Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Dakle napisaćeš nešto što nisam rekao kako bi obesmislio i ismijao sve što sam ti napisao, vazi sjajno kad si mlad svakog dana učiš ponešto o ljudima očigledno
    Ne, nego koga boli uvo za Sergeja u ovoj prici. Ono sto sam ti naveo za ove, sta mislis, jednu stvar navedi da nije istina napisana?
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Screenshot_20200227-021157_Instagram.jpg

      Loooool
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment




      • Lider najjače opozicione partije, previđa drugaru da je kidnapovao ljude po BG, šta kaze au zaboravio ljubimac tviter elite btw

        Comment


        • Mozes biti navucen na nesto, ali neces biti zavisan. Navuce se covjek napr na travu i pusi svaki dan, ali ako naidje period da iz nekog razloga ne pusi nedelju-dvije, mjesec nece poceti da malaksa, preznojava se, povrace, da se trese itd Znaci nema takozvani withdrawal koji se desava kad ti je tijelo zavisno od necega pa se skida sa toga.

          Navuce se covjek na kokain i sve i da ga uzima svaki dan, kad dodje neki period da nema iz nekog razloga nema kokaina, sigurno da ce biti razocaran i da ce mu biti krivo sto ga nema, ali nece se razboljeti zbog toga.

          Isto to vazi i za sve ostale koje sam naveo.

          Ako si navucen na heroin, tablete, krek ili met onda si i zavisan. Ako ne uzmes potrebnu dozu u neko dogledno vrijeme, krece kriziranje a potom i proces skidanja... razbolis se.

          Uzmi sad i vuci napr tri grama kokaina svaki dan, narednih nedelju dana. Posle tih nedelju dana napr nista ti nije ostalo i ja ti garantujem da neces poceti da kriziras i da ti nece biti stani pani, nego ces biti e jbg nemam vise.. sta da se radi

          Comment



          • Hrvatski naučnik: Šanse da umrete od koronavirusa gotovo ne postoje


            https://m.cdm.me/svijet/region/hrvat...vo-ne-postoje/

            Da, opasnost postoji, no potpuno je nepotrebno stvarati ovakvu paniku. Zato, apel medijima – dajte, molim vas, malo skockajte. Jasno mi je da morate prodavati vaše novine, povećati gledanost, ali činjenica je da je ovo previše…”, napisao je Štagljar na Facebooku.
            Sta zna molekularni biolog koji radi u Kanadi... Bolje da vjerujemo novinarima i da se svi zamaskiramo i pozatvaramo po kuca jer je stanje alarmantno

            Comment


            • Lošmice svidja mi se kako ti i Dekard postajete sve veće Srbende. Još Sovu da prepravim i moja misija ovde na forumu je završena..

              Apropo narkomanije.
              Ako je marihuana droga, ja i Sergej smo narkomani, a ako je koka droga, onda smo ja i Maradona narkomani.

              Svako je prihvatljiviji od Vučića. I Sergej i Boško, svako.
              Problem je što je evropska unija proglasila Vukija za najevropljanina godine i tu se svaka priča o demokratskoj smeni završava.

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Poštujem mišljenje ali šta znam, meni daj Boško toliko odvratno i neiskreno djeluje. Ne znam koliko on govori istinu i tačne stvari, meni to više liči na floskule koje on nauči napamet pa ih onako izrecituje ko pjesmicu. Ili Sergej koji je sprcao 50 godina u guzicu i opet glavni utisak koji ostavi većinu puta kad ga vidiš i čuješ je da je klošar. Vučić jedno hiljadu puta ozbiljnije izgleda od tih tipova. Hiljadu.

