Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Realno svakom na Balkanu je jasno da smo poprilična stoka , samo u Srbiji te za to nazovu autošovinistom ako kazes u tom pravcu nešto. Mi u Bosni smo makar svjesni svoje nesvijesti, vi se nešto umišljate
    Ако ти мислиш за себе да си стока, нећу ти стајати на путу.

    Можда јесмо дрчни, напрасити, преки, горди, безобрани, опасни, незгодни и зајебани.
    Стока нисмо.

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Samo da odgovorim Sovi, kratko cu.
      Jadan je onaj narod koji nema istoriju, ne mozes ni krenuti u buducnost ako nemas pojma o svojoj proslosti. Nasa je greska samo sto smo mi poprilicno dementan narod, u prevodu imamo memoriju zlatne ribice.

      Posle Milosevica tebi se desi Vucic

      Niko ne porice da smo mi stoka, prljamo, pustosimo prirodu ali se ne secam da smo na nekog istresli deset tona osiromasenog uranijuma.

      Jebiga bolje baciti limenku van kante nego zlostavljati zene I decu po Istocnom Timoru pod patronatom UN-a. A da ne govorimo o Britancima koji su najveci monstrumi u Istoriji. God save the queen, Not!

      Mada razumem te, tesko je pronaci bilo sta dobro u narodu koji prodaje bulju za sendvic I izlet po Novom Sadu.

      Индиго .... пријатељу ....
      .... ја не умем тако лепо, ефикасно, просто и тачно да убодем суштину, као ти.

      Могу ли да те додам у пријатеље

      Comment


      • Originally posted by mr.gold View Post
        Ако ти мислиш за себе да си стока, нећу ти стајати на путу.

        Можда јесмо дрчни, напрасити, преки, горди, безобрани, опасни, незгодни и зајебани.
        Стока нисмо.
        Ne Ide jbg, vi Srbijanci se malo teški očigledno, o Bosancima i nivou inteligencije vicevi izmišljeni pa se ne ljutimo, vi odmah skačete za sve

        Comment


        • Pa mogao bi za početak da nas ne nazivaš Srbijancima, možda bi smo bili malo lakši.

          Šta to znači Bosanac i Srbijanac?

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Samo da odgovorim Sovi, kratko cu.
            Jadan je onaj narod koji nema istoriju, ne mozes ni krenuti u buducnost ako nemas pojma o svojoj proslosti. Nasa je greska samo sto smo mi poprilicno dementan narod, u prevodu imamo memoriju zlatne ribice.

            Posle Milosevica tebi se desi Vucic

            Niko ne porice da smo mi stoka, prljamo, pustosimo prirodu ali se ne secam da smo na nekog istresli deset tona osiromasenog uranijuma.

            Jebiga bolje baciti limenku van kante nego zlostavljati zene I decu po Istocnom Timoru pod patronatom UN-a. A da ne govorimo o Britancima koji su najveci monstrumi u Istoriji. God save the queen, Not!

            Mada razumem te, tesko je pronaci bilo sta dobro u narodu koji prodaje bulju za sendvic I izlet po Novom Sadu.
            Slave je verovatno bolje upucen, ali mislim da su Amerikanci polako postali svesni da je zemlja na kojoj zive ukradena, cak sam i naleteo na neki video u kojem belac kaze da bi jedini zvanican jezik u SAD-u mogao da bude onaj koji su korisili starosedeoci, mada bi to verovatno bilo tesko jer ni ta plemena nisu govorila istim jezikom

            Za Britance ne znam koliko bih mogao da se slozim, Vikinzi su bili grozni, belgijski kralj Leopold je unistavao i ponizavao sve pred sobom, Francuzi su svojevremeno opustosili celu zapadnu Afriku, Spanci i Portugalci su opustosili Juznu Ameriku, velika je konkurencija

            Sto se poslednje recenice tice, potpisujem, ali i za to je verovatno kriv truli zapad, mozda je u sendvicima becka, da je kojim slucajem neka Ruska salamurda ne bi oni tako lako pali... moza ipak bi jer su Rusi nasa braca (bar mi tako volimo da mislimo).

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              Ne Ide jbg, vi Srbijanci se malo teški očigledno, o Bosancima i nivou inteligencije vicevi izmišljeni pa se ne ljutimo, vi odmah skačete za sve
              Ali bukvalno kad hoces da navatas nacionalistu koji zivi u ubedjenju da je njegov naro bezgresan i najbolji.

              Spoiler

              Comment


              • Pa te sendviče im pravi Vučić. Najevropljanin godine, proglašen od strane naših velikih prijatelja iz Evrope..

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Pa mogao bi za početak da nas ne nazivaš Srbijancima, možda bi smo bili malo lakši.

                  Šta to znači Bosanac i Srbijanac?
                  Bosanac stanovnike Bosne, Srbijanac Srbije. Ko iz one pjesma Vlajna i Srbijanac

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Ali bukvalno kad hoces da navatas nacionalistu koji zivi u ubedjenju da je njegov naro bezgresan i najbolji.

                    Spoiler
                    A autošovinista živi u ubedjenju da je njegov narod grešan i najgori.

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Pa te sendviče im pravi Vučić. Najevropljanin godine, proglašen od strane naših velikih prijatelja iz Evrope..
                      Da li mislis da Srbija ima iskrenog prijatelja?

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Bosanac stanovnike Bosne, Srbijanac Srbije. Ko iz one pjesma Vlajna i Srbijanac
                        Ja koliko znam Bosna bez Hercegovine je teško odrediva teritorija. Ili su i Hercegovci Bosanci..?

                        Ali dobro gde je danas granica te Bosne a gde Srbije? I ko su bili Srbijanci a ko Bosanci pre AVNOJ-a?
                        Last edited by Chiwwi; 08-02-20, 20:58.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Da li mislis da Srbija ima iskrenog prijatelja?
                          Nema. Srbiji samo Srbija može biti prijatelj. O tome ja i pričam.

                          Comment


                          • Da si napisao Rusija, oterao bih te u tri lepe

                            Salim se naravno... slazem se sa tobom u poslednjoj konstataciji.

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Ja koliko znam Bosna bez Hercegovine je teško odrediva teritorija. Ili su i Hercegovci Bosanci..?

                              Ali dobro gde je danas granica te Bosne a gde Srbije? I ko su bili Srbijanci a ko Bosanci pre AVNOJ-a?
                              Zašto teško odrediva teritorija, sve ispod Foče ti je npr Hercegovina, ili ispod Sarajeva kad se ide ka Jablanici itd..
                              Hercegovci su Hercegovci, npr oni iz Trebinja..

                              Jednostavne stvari, ne vidim ništa komplikovano

                              Comment


                              • Procitajte Danila Kisa I njegov stav o nacionalizmu. Jedan od najgenijalnijih ljudi ikada.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X