Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Njih tri kad se saberu, moze da se sklopi otprilike jedna osoba prosecnog muzickog talenta Ali da, znam, to nije presudno na evroviziji.

    Originally posted by Ivan_PG View Post
    Gospođetina
    Pre bih rekao nabedjena prostakusa koja glumi gospodju. Letujem poslednje 2-3 godine u kuci pored njene u CG, ne mogu vise ocima da je gledam
    Last edited by s_hyperion; 02-03-20, 11:53.

    Comment


    • Kad smo kod Evrovizije, podsetimo se najjace pesme sa najbolje Evrovizije....

      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Evrovizija carstvo muzičkog šunda i kiča.

        Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

        Comment




        • Ovo pobedilo na Evroviziji, a ljudi nesto smaraju oko naseg ovogodisnjeg izbora.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Lagani ulazak u finale i rutinski u TOP 5.
            Bez Wolfija nema dobrog humora...ovo nije ni za šipku.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by zdravkelja View Post
              Pre bih rekao nabedjena prostakusa koja glumi gospodju. Letujem poslednje 2-3 godine u kuci pored njene u CG, ne mogu vise ocima da je gledam
              Njen entuzijazam i mladalacki duh je nesto nevjerovatno.
              Neda je jedna jedina.Moja inspiracija,moja muza .

              Comment


              • Evropa nikad nece upoznati njega a to je grehota.

                Comment


                • Stranci poludeli za nasim devojkama. Osvajamo!
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Pa naravno da su poludeli kad su njihove žene evoluirale u muškarce.

                    Mi kad bi smo imali tako ružne žene ja bih otišao u Kinu u onaj Vuhan i jeo bih pacove zaražene Korona virusom samo da ih ne gledam.

                    Comment


                    • Sledece godine bih poslao Miu Borisavljevic da izdominira.

                      Ili ona u duetu sa Milicom Pavlovic.

                      Mada mozda nije fora da bas toliko izdominiramo.
                      Last edited by Mr. Wolf; 02-03-20, 16:58.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ja bih poslao Cecu i Anastasiju sa pesmom
                        Ti si Mamo ćerkin sin.

                        Evroviziju bojkotujem još od kad je Lane moje nezasluženo osvojilo drugo mesto jer je Željko podbacio a definitivno sam odustao kad Ana Nikolić nije bila poslata sa Romale Romali..



                        Ovo je neprežaljeno kao kad je Danska otišla umesto nas na Euro i osvojila titulu prvaka Evrope.

                        Anu Nikolić im neću oprostiti.
                        Last edited by Chiwwi; 02-03-20, 17:03.

                        Comment


                        • Sranje su sve tri, nemaju harizmu. Da iskoči Kylie Minogue iz najboljih dana, silikonjarice niko ne bi ni pogledao.

                          Nemaju ono nešto. Pogotovo Ivana(ako se tako zove). Nema nikakvu privlačnost.

                          S druge strane, ok su devojke ovako. To cenim.

                          Čudo nekog ped...geja nismo poslali na tu naopaku manifestaciju, pa red je da opet pobedimo.

                          Hitno poslati muško koje izgleda kao žensko, ili žensko kao muško, ili neku numeru sa okultnom simbolikom, to ću im ja naštelovati.

                          Pa je l idemo u EU ili ne? Kakav smo to narod, ccc.

                          Comment


                          • Evrovizija je govedje takmicenje... zabava za buzdovane i kamenjarke.

                            Comment


                            • Marvo odvratna



                              Muče decu da bi pokazali reporterima.

                              Drago mi je samo da vidim da se vavilonski hiljadugodišnji planovi ostvaruju. Znači ima Boga. Rešili da stvore jednu rasu pa to ti je.

                              Samo miksuj, miksuj, miksuj, jedan jezik, jedna rasa, jedna država, i to će zdušno podržati i braniti oni koji će biti porobljeni.

                              Počinjem polako da verujem u predestinaciju. Jednostavno neki ljudi su osudjeni da budu robovi i oni iz tog mentaliteta ne mogu pobeći.

                              Svojevrsni paradoks je da će običan čovek braneći prava i vrednosti iza kojih stoje jasne agende koje ne vide, zbog sopstvenog slepila pomažu onima koji upravljaju njime, da do kraja zavladaju, i to iz pukog neznanja.

                              Sada ja da kažem šta milslim, skočiće 20 mentalnih i moralnih robova pod plaštom prava da brani i zagovara ulazak migranata.

                              Iz toga dalje treba izvući da je rob čoveku najveći neprijatelj. I rob ne zna šta je sloboda, šta je sloboda misli, šta znači misliti svojom glavom.

                              Robu je najbitnije da negde pripada. Da li je za Vučića, da li protiv Vučića, da li je fanatično za crkvu ili fanatično protiv crkve. Rob ne bira da kaže šta mu se svidja, nego posmatra javni diskurs i uskladjuje se sa njim.

                              Kao što danas na sva usta brani ovaj sistem, tako bi pre 200 godina branio drugi kad su se odsecale glave, prvi bi bio da izvrši naredjenje i odseče glavu npr nekom homoseksualcu pre 200 godina kao što je sada prvi da ga brani. To su replike tih istih ljudi i reinkarnacije.

                              Nije nekolicina parazita koja vlada ovim svetom najveće zlo ovoga sveta, već slepi mali robovi koji su njihova udarna pesnica, ponosni u gluposti i neznanju, fanatično braneći sisteme koje parazit nameće.

                              Pa tako moderni rob 21. veka, zagovornik svega modernog, kome ne smeta ništa i kome je Džener/ka heroj, jer je promenilo pol, bi bio najveći zagovornik robovlasništva u 17. veku. Pre toga je bio najveći zagovornik feudalnog sistema, i iako ponižen i upišan, u svom malom i bednom strahu čuvao je gospodara i njegov sistem fanatično.

                              Kad bi rob znao da je rob...

                              Ima i dosta ljudi koji nisu robovi ali ne mogu da dodju do izražaja. Razjarena neuka masa odmah lepi etiketu, pa to objasni glupanu da je glup.

                              Comment


                              • Originally posted by Alistair Drake View Post
                                Evrovizija je govedje takmicenje... zabava za buzdovane i kamenjarke.
                                Vidi se uticaj Miroljuba Petrovica
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X