Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vučić: Platićemo sve što treba za SPC u Crnoj Gori


    Tako je care, daj ti nase pare malo Dodiku, malo crkvi i ovih 30% stanovnika drzave koji nemaju prikljucak na kanalizaciju ce se osecati mnogo bolje.

    Comment


    • Amfilohije odlikovao "Beogradski sindikat" - B92.net
      https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1658180

      Odlikovani su Zlatnim likom Svetog Petra
      Drugog Lovćenskog Tajnovidca „za nadahnute pesme, revnost i brigu za majku crkvu i sastradalnu ljubav“, posvedočenu kroz pesme "Dogodine u Prizrenu" i "Sviće zora", posvećene odbrani svetinja u Crnoj Gori i Kosovu i Metohiji, javlja Sputnjik.

      Bravo za svesrpsku solidarnost.

      Još naš najveći predsednik svih vremena Vučić da dobije orden sv. Petra Cetinjskog za finansijsku pomoć SPC-u mitropolije crnogorske i biće to super.

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Ajaoooo jadan Milo...

        Nadam se da je pored frižidera i mikrotalasnih maznuo i nekog popa iz Dubrovnika jer mu ovaj Miraš što ga planira za poglavicu slabo nešto prolazi kod naroda..



        SPC je vlasnik imovine, naravno da će srbijanac doći. I nama dolaze Kinezi u Bor i govore šta i kao treba. Ljudi su vlasnici i to je njihovo.

        Šta bi hteo Milo? Da otima bez posledica?
        Pa nije mu to Dubrovnik.


        A kako je nekad bilo Chiwwi...

        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Vučić: Platićemo sve što treba za SPC u Crnoj Gori


          Tako je care, daj ti nase pare malo Dodiku, malo crkvi i ovih 30% stanovnika drzave koji nemaju prikljucak na kanalizaciju ce se osecati mnogo bolje.
          Naravno, treba da se plate porezi na imovinu koje SPC poseduje po CG. Hoteli, zgrade, vile, automobili, malo poreza na imovinu, malo kamate za uzete kredite nasih postenih i nadasve skromnih svestenika.

          Komedija Svaki dan komedija...
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • SPC i treba da plati porez na imovinu i ti ne samo u CG nego i u BiH i u SRB...
            Kamo sreće da su to i di sada radili. Onda ne bi imali današnje nedoumice oko vlasništva.
            Sada je za CG mislim već kasno jer će to država vjerovatno oduzeti ili preuzeti

            Comment


            • Dje god su popovi drzali rijec, tu je narod najebao. Svaki normalan narod je naucio nesto iz toga, samo se magarcima istorija ponavlja.

              Svi koji podrzavaju ovu bandu bradatu, ove hostaplere sto huskaju... tu jebenu i posranu crkvu, su maloumni. 2020. godina a oce oci jedni drugima da povade jer ove seronje bradate ne mogu da se pomire sa cinjenicom da im je neko napokon udario kurac i da nece moci vise da kradu i pljackaju na racun naroda i drzave onako kako su navikli.

              Srecom po SPC, okruzeni su zatucanim maloumnicima kojima mogu da prodaju pricu o Milu fasisti koji im otima svetinje. Eeeee ajvani glupi... Pa tacno i nismo za bolje.

              Nemam nista protiv religioznih ljudi, ali imam protiv ovih blavora koji bi izginuli za crkvu. Pa te takve tacno treba u ludnicu jer za 21. vijek i civilizovano drustvo ocigledno da nisu podobni.

              Kuku nama, ponese nam Milo manastire Jebali vas manastiri.

              Comment


              • Ma Milo je zlatan, ljubi ga tetka.

                Valjda prvo treba da se vidi čija je to imovina. Ako je to imovina države Crne Gore onda sama sebi neka plati porez.

