Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odradio sam za operatere, a na zlatiboru nisam bio dugo.

    Comment


    • Originally posted by Drizzt Do'Urden View Post
      Fake news
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Steta... sad sam se razocarao

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Moram da napomenem da nije za one sa slabijim stomakom, pogotovo mislim na nježniji pol.

            Odavde je sve krenulo, kakvi su oni ludaci.

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Šta oni sve jedu, kakvi SAS, Kobre, 63, zelene beretke, foke i drugi Q&palci...ovo su specijalci.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Preuzeto sa FB [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Power o Oleu

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment





                  • Last edited by Mr. Wolf; 30-01-20, 13:39.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment




                    • Oplakao sam, i komentari na fejsu su joj krvavi

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • VRIŠTIM

                          Azijska Robna Kuca Temerin ljude,nemojte vise u inbox pitate dali ima virus za prodaju.

                          dobices ovako odgovor
                          Postovani kupci:
                          nemamo virus ,ali imamo puno robe nudimo ako slucajno dobijes virus(naravno zezas neces) ,imamo peskir,casa, cetke,kese za djubre itd....nudimo kad zivis u bolnici ,i nudimo.cevece.svece ukrasne kutija....itd
                          ..kad umres

                          Marija Perić Azijska Robna Kuca Temerin A sanduk? ⚰


                          Azijska Robna Kuca Temerin Marija Perić skupo
                          .nabavna
                          .cena
                          .sanduk
                          ,nece.srbin kupiti,kukace.cena,neprodamo.to
                          Savić Sofija Je l imate na kraju virus ili ne? Ne mogu da pohvatam?


                          Azijska Robna Kuca Temerin Savić Sofija znaci dzabe sam pisala sastav,jel。znas koliko mi tesko da pisem to bez gramatiku? i necitas i pitas ponovo? jel da?
                          Azijska Robna Kuca Temerin Milos Jepurovic jel si danas。jeo govno? zasto pricas smrdi ?
                          Azijska Robna Kuca Temerin vi ljudi svadjate ovde? jel treba da vas dvoj zakazam teren da bijete diretno?
                          Azijska Robna Kuca Temerin Гаврило Станковић pazi sta pricas,mogu da ti lepo tuzim ako nas。vredjes,budalo
                          Azijska Robna Kuca Temerin Milos Zivkovic iPhone ima fabrika u kini。preko。200000 zaposlenje,sanmsung eksbodila u avionu,huawei najbolje。na svetu
                          Azijska Robna Kuca Temerin Петар Правдић tvoj ucitelji mozda umreo davno,da tvoj srpski tako lose pises,jel。si sigurno srba?
                          Azijska Robna Kuca Temerin Norbert Martonka nisu ljudi。svinje,nego ti jesi,dzabe si ziveo toliko godina jer ti mozak je。raste kao tvoj godinama,pricas gluposti ,gore nego dete
                          Gagi Stankovic Azijska Robna Kuca Temerin ima ti Vilus?

                          Azijska Robna Kuca Temerin Gagi Stankovic ima。govno,hoces da jedes? sveze 100%
                          Azijska Robna Kuca Temerin ko mi zove bez broj,jedi govno! poz

                          Aleksandar Kondic Azijska Robna Kuca Temerin bolje govno nego mjau mjau🐈🐱😁

                          Azijska Robna Kuca Temerin Aleksandar Kondic prijatno!!! jel ti treba i hleba?
                          Azijska Robna Kuca Temerin postovanje!
                          ljude me zove koja sakrije broj,vi ste prosicno svinje! ako mi pokazes gde si ti,lepo cu ti i tvoj pepa porodice da prebaci u mesaru i prodaje meso na zimski akcije i tvoj glupo svinsku mozak proda kao gratis!!!! bratete ,kartica sam izvadila,igaraj sta hoces,poz
                          Rijad Skrijelj Azijska Robna Kuca Temerin koliko košta jedan virus? Pitam za brata blizanca kineza

                          Azijska Robna Kuca Temerin Rijad Skrijelj dodjij kod。mene,pokazacu ti cena
                          Vahid Licina Kad plodje virus objavite status da mozemo na miru da kupujemo kod vas

                          Azijska Robna Kuca Temerin Vahid Licina nemoras da。dolazis,daleko si ,skupo prevoz
                          Tmusic Nebojsa Imate li maske za zastitu respiratornih organa u ponudi?

                          Azijska Robna Kuca Temerin Tmusic Nebojsa ima zenske gace za tebe
                          I za kraj, jedan gde nas sve dobro opravila

                          Azijska Robna Kuca Temerin Milan Kuzmic ja sam ovde 18god,volim。srbiji,nisam spremila da vracam,i mi smo srecni,nego vi deo ljude niste srecni,jel voli da montertila ljude。nezeli da radi nista i zeli da ima svet,puno ih sanja nece trudite za svoj zivot,kukaju ko ko nevalja ko kriv,nikad ne gleda sebe kroz ogledalo,hocu da kazem: jel.znas jako si ruzan kad neradis nista i drugima kriv,to bas ljubomoran,pobudi ljude! kako ce biti zemlja zavisi naroda

                          Comment


                          • Ovo sam vidio juce, suze su mi isle Samar je iz raja izasao! Bukvalno mi nema nista milije nego da osamarim kretena Plus sto zbog samara ne mozes da upadnes u problem sa policijom

                            Kako je lijepo osamariti nekoga pa kad ustane izgleda kao Dvolicni iz Betmena

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              VRIŠTIM
                              I za kraj, jedan gde nas sve dobro opravila


                              Hehehe fantastično!

                              A za ovo je 100% u pravu, u samu srž pogodila

                              Azijska Robna Kuca Temerin Milan Kuzmic ja sam ovde 18god,volim。srbiji,nisam spremila da vracam,i mi smo srecni,nego vi deo ljude niste srecni,jel voli da montertila ljude。nezeli da radi nista i zeli da ima svet,puno ih sanja nece trudite za svoj zivot,kukaju ko ko nevalja ko kriv,nikad ne gleda sebe kroz ogledalo,hocu da kazem: jel.znas jako si ruzan kad neradis nista i drugima kriv,to bas ljubomoran,pobudi ljude! kako ce biti zemlja zavisi naroda
                              Riba prozrela nebeski narod
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Да је користила гугл транслејт добила би нобелову награду из књижевности.
                                Ово као да је лошми писао.

                                Comment

                                Working...
                                X