Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Sve je na SADu sad, Iranci su rekli da ne zele sukob s njima, morali su odgovorili za ubistvo generala ali ako SAD krene s odmazdom napasce Dubai i Haifu. Ako taknu Izrael samo racunajte da je poceo rat. CNN zagovara da se ne odgovara na napad Irana. Ceka se obracanje Trampa naciji.
    Ako krene, to prangijanje će preći regionalne okvire....nije da me je nešto briga za iranskog generala ili za amere ali da je neko roknuo USA generala bilo bi svašta i bilo bi šenluka po dotičnoj optuženoj zemlji svim i svačim a prvo sa EPP.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • https://informer.rs/svet/vesti/48433...aka-bezbednost
      Svašta se da pročitati.
      Teorije zavere sve prisutne .

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • A pun mi je k ovih isceniranih svetskih melodrama. Ko još u 2020. veruje u ove debiluke? Lepo neka kažu želimo novi veliki rat i to je to, to će se i desiti.

        A iako poštujem i cenim Persijance za razliku od Arapa, pipnu li Izrael gotovi su. Sravniće ih Izrael sa zemljom. Za Izrael ne važi medjunarodno pravo.

        A s obzirom da je jedino Izrael prikazao težnju ka priznanju prave srpske istorije, moje simpatije su ka Jevrejima gotovo uvek.



        Nije mala stvar kada ti zvaničnik Izraela uputu priznanje. Oni koji se istorijom bave od najranijih dana svog života, koji su čekali hiljadama godina.

        Da su se skupili Putin, Tramp i Merkelova i ovo rekli nema snagu kao kad Jevrejin kaže.

        A da se sprema sranje, sprema se. I biće ga. Samo ova kao fol spontanost, kao dogadjaji neizvesnost, ko još to veruje u 2020? Biće šta mora biti. Biće jer neko želi a ne jer je to splet okolnosti

        Comment


        • Ma kakav Tramp, to je takav cirkuzant. Onaj se pita samo za birokratiju neku i neka trivijalna pitanja. Sve su to prikaze za masu. Predsednici, Forbsove liste, prave tata-mate nećemo, nismo i ne možemo nikada videti.

          Svi ti peti ešaloni Rotšildi, Rokfeleri, to je sve novijeg datuma.

          Postoji nešto mnogo starije.

          Kao Džef Bezos, pa to je da padneš sa stolice. Klovn iz 20og veka će da bude bogatiji od starih porodica koje poreklo čuvaju hiljadama godina. Aha.

          House of Medici lupa lajk ogroman

          Comment


          • Tramp je tri puta bolji predsednik od Obame sto se tice psoljn politik, za unutrasnju pojma nema. Vidi se debela promena i odlican je. Da j on bio na celu USA, sigurno mi ne bi bili u onakvim problemima...on bi verovatno skinuo Slobu i zavrsio posao..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Sve te tamo na Bliskom istoku treba sravniti sa zemljom. Ne znam ni sto se uopste natezu sa tim g*vnima iz Irana... da krenu sad da ih bombarduju, do sjutra u podne bi bili gotovi. Kao da koga boli ona stvar za zivote tih gamadi pokvarenih.

              Comment


              • Pa nekako ne delim mišljenje da bi tako lako pao Iran i Teheran. A ko su Ameri, obične ljige i šovinisti koji sebi za pravo daju širenje sukoba u svakom kutku zemaljske kugle. Napravili su toliko zla raznim narodima i narodnostima da se nekako moraju naplatiti svi njihovi grehovi.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Pa nekako ne delim mišljenje da bi tako lako pao Iran i Teheran. A ko su Ameri, obične ljige i šovinisti koji sebi za pravo daju širenje sukoba u svakom kutku zemaljske kugle. Napravili su toliko zla raznim narodima i narodnostima da se nekako moraju naplatiti svi njihovi grehovi.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                  Od njih su gori samo Englezi,kakve su tek ono splacine.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Sve te tamo na Bliskom istoku treba sravniti sa zemljom. Ne znam ni sto se uopste natezu sa tim g*vnima iz Irana... da krenu sad da ih bombarduju, do sjutra u podne bi bili gotovi. Kao da koga boli ona stvar za zivote tih gamadi pokvarenih.
                    Ta gamad je imala civilizaciju dok su nasi preci palili vatru po pecinama, a anglosaksonci se jos verali po drvecu.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Svaka im cast. I dalje su gamad.

                      Comment


                      • Pitaj premijera Izraela, možda i promeniš mišljenje, mada ti Iranci bez obzira što su Šiiti oni su u BiH bili vrlo značajan faktor kao i ameri (bii na istoj strani)i zabole me i za jedne i za druge.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Sve i da provejava mišljenje kako su gamad (gruba reč) niko ti ne da za pravo da u tuđoj zemlji uređuješ politiku jednog naroda. Upravo ono što Amerika konstantno radi. Dokle će Vašington puštati pipke u tuđini i praviti ekcese sa smrtnim posledicama. Onda se začuđe kada