                Ako je to imovina SPC-a onda će Vučić da plati to od naših para. Tj. od para nas 60-tak % koji glasamo za njega. Mi smo mu dali mandat da raspolaže našim parama. A od para ovih ostalih sredjivaće se kanalizacija.


                Miraš Dedeić:
                Stepinac je veliki čovjek, veliki episkop











                Last edited by Chiwwi; 23-02-20, 14:10.

                Comment


                • Sve je srpsko i svi su Srbi.

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post


                    A kako je nekad bilo Chiwwi...

                    Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                    Eh, bila su to lepa vremena a onda se okolina Srbije odlučila za bolji život i oslobadjanje od Jugoslavije, tamnice slobode..

                    Veliki su to ljubitelji sloboda, veliki.

                    Comment


                    • Originally posted by Alistair Drake View Post
                      Sve je srpsko i svi su Srbi.
                      Nisu svi. Milo je npr. bio veliki Srbin dok je napadao Dubrovnik a sad je veliki Crnogorac kad napada Srpske crkve.

                      Comment


                      • Pitanje imovina SPC MCP nje pitanje crkava i manastira već placeva, njiva, ledina, šuma koje je MCP SPC dobila od pojedinaca a nalaze se na vrlo atraktivnim pozicijama (Miločer). Problem je što je SPC dobila baš tu lokaciju u Miločeru za vreme Austrougarske i ona je donacija pojedinca (lako je naći ko i kada) a ta područja su u MCP potpala tek 1920 i neke godine. Tako da ovo potezanje poreskog duga treba i gledati u tom kontekstu (vađenja keca iz rukava) kako bi se privolelal SPC MCP da ustupi u zamenu za dug. Igra sa ovim zakonom i jeste ta borba jer su (verovatno) već uzeli pare od arapa sa kojima je potpisan nekakav ugovor o izgradnji na tom području tamo neke 2006/7/8..sada to sve dolazi na naplatu jer ulagači traže da se ispuni obećano.
                        Nisu popovi bitni, ima ih i ovakvih i onakvih, bitan je obraz i istina.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Nisu svi. Milo je npr. bio veliki Srbin dok je napadao Dubrovnik a sad je veliki Crnogorac kad napada Srpske crkve.
                          Je li to bjese onda kad je bio zbunjen i neznaven kao i mnogi drugi Crnogorci koji su poitali da brane SRPSTVO i da pomognu braci da od Dubrovnika naprave Republiku u sastavu VELIKE SRBIJE? Kad je isao sa ostalim crnogorskim Srbima da spasava Dubrovnik od Dubrovcana? Bice da se otrijeznio onda kad je sa svojim saborcima prolazio kroz Banja Luku pa kad su ih braca nacerala da se pjeske, razoruzani, preko nesrecne Bosne "vrnu okle su dosli".

                          Comment


                          • Vidi, stvarno ne znam šta ga je to tačno zbunilo ali ne bi bilo loše da ga haški sud priupita.

                            Comment


                            • Za Srbe su svi Srbi. Na Balkansko poluostrvo nisu dosli Sloveni, nego su dosli Srbi pa se onda podelili po sektoru. Spasavaju crkvu da li ce graditi oni hotel ili Milo...pitanje je sad...xD
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • "Nismo priznali Kosovo, žao nam je" - B92.net
                                https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1658206

                                Ministarstvo spoljnih poslova i trgovine Jamajke, objavilo je da ova država u Karipskom moru nije donela odluku o priznanju Kosova kao nezavisne države.


                                .....

                                Idem sad odmah da istetoviram Bob Marlija na ledjima odmah ispod tetovaže "velike seobe Srba".
                                Šteta samo što na tom mestu imam hram svetog Save, moraću na zidu hrama da ga ubacim nekako, kao grafit neki da izgleda.

                                Šteta samo što mi Amfilohije neće dati orden ali zato mogu sa punim pravom da se nadam da će mi Miraš dati orden Krsta Zrnova što skrnavim hram Serbski.

                                Comment

                                Working...
                                X