Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa vidim da čitaš knjige, valjda si čitao Andrića, o tamnom vilajetu..
    Odbijamo da napredujemo, preziremo modernost, od Zapada uzimamo samo što ne valja.

    Naravno da voliš nekog sa svim manama ali ako taj ne mijenja mane već se busa istima i odbija da napreduje, izgubićeš snagu da se boriš za njega.. Tako su hiljade obrazovnih i pametnih otišli u neku tamo Kanadu, ostali krezubi da vladaju i siluju narod.. Koji se i ne buni mnogo doduše

    Slovenci su i u Jugoslaviji bili Zapad, pitaj bilo koga starijeg. Sudbina Bore Čorbe je lijep simbol, zajebavo ih da su bečki konjušari, sad otišao da živi tamo. To je ta arogancija odvratna

    Važi Čivi, svako dobro, nego šta ti znači ispod Sarajeva
    Last edited by BorisUnited99; 08-02-20, 21:57.

    Comment


    • Pa odmah ispod Sarajeva je Hercegovina, tako si nam objasnio ovde..

      Comment


      • A nije odmah, nisi pažljivo čitao jebaji ga

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Slovenci su i u Jugoslaviji bili Zapad, pitaj bilo koga starijeg. Sudbina Bore Čorbe je lijep simbol, zajebavo ih da su bečki konjušari, sad otišao da živi tamo. To je ta arogancija odvratna

          Važi Čivi, svako dobro, nego šta ti znači ispod Sarajeva

          Ценим да је ова реченица отац свих стереотипа.
          Имао бих по том питању што шта да ти кажем, почевши о сељењу српске индрустрије после другог светског рата, од стране безбожних злотвора комуниста, али обзиром да си ме посаветовао да питам старије, послушаћу те.

          Бетгрл.
          Оља.
          Приступи.
          Не било ти заповеђено.

          Ти си старија, па нам реци, како се у твоје време гледало на Словенију.

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
            A nije odmah, nisi pažljivo čitao jebaji ga
            Pa ja sam rekao da je granica izmedju Hercegovine i Bosne teško odrediva naročito ako se uzme u obzir istorijsko menjanje tih prostora zato je i teško definisati ko je Bosanac a ko Hercegovac..

            A ti si na to opušteno rekao da nije teško i da je Hercegovina ispod Sarajeva..

            E sad ja te sa ovim "odmah ispod" čikam da podvučeš malo precizniju liniju da se ne zajebem tamo kad odem pa da nekog Hercegovca nazovem Bosancem. Ne bih da me juri niz Neretvu sekirom.

            Comment


            • Znam o seljenju industrije ali nažalost nisam siguran da je to uzrok naših razlika.. Da je to bar pa iznivelisali bi mi te razlike do sad.. Već su oni Zapad, a mi Istok. Pa BiH od Austrougarske ostale putevi i pruge, od Turske nakaradni mentalitet i navike koje drže nazadnim.

              Čivi pitaj visokog predstavnika da podvuče
              Last edited by BorisUnited99; 08-02-20, 22:13.

              Comment


              • Podvuko je on tačno gde treba.

                Comment


                • Разлике имеђу нас су бројне и капиталне.
                  Углавном су све на нашој страни.

                  Као најлошију особину Срба, и не само ја, сматрам нестрпљивост.
                  Скопчано са њом и нетактичност.

                  Па чак и оне воде ка нашим добрим особинама - дрчност, храброст и муда.
                  Да ми госпон даме не замере.

                  О Србима се много и много историјски вредних и морално габаритних личности изјашњавало у суперлативима.
                  О Словенцима само Срби причају бајке.

                  Које никакво покриће немају.
                  Причају их само они који су неначитани, па се служе стереотипима као сопственим аксиомима.

                  Comment




                  • Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by mr.gold View Post
                      Разлике имеђу нас су бројне и капиталне.
                      Углавном су све на нашој страни.

                      Као најлошију особину Срба, и не само ја, сматрам нестрпљивост.
                      Скопчано са њом и нетактичност.

                      Па чак и оне воде ка нашим добрим особинама - дрчност, храброст и муда.
                      Да ми госпон даме не замере.

