Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Video sam te reke i bez tih kesa i djubreta - nisu, valjda, stranci pobacali to u njih ili domaca stoka?
    Samo stoka moze tako da zagadjuje svoje staniste, a to vec nema veze sa nacionalnom pripadnoscu, vec` sa opstom kulturom.

    Нисам сигуран да домаће животиње загађују реке.
    Али, ако ти кажеш да то ради домаћа стока, узећу у разматрање.

    Пробај да одеш на интернет, да укуцаш у гугл, на пример, како домаћа стока прља немачке реке, или енглеске.
    Па се врати да нам поделиш те слике, и да са њима доживиш спознају зашто си аутошовиниста.


    Originally posted by Samo Zvezda View Post
    @mr.gold
    Samo jedno pitanje... Da li praviš razliku između Vojvode Mišića i Ratka Mladića, Milunke Savić i Biljane Plavšić?
    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
    Нема проблема, одговарам.
    Војвода Живојин Мишић и Генерал Ратко Младић су српски хероји.
    Хероина Милунка Савић такође.

    Биљана Плавшић је издала свој народ и ххероје који су се борили против усташке каме и муџахединског ножа.


    Можеш ти мени да даш одговор на једно питање.
    Шта ти значи тај назив - само Звезда?

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Nama nije EU potrebna zbog para i trgovine, vec, pre svega, zbog sistema vrednosti koje treba uvesti kod nas.
      Vidim kako su ga uveli u Bugarskoj, tako bi i kod nas.

      Comment


      • NEgo cemo sa Balakana da udjemo u onaj pakt sa Rusijom i Belorusijom gde vladaju diktatori kao i kod nas ovde. Nasa vlast i ne zeli u EU, uzimaju samo pristupne fondove i kradu kako stignu. Kad udjes u U n ide to bas tako lako. Nece niko postati pametniji ili bogatiji ako udje u U, ali ce se postovati neke stvari i krenuc nesto napred. Mada to se nece nikad desiti. Mi smo buntovan narod koji nije navikao da zivi dobro..volimo da seremo i to nam je vec kodeks ponasanja..koliki smo mazohisti govori cinjenica da najvise volimo one koji su nas gurnuli u blato..od seselja, slobe, vucica, karica, dacica, palme i ostalih govana...da smo 2000 raskrstili sa njima bili bi za 50% bolja drzava sad, ako ne i vise.

        Tu je i do vojske i policije, eno ljudi koji rade za nase sluzbe pocli da skupljaju kapilarne glasov za sns i sps, to govori dovoljno koliko smo otisli u qrac, a cena za 200 glasova jE 10k evra...smece u reci je najmanji problem, smece koje aminuje sve ovo je problem...
        Last edited by LosmiSK; 09-02-20, 13:03.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Лошми, занемарићу твоје пословично малтретирање тастатуре, али за овај предлог православног савеза, свака ти част.

          Comment


          • A zašto uopšte postoji potreba za bilo kakvim paktovima?
            Kod vas je ili ili..

            Šta sad, protivnik EU je automatski pobornik ODKB-a, ne razumem.

            Niko nije protiv EU, ali ne može EU za Kosovo, za teritoriju. Toliko je prosto.
            Sir može za jaja, Teritorija za teritoriju.

            Comment


            • Originally posted by mr.gold View Post
              Нисам сигуран да домаће животиње загађују реке.
              Али, ако ти кажеш да то ради домаћа стока, узећу у разматрање.

              Пробај да одеш на интернет, да укуцаш у гугл, на пример, како домаћа стока прља немачке реке, или енглеске.
              Па се врати да нам поделиш те слике, и да са њима доживиш спознају зашто си аутошовиниста.




              Нема проблема, одговарам.
              Војвода Живојин Мишић и Генерал Ратко Младић су српски хероји.
              Хероина Милунка Савић такође.

              Биљана Плавшић је издала свој народ и ххероје који су се борили против усташке каме и муџахединског ножа.


              Можеш ти мени да даш одговор на једно питање.
              Шта ти значи тај назив - само Звезда?
              Ne raspravljam sa ljudima koji izjednačavaju Vojvodu Mišića i Ratka Mladića...

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Ne raspravljam sa ljudima koji izjednačavaju Vojvodu Mišića i Ratka Mladića...

                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka


                Истине ради, нисам их ја изједначио.
                Сваки у своје време је био херој српског народа и бранич српске раје.
                Можда ми је за мало Генерал Ратко Младић ближи срцу, јер је бранио народ у време када је аутошовиниста било далеко више, рекао бих и превише, него у време Војводе Живојина Мишића.

