Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi koji su ispod Belog treba da se ugase Seselj i Jeremic prvi

    Ali kako bacene pare na Jeremicevu kampanju
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Јеремић и толике паре

      Comment


      • Pricao meni neko Jeremic uzeo Amerikance da mu rade kampanju ko Trumpovu

        Ne mozes 10% probit, burazeru.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Tuga, cemer i jad... Polupokretne bakute i dekute izlaze na glasanje a mlade boli cosak da izadju... Mada ove godine su mnogi izasli prvi put zbog Belog ali na izlaznosti se ne vidi... Ajde nadajmo se nekom preokretu i boljim vestima u toku noci ali tesko da moze za 10% da mu opadne...

          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
          Last edited by krele90; 02-04-17, 20:47.

          Comment


          • Па колика би била излазност да се Бели није кандидовао, 45% ?

            Comment


            • Intervjuišu Belog na B92 a on punih usta, trpa sarmu

              Comment


              • Pre bih ja rekao da je Beli pokupio drugima glasove nego što su neki novi izašli da glasaju zbog njega. Mislim, sigurno jeste neki mali procenat zbog njega izašao ali ne u tolikoj meri.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Pricao meni neko Jeremic uzeo Amerikance da mu rade kampanju ko Trumpovu

                  Ne mozes 10% probit, burazeru.
                  Ја написао, прочитао сам негде то..

                  Comment


                  • Nebitno ko god mu je radio kampanju, kad su imali jednu od najsramotnijih reklamnih materijala ikad.


                    Vodim ja Princari kampanju za 10 godina, slogan: "Dosta su nas jebali u zdrav mozak"
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Posle tenisa, ovo me bas sjebalo, kako su moguci ovi rezultati
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Nebitno ko god mu je radio kampanju, kad su imali jednu od najsramotnijih reklamnih materijala ikad.


                        Vodim ja Princari kampanju za 10 godina, slogan: "Dosta su nas jebali u zdrav mozak"
                        Није он лепо таргетирао. Уложио много у интернет кампању, а омладина која је изашла 95% за Јанковића или Белог. Не знам како је тако очајно урадио исту.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Nebitno ko god mu je radio kampanju, kad su imali jednu od najsramotnijih reklamnih materijala ikad.


                          Vodim ja Princari kampanju za 10 godina, slogan: "Dosta su nas jebali u zdrav mozak"
                          Bolje da je mene angažovao da na forumima lobiram. Gledaj mog Vučka, sve ispod 55% neuspjeh

                          Comment


                          • Bogami Vucko trenutno ima veliki procenat, nisam ocekivao. Mislio sam da ce Jankovic imati oko 25 procenata.

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Pre bih ja rekao da je Beli pokupio drugima glasove nego što su neki novi izašli da glasaju zbog njega. Mislim, sigurno jeste neki mali procenat zbog njega izašao ali ne u tolikoj meri.
                              Pa naravno. Što više kandidata to bolje ovima koji ne daju stolice. Uvek bilo.

                              A što se tiče ovih da treba da se ugase ispod zamišljene "crte" ili Belog, naravno da neće, dokle god se ova tarzanija i cirkusijada od izbornog sistema ovde primenjuje. Dobijaju oni dobru lovu za sve. A i kako bi Šeki držao govorancije i sprdao se sa poštenim svetom. Danas sam tek videla Aleksandra Popovića, DSS...pa mislim alooooo!!!!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Voli narod da se guzi gospodaru. Sindrom "Tito/Milosevic".
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X