bokte, malo je reci da su posast!
              Usput prikazivati gubitak ili pozitivnu nulu da ne bi platili porez na dobit i iznosiće ogromne novce iz zemlje .

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • A apropo proseravanja poznatih i o tome kako se u sve razumeju i sve znaju, jer ih zaboga neko nesto pita ili oni bar dozivljavaju da su pitani (mada ruku na srce to svako radi ko ima paznju javnosti, ne mora biti glumac, pevac, sportista, to je skoro svako ko danas ima net...)... jedan totalno suprotan primer



                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Sok od kaktusa

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    ko po tebi treba da kaze javno svoje misljenje ako to nisu glumci i akademici..skolovani ljudi pre svega, ceca? ovi politicari sto su na vlasti? ajte molim vas...Total ovo sto si napisao nema vez sa zivotom...
                    Treba Akademik, skolovan covek, da nam prica kako je to sto su spustene roletne radi bezbednosti za vreme Putinove posete = nesloboda. Garantujem da Ceca ne bi lupila ovu glupost.

                    I skolovani ljudi, kao Akademik, Sinisa i slicni znaju da lupaju gluposti cim pricaju o necemu van onoga u cemu su strucni. E sad, to sto se takvi probiju uvek u prvi plan, jbg. Ali sigurno necu samo zato sto je to Sinisa, Kojo, ovaj, onaj da kazem "tako je, dobro je rekao, sve je tacno, bravo", ako vidim da je to obicna kesa govana (ne, Losmi, ne bi Vucko izgubio 40% podrske kad bi pristao na duele ).


                    Limune, je l' ukusan taj sok?
                    Last edited by Mr. Wolf; 05-03-20, 14:38.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Aloja vera?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Od 100k izjava, ti izvuces najvecu mogucu glupost i kazes da je covek glup. Tako bi mogao za svskog coveka na planeti napisati. Jeste to protokol, ali ako ti neko kaze sta moras da radis u svojoj kuci, to na neki nacin i jeste krsenje prava coveka na slobodu. Po meni to i jeste, bez obzira sto eto mora da se uradi.

                        Koji covek na planeti zemlji prica samo u krugu svog delovanja ili kako ti kazes strucnosti?

                        Pa to rade apsolutno svi..nema ni statisticke greske. Vrati se na trolovanja, ovde gubis tlo pod nogama. :'(

                        Sta je konkretno tvoja strucnost, da te opomenem kad izadjes iz te price?
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ti bas bukvalno shvatio. Rade svi, naravno, ali ne lupaju svi gluposti, niti sam rekao da svi koji pricaju van svoje struke lupaju gluposti. Naveo sam primer, Akademik, Sinisa i njima slicni, ljudi kod kojih se prosto vidi da lupetaju kad procitas sta pricaju (roletne, pad od 40%, itd), znaci ne svi. Neki, Losmi, neki se prosto ne snalaze u nekim oblastima, u ovom slucaju politika, posto najvise o tome i pricaju (a misli da su pametni i da znaju sve). To se odmah primeti nakon nekoliko izjava.

                          Sto se glupih izjava tice, kamo srece da je samo ta jedna. Sad kad bi se otislo na profil tog Akademika, pa ko ima stomak i vreme da cita, dosta gluposti ce da nadje u roku od pet minuta. (Ne ti, Losmi, ti nisi objektivan oko njega. ) Ja nemam stomak za to, ali mi je tokom godina izlazilo nekoliko njegovih glupsti, ne zna se koja je veca bila, ljudi se dosta sprdali, pa izlazilo po tviteru, a i ko ce se svih provala setiti. Ova za Putina mi je ostala u mozgu kao nesto najgluplje sto je moglo da se procita tada.
                          Ali eto, i pored toga, ti teras to svoje da tebi to jeste nesloboda i krsenje prava, bez obzira sto eto mora Ne vredi, ne mozes ti objektivno da gledas ovo kad su "tvoji" u pitanju.
                          Last edited by Mr. Wolf; 05-03-20, 15:11.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Hahahahahahhaha samo sto sam usao na tviter, idiot Teodorovic strikes again.....

                            Last edited by Mr. Wolf; 05-03-20, 15:34.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ja sam glasao za Sasu Jankovica i to ne zbog njegovog lika i dela, moji stavovi su najpriblizni PSGu iako tada kada sam glasao i ne u tolikoj meri kao danas, oni kao pokret nadam se da ce dugorocno da postoje. Mozda na nekim izborima i glasam za njih, za Sergeja tesko zbog njegovih ispada. Nije da mi smetaju svi, za neke je ipak trebao da ima kocnicu. On kao neko prelazno resenje je skroz ok opcija.

                              Pisao sam ovde na forumu na tim predsednickim da sam se dvoumio izmedju njega i Jeremica. Ne smatram da sam bacio glas. Ako ispadne kod njih da su lideri lako smenjiva kategorija i da je ideologija jaca od njih, na odlicnom su putu. Mozes i na tom primeru da vidis kako se mi biraci lako vezemo za licnost, pa se ekspresno ohladimo. I mi ostali opozicioni biraci padamo pod kult vodje.

                              Comment


                              • Ajte molim vas kakav Sergej. On je sarlatan obican, neozbiljan, covek koji ima poremecaj paznje i koncentracije, ne moze sa mirom minut da sedi. Ok, ima on i ispravne stavove, samo potrebno je mnogo vise od toga, a on nema niti znanja, niti talenta, niti iskustva, niti slifa, retorika mu je vrlo diskutabilna za neki ozbiljniji posao koji bi ga eventualno cekao, tako da... mrsenje m...i uzbzrkavanje svakodnevice sasvim su mu dovoljna uloga.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X