Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Losmi je decko paljevina, ja sam odustao od priče sa takvim ljudima.

    Ako ne kontaju da su izbori svuda u svetu farsa, da nigde narod ne bira, nego bira već izabrane, do kada tim ljudima otvarati oči? Bmk neka prate izbore.

    Vidim posmatračka tela su poludela zbog kradje pa su u pauzama od hotelisanja i kafenisanja slala dopise, malo morgen.

    Gleda se mikronivo a sve zavisi od makronivoa.

    Sada da trošim energiju na Vučića kada znam da će pobediti je suvislo. Svi znamo da krade i da će otići samo kada neko iznad kaže.

    Comment


    • Pokusavam da bud dobra diskusija, ali ovaj put si promasio skroz. Debata bi bila odlicna stvar, napisao sam ti sto. Ti si hejter, sve hejtujes a malo sta volis, bar to ne pokazujes. Da li je to zbog sramote ili cega vec, to ne mozemo da znamo dok se neizjasnis

      Mene zanima za koga ti glasas i sta zelis? Da nije fraza..neka...Urke voli Paroskog..bio sam bas u Turiji...dobar cova, kaze ko mene prati tom je zemlja ravna ploca..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Uroš gotivi samo Srbe a pošto takvih nema u opticaju nego sve deca i unuci komunizma, mali titoisti kao ovaj Vučić, svejedno mi je. Sve izdajnik do izdajnika, sve govno do govneta. Ali Srbe hiljadama godina niko nije uspeo da istrebi pa neće ni taj plaćeni pičkousti pacov. Malo se zeznuo.

        Malo nas je pravih ali smo jaki ko crna zemlja.

        Ništa mi ne menja hoće li me voditi Vučić ili Djilas njegov drugar ili neka treća karikatura. MMF i ostali igrači kontrolišu putanju novca, naš prosperitet ne zavisi od nas, već od tudje dobre volje.

        Da dodje najveći genije, on bi mogao da poboljša stvari koje su kozmetičke popravke, ali u biti mi smo jako zavisni postali i aranžmanima i ostalim stvarima.

        Pošto je to sve stvar dobre volje onih koji nas mrze vekovima, znaju oni što, iluzorno je nadati se boljem životu za Srbina u globalu.

        Srbin će patiti i biti mučen i izmučen, i hvala Bogu da je tako jer će to značiti da se drži i dalje.

        Iako pod antisrpskom vlašću više od jednog veka, narod i dalje živi kako tako.

        Još 200 Miloševića, Djindjića i Vučića da skupe, neće nas uništiti.

        Inače, očekujte zahladjenje u odnosima sa Rusijom i polaku distancu Rusije ka Srbiji. A ta mala Rusija, srpska ćerka, je baš često u ulozi germanske prostitke. Ali oprostićemo joj mladost.


        Ne znam odakle suluda ideja Rusima da su oni nama moralni autoritet i odakle one skandalozne "majka Rusija" spike. Rusija može da bude samo ćerka i sledbenica Srbije.

        Doduše, možda ih ne treba kriviti što su digli ruke. Kada vide da Srbijom vladaju antisrbi, što bi se oni petljalji za ništa. (ni za šta)

        Mnogo su opasni rusofili u Srbiji, mnogo su opasni fanatični pratioci Amfilohija...

        Tu srpske patritote greše jer prate neke stvari bez preispitivanja. Amfilohije, koji se sam hvalio za poznanstvo sa papama, i koji je imao školovanje u Rimu, što ne priliči jednom pravoslavcu, svakako nije neko koga treba pratiti.

        Slepo se može verovati samo u Boga, ne i u crkvene ličnosti apripri. Isto tako i za Rusiju. To je primitivno lizati dupe Rusima bez obzira na recipročnost.
        Last edited by Cassius Clay; 04-03-20, 20:24.

        Comment


        • Originally posted by ?????? View Post
          Uroš gotivi samo Srbe a pošto takvih nema u opticaju nego sve deca i unuci komunizma.
          Kaze navijac Crvene zvezde koja je najznacajnije dete komunizma.

          Comment


          • Sve stoji ali Psiho bi unakazio Sergeja u duelu. Unakazio!
            Ovaj bi popizdeo, udario ga I otisao kod Ivanovica u emisiju.

            Zapravo unakazio bi vecinu opozicije, nazalost.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Vucka na TV duelu moze da dobije samo prostak kao sto je on, odnosno neko ko ne postuje sagovornika upada konstantno u rec itd itd...

              Comment


              • Samo mi jedno nije jasno, zaasto samo Sergeja spominjete kad pricate o opoziciji, od kad je on ozbiljan politicar i ozbiljna opozicija?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Daj nam imena Bojana, ja na prvu jos mogu da se setim Boskica.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Da bi se videlo dal bi Vucic nekog dobio u "duelu,debati" prvo treba na isti da izadje.
                    A od kad je SNS na vlasti ,najjaci duel je imao pre neku godinu sa Jovanom Joksimovic dok bila na PINK.
                    Dakle sa novinarkom.

                    Kad bude pokazao tu k******tost koju poseduje u svakom svom obracanju, u svojim nastupima sa nekim u duelu ,onda moze da se prica za njega da bi unakazio sve .
                    Ovako ,to je vise prica "sta bi bilo kad bi bilo"

                    Comment


                    • Vucko kao papagaj ponavlja Djilas, Jeremic, Obradovic, a ti se setis samo Boska
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Au, da, Djilas ahahahahhaha, bukvalno sam znao da neko fali i nikako da se setim.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Sve ozbiljni politicari
                          Kao da si napisalia Cvarkov, Torbica I Boskic
                          Kakva tuga zapravo...
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Sve su to bagra i lopovi, SZS bivši a Nazadni sadašnji lopovi, jedni od najvećih u istoriji ove naplaćene zemlje.

                            Mora totalni reset, propustili smo ga 90ih, početkom 2000, pa 2014, sad ga ponovo propuštamo.

                            Samo treba pogledati ko nam vrši vlast i kadrira po gradovima u zemlji... Od kuće do kuće , sve pooduzimati plus Rumunski scenario pa da vidim ko će posle i kako da vrši vlast.



                            Gledaj ovog senilnog majmuna, sagradio na divlje ceo sprat iznad stana u zgradi i mora nekako isti da sačuva . Ovakvih je primera veoma mnogo, ima i bednika za sendvič i crvenu naravno .


                            (WOLF, fali Šolak)

                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Sve ozbiljni politicari
                              Kao da si napisalia Cvarkov, Torbica I Boskic
                              Kakva tuga zapravo...
                              Pa sta? Samo kad bi bilo duela, Vucka bi sveli na 10%, sta ti je.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Najveci uspeh vucica kurcica i jeste sto je ove ''pametne'' navukao na pricu o debilima. Ti debili su uradili dosta i van politike i dosta vise sto se tice skolovanja. Sad je npr Djilas debil, kao i Sundjer Bob a on bi ih sve sjebao na duelu...kao da ne...



                                Vozi vas, razbija vas...a da vi toga niste svesni....kao to Vuk...Indigo...razbio bi ih on sve,top politicar kaze moj drug, reko ko jos..kaze on i Ivica Dacic...zato su neki tu a nisu npr u Kalgariju...Novom Zelandu itd...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X