                I odgledah skoro onaj 'Vladalac' na N1. Isto desetine nekih floskula, ništa pametno izrečeno, samo neke besmislene uvrede na račun Vučića. Lik je 30 godina u politici i bukvalno zivi taj posao, ovi ga potcijenjuju i prosipaju se nekim glupavim uvredama, idioti. Ja ne kontam tu pamet al ajd
                Ideja "Neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj" nije dobra, može u nekom trenutku izazvati probleme u koaliciji koja kao takva jeste neprincipijelna (pričam o ovoj koja je vodila proteste, šetnje, po BG-u). Šarolikost od levo do krajnje desno ne može ni da funkcioniše ni da opstane jedino ako su fejk tj ideologija ne postoji i one predstavljaju samo nekakve interesne gupe i grupice kao što je i sama vladajuća (trenutno) elita (kako to glupo zvuči kada se za njih napiše).
                Zamislite samo da jedan ultra desničar, po malo i fašista (meni liči i na sektu nekakvu) ide rame uz rame sa deklarisanim levičarem ili liberalom koji su po vokaciji levo na skali, to nikako ne funkcioniše, nikako.
                Jadna smo zemlja a narod je najebao ko nas vodi i ko nas od njega brani.
                Last edited by nebitan; 27-02-20, 06:25.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Sergej je najprihvatljiviji izbor. Srbija mora da zasadi marihuanu širom Vojvodine i Pomoravlja.

                  Kakav bi to bio bum, i poljoprivredni i privredni i turistički i kulturalni, propagandni.. jao, jao..

                  A i njegov stav o resetu sistema i nejebavanju zločinačke kurve EU mi se svidja.

                  Najbolji izbor trenutno.
                  Last edited by Chiwwi; 27-02-20, 06:33.

                  Comment


                  • Borise, problem i jeste sto je pickousti uspeo da t navede da razmisljas ovako kako razmisljas, Sergj je potpuno nebitan i minoran, sad da izadje na izbore, daj Boze da bi prosao ovih 3%.On i Bosko sigurno nisu kriminalci, nisu oteli pare, nisu se ogresili o zakon, da jesu bili bi koliko sutra u hit twitu na tv pinku. Mi smo duboko krimnalno i korpciono drustvo i to je jednostavno tako. Ovde ne postoji sistem,sistem je jedan covek i njega sutra da nema oni bi se raspali i takvo uredjenje nije dobro...nista u zivotu nije dobro kratkorocno, vec je dobro ono sto ti donosi benefite dugorocno.

                    Tebi pisem o njihovom kriminalu, ti mi pricas o Bosku kao fasisti a za konkretno sta ili ovaj sto je lupio za Legiju, ti stvarno mislis da npr Sergej vise voli Legiju od 'vucka''? Covek koji kaze da se tri puta napio u zivotu. To sto oni rade namikroplanu u mesnim zajednicama pa do vrha drzav je neverovatno i imaju prosto srecu sto ima interneta i sto su ljudi koji su protiv njih u najvecem delu gradjanska,obrzovana i relativno sposobni deo naroda da sebi obezbedi zivot a da nemora da bude deo te sekte.

                    Dosta ljudi je pobeglo, tek ce, on je usadio ljudima da je 500e neka para i da od toga mogu da zive,dok ostale drzave idu napred,mi se divimo coveku koji j doveo svemoguce strane kompanij da budemo njihovi robovi, domace kompanije su izumrle i na putu da nestanu....

                    Nije toliko crno da smo gladni i da ratujemo kao u doba prve njihove vladavine i to treba da im bude plus? Oni nisu politicari, oni su cisti krimnalci.....

                    I naravno da je neprijatelj mog neprijatelja moj prjatelj, ovaj sistem vrednosti je ozbiljan udarac nasoj drzavi i nasim ljudima...odlaze sposbni i vredni ljudi, ostaju ljudi koji su spremni ovo sve da progutaju....problem Srba je taj sto im je dobro dok su siti..i sto im je to najveca i jedina briga u zivotu,,,,