                Ништа, јави се кад порастеш да ми објасниш шта ти значи само звезда.

                Comment


                • Углавном, ни један аутошовиниста није испунио задатак да напише ону реченицу.
                  Боли га и кад напише.
                  Нови стадијум аутошовинизма.

                  Немам више времена за вас, идем да вежбам.

                  Живео Генерал Ратко Младић и православни савез са Русијом на челу

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Papir trpi sve... lako je pisati jedno a raditi drugo. Ne znam zasto imas tu potrebu da istices kako si veliki patriota, kako si ukljucen u javni zivot kako mislis da se vise od nekoga boris za bolji zivot u Srbiji? Da to radis iz zadovoljstva i stvarne zelje za boljim zivotom ovde mozda se ne bi toliko pravio vazan. Ako radis u drzavnoj instituciji onda ti je to i obaveza jer si placen od strane poreskih obeznika za tako nesto.

                    Nemam ni predrasude i ne osecam potrebu da Srbina (pojedinca) volim vise od dobrog Danca ili Islandjanina. Zasto ja moram da volim Seselja, Arkana ili Bojovica vise od nekih ljudi druge nacionalnosti? Izvini ja sam naucio da provodim vreme sa ljudima koji mi odgovaraju bez obzira na njihovu nacionalnu ili versku pripadnost, ako sam i zbog toga autosovnista neka bude.
                    Bravo za post!
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by mr.gold View Post
                      .

                      Живео Генерал Ратко Младић и православни савез са Русијом на челу
                      Ratko Mladic je ratni zlocinac, a Rusija nam nikad nije bila prijatelj - procitaj malo oko sanstefanskog i berlinskog kongresa.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Nema prijateljstva u spoljnoj politici,sve je interes,sa Rusima se ponekad i poklapaju srpski interesi kao u vreme prvog svetskog rata ili pocetkom 19.veka a sa tim tzv. Zapadom nikad,kroz ceo 20.vek se trude da nas porobe. Jugoslavija jeste imala koristi od Zapada u vreme Tita kao protivteza SSSR-u,ali Srbija nikad.
                        Ima jedan period u srpskoj istoriji kad je Milan Obrenovic potpuno promenio srpsku spoljnu politiku i okrenuo se ka Austrougarskoj i sta nam je to donelo,samo ponizenja koja su na kraju dovela i do Gavrila Principa i prvog svetskog rata. Da li neko misli da bi sada bilo bolje kad bismo se okrenuli tom Zapadu,da im damo sve sto hoce i opet im ne bi bilo dosta.

                        Comment


                        • Oko Rusa i prijateljstva ide otprilike priča tipa što smo iste veroispovesti i sličnog prožimanja života i gledanja na isti.
                          Ista smo beda i jad.
                          Narodi su preko te stege izgradili nekakav lažni oreol prijateljsta i ljubavi.
                          A idemo malko u prošlost. Vojnici Crvene Armije su radili neke najgnusnije stvari srpskim ženama tipa silovanja...

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Natalija.
                            Moldavija?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              I kako je moguce da tako sposoban narod ne ume da zivi u svojoj drzavi a u tudjini zivi fantasticno? Mozda ne bi bilo lose da izadjemo iz 1. veka i predjemo napokon u 21.

                              Zasto taj Srbin koji vuce pretke jos od 1. veka ne zeli da placa kartu za prevoz? Zasto ga boli kurac da limenku od koka kole baci u kantu nego je jednostavno ostavi na sred ulice? Zasto mu je tesko da pokupi govno koje je njegov pas israo? I jebiga takva nepristojna seljacina ce napisali ili viknuti Kosovo je Srbija i on ce biti veliki Srbin, neprejebivi patriota a onaj koji se trudi da svoj zivotni prosor ucini lepsim a pri tom mu Kosovo nije na listi prioriteta ce biti Autosovinista?

                              Granice su se menjale i narodi su se selili od pamtiveka, kvakve veze ima da li je neko Srbin, Hrvat, Danac ili Nemac... svi smo od krvi i mesa.
                              Sve ovo što si napisao izvučeno je iz polazne postavke da niko ne sagleda sebe.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                I dalje u proslom vremenu... nikada sadasnjost nece doci u Srbiju

                                Ni te dve Jugoslavije nismo stvorili mi, nego uz pomoc saveznika i obe su nas kostale nacionalnog identiteta. Posebno ova druga koju su Rusi vodili jedno vreme pa nam onako bratski i prijateljski uvalili komunizam.
                                Opet pogrešan pogled, Rusi jesu ali podelom za stolom velikih igrača mi smo pripali njima. Znači koliko su krivi Rusi, toliko i pirgavi i kauboji.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X