                      О Србима се много и много историјски вредних и морално габаритних личности изјашњавало у суперлативима.
                      О Словенцима само Срби причају бајке.

                      Које никакво покриће немају.
                      Причају их само они који су неначитани, па се служе стереотипима као сопственим аксиомима.
                      Pa napisi nesto. Znamo i mi da ima u knjigama. Ono u cemu se slazem sa tobom jeste da smo nestrpljivi...to nam je glavna odlika
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by mr.gold View Post
                        Разлике имеђу нас су бројне и капиталне.
                        Углавном су све на нашој страни.

                        Као најлошију особину Срба, и не само ја, сматрам нестрпљивост.
                        Скопчано са њом и нетактичност.

                        Па чак и оне воде ка нашим добрим особинама - дрчност, храброст и муда.
                        Да ми госпон даме не замере.

                        О Србима се много и много историјски вредних и морално габаритних личности изјашњавало у суперлативима.
                        О Словенцима само Срби причају бајке.

                        Које никакво покриће немају.
                        Причају их само они који су неначитани, па се служе стереотипима као сопственим аксиомима.
                        Pa niko nama ne spori talenat i potencijal, drčni da, ratnici, sportisti, sve ok poštujem cijenim i ponosim se. Ali kako u miru, kad treba organizovati sistem, lopovu reći da je lopov, bagru otjerati sa vlasti i vraćati obrazovane u zemlju.. Onda se naš čovjek krene ugrađivati, petljati, primati preko veze, kupovati diplome. I još to sve kao normalno, u fazonu 'kad svi što ne bi i ja'. Tako da, u vanrednim situacijama svaka nam čast ali inače ne volimo sebe, sve radimo protiv sebe, zato mi je sva priča o tradiciji fuj, tradicija kaže čast obraz a u stvarnom životu sve suprotno ljudi rade..

                        Nema nikakvih superlativa o Slovencima, samo očigledna stvar da funkcionišu sasvim dobro. Da su nešto veliki i nisu, mali narod sa ne bog zna kakvim istorijom. Ništa više u tom smislu

                        Comment


                        • Још овај упис и идем да одморим.

                          Написао бих када би имао са ким да разменим аргументе.
                          Тј, да ми докаже аргументовано и чињенично да није тачно оно што пишем или што бих написао.
                          Обзиром да ја износим документоване, потврђене историјске ставове, из меродавних извора, државних или признатих историчара и професора, тај посао је унапред осуђен на неуспех, али и као такав је бољи и сврсисходнији од изношења паушалних оцена и стереотипа којима аутошовинисти баратају као темељним чињеницама.


                          Тек теби нећу ништа да кажем, из два разлога.
                          Први је, ниси ми одговорио чињеницама на прошли позив на интелектуално/историјски чињенични дуел.
                          Друго, нисам ти ја учитељица.

                          Треће, не баца се дијамант пред свиње.
                          Цитат из Светог писма за вас атеисте.

                          Comment


                          • Zadnjih nekoliko strana su suvi kvalitet. Svaka cast, momci!

                            Dosta stvari koje su mi u skoli promakle sam odje naucio. Ja sam do danas mislio da su Rumuni cigani, a oni su ustvari Srbi.

                            Comment


                            • Svi su Srbi... cak postoje i dokazi da su narodi i civilizacije sa dalekog istoka, odnosno zapada nastale od Srba.

                              Bio je mali problem dokazati da su Mongoloidna i Negroidna rasa nastale od Srba, ali savremena tehnologija nam je i to omogucila.

                              I da napomenem da je svako ko misli drugacije autosovinista (taj termin je postao izuzetno popularan u poslednje vreme)
                              Last edited by belgrade_owl; 09-02-20, 00:04.

                              Comment


                              • Problem ovih "nacionalista" je prost. Ubise se da dokazu kako oni vole najvise Srbiju a mi ostali autosovinisti smo budale i izdajnici.

                                Mnogo podela a malo pameti. Dok nas budala unistava i pretvara u robove...


                                Mi Srbi svuda turamo nos sem u nasoj drzavi. Mnogo smo podeljeni i mnogo se oslanjamo na istoriju koja i nije bas toliko svetla. Ispunjena
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X