                    Mrsko mi da pism o ovome, ako ti to ne shvatas, imas ozbiljan problem....nazivati pickoustog ''vucko'' tepati mu..je meni takodje odvratno....jadan on,mnogo je naivan...ovaj narod je toliko lud, da je nekima a ne malom broju, SM neka vrsta heroja.... i da od 90 do 2000 nije kriv on nego zli stranci koji nisu dali da zivimo normalno....mi apsolutno nismo krivi za nista....i sve su nam drugi namestili....itd itd..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Poštujem mišljenje ali šta znam, meni daj Boško toliko odvratno i neiskreno djeluje. Ne znam koliko on govori istinu i tačne stvari, meni to više liči na floskule koje on nauči napamet pa ih onako izrecituje ko pjesmicu. Ili Sergej koji je sprcao 50 godina u guzicu i opet glavni utisak koji ostavi većinu puta kad ga vidiš i čuješ je da je klošar. Vučić jedno hiljadu puta ozbiljnije izgleda od tih tipova. Hiljadu.

                      I odgledah skoro onaj 'Vladalac' na N1. Isto desetine nekih floskula, ništa pametno izrečeno, samo neke besmislene uvrede na račun Vučića. Lik je 30 godina u politici i bukvalno zivi taj posao, ovi ga potcijenjuju i prosipaju se nekim glupavim uvredama, idioti. Ja ne kontam tu pamet al ajd
                      Kakve uvrede?
                      Sve sto je lagao i pricao potkrepljeno dokazima. Svaka izjava, svaki njegov "rad".
                      Da ne pricam o onim izlivima "hrabrosti" koje je imao u zivotu i koga je on sve "tukao", naravno da je za podsmeh i blacenje, ej ko nama vodi drzavu!

                      Prikazan bas onakav kakav jeste, i dosao u situaciju da sve svoje zelje i teznje ostvari, sve sto nikada nije bio i nije smeo. Ali sve preko nas i nase grbace.
                      Odlican dokumentarac i veoma mucan.



                      Kakav Sergej, da l ste poludeli?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Zamislite samo reklamu na BBC-iju o ponudama Srbije kao turističke destinacije.

                        Kao kamera iz ugla turiste kome prilazi sisata čarapanka odevena u Srpsku nošnju, dočekuje ga hlebom i solju, a na stolu rakija, buksna, sir, pršuta, kajmak, ajvar..

                        Uffff.. balavim.

                        Ili prelepa Srpkinja u letnjoj haljini prolazi poljem marihuane i nežno dodiruje hedove..

                        Brdo love bi zaradjivali. Zlotvorima iz evrope treba uzimati pare na svakom koraku i treba ih drogirati. To nam seme zatire od 1878-e.

                        Uzmemo mu prvo lovu za drogu, legalno sve, proizvedeno kod nas, pa ga onda naše lepe žene izmuzu za još 200 evra na Margarite i Maj tajeve. Onda mu divlji taksista uzme još 100 od ušća do trga pa mu na trgu prodamo ciglu za još 100.

                        Oćeš adrenalin bato?
                        Dodji u Srbiju, zemlju hedonizma, čardak ni na nebu ni na zemlji.
                        Last edited by Chiwwi; 27-02-20, 09:35.

                        Comment


                        • Kakva počast za našmrkanog nam Acu

                          Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Zamislite samo reklamu na BBC-iju o ponudama Srbije kao turističke destinacije.

                            Kao kamera iz ugla turiste kome prilazi sisata čarapanka odevena u Srpsku nošnju, dočekuje ga hlebom i solju, a na stolu rakija, buksna, sir, pršuta, kajmak, ajvar..

                            Uffff.. balavim.

                            Ili prelepa Srpkinja u letnjoj haljini prolazi poljem marihuane i nežno dodiruje hedove..

                            Brdo love bi zaradjivali. Zlotvorima iz evrope treba uzimati pare na svakom koraku i treba ih drogirati. To nam seme zatire od 1878-e.

                            Uzmemo mu prvo lovu za drogu, legalno sve, proizvedeno kod nas, pa ga onda naše lepe žene izmuzu za još 200 evra na Margarite i Maj tajeve. Onda mu divlji taksista uzme još 100 od ušća do trga pa mu na trgu prodamo ciglu za još 100.

                            Oćeš adrenalin bato?
                            Dodji u Srbiju, zemlju hedonizma, čardak ni na nebu ni na zemlji.


                            Chiwawa za ministra turizma i opojnih droga!!!

                            Holandija bi bankrotirala za nedelju dana!!!
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Borise, problem i jeste sto je pickousti uspeo da t navede da razmisljas ovako kako razmisljas, Sergj je potpuno nebitan i minoran, sad da izadje na izbore, daj Boze da bi prosao ovih 3%.On i Bosko sigurno nisu kriminalci, nisu oteli pare, nisu se ogresili o zakon, da jesu bili bi koliko sutra u hit twitu na tv pinku. Mi smo duboko krimnalno i korpciono drustvo i to je jednostavno tako. Ovde ne postoji sistem,sistem je jedan covek i njega sutra da nema oni bi se raspali i takvo uredjenje nije dobro...nista u zivotu nije dobro kratkorocno, vec je dobro ono sto ti donosi benefite dugorocno.

                              Tebi pisem o njihovom kriminalu, ti mi pricas o Bosku kao fasisti a za konkretno sta ili ovaj sto je lupio za Legiju, ti stvarno mislis da npr Sergej vise voli Legiju od 'vucka''? Covek koji kaze da se tri puta napio u zivotu. To sto oni rade namikroplanu u mesnim zajednicama pa do vrha drzav je neverovatno i imaju prosto srecu sto ima interneta i sto su ljudi koji su protiv njih u najvecem delu gradjanska,obrzovana i relativno sposobni deo naroda da sebi obezbedi zivot a da nemora da bude deo te sekte.

                              Dosta ljudi je pobeglo, tek ce, on je usadio ljudima da je 500e neka para i da od toga mogu da zive,dok ostale drzave idu napred,mi se divimo coveku koji j doveo svemoguce strane kompanij da budemo njihovi robovi, domace kompanije su izumrle i na putu da nestanu....

                              Nije toliko crno da smo gladni i da ratujemo kao u doba prve njihove vladavine i to treba da im bude plus? Oni nisu politicari, oni su cisti krimnalci.....

                              I naravno da je neprijatelj mog neprijatelja moj prjatelj, ovaj sistem vrednosti je ozbiljan udarac nasoj drzavi i nasim ljudima...odlaze sposbni i vredni ljudi, ostaju ljudi koji su spremni ovo sve da progutaju....problem Srba je taj sto im je dobro dok su siti..i sto im je to najveca i jedina briga u zivotu,,,,

                              Mrsko mi da pism o ovome, ako ti to ne shvatas, imas ozbiljan problem....nazivati pickoustog ''vucko'' tepati mu..je meni takodje odvratno....jadan on,mnogo je naivan...ovaj narod je toliko lud, da je nekima a ne malom broju, SM neka vrsta heroja.... i da od 90 do 2000 nije kriv on nego zli stranci koji nisu dali da zivimo normalno....mi apsolutno nismo krivi za nista....i sve su nam drugi namestili....itd itd..
                              Nađi mi konkretnu izjavu Vučića da se napio kad je ubijen Đinđić i neću proviriti više nikad u ovu temu a ne nešto napisati. Ali konkretnu izjavu utvrđenu, a ne rekla kazala priče i neke besmislene sajtove.



                              A Boškić što sa svojim Dverima zloupotrebljava Đinđića tek je odvratna priča. Ali neka, sve se može progutati kad je protiv 'Onog'.

                              Lošmi kad ga zovem Vučko samo ga mogu umanjiti u smislu da ga obesmišljavam, to što se tebi priviđa da mu tepam je tvoj problem.

                              Comment


                              • Ne valja Sergej, ne valja Boškić.
                                Pa ko valja?
                                Na kraju ću da glasam za Žvalavka.
                                Njega je evropska unija proglasila za najevropljanina godine, ostali nemaju takve reference.

                                Comment

                                Working...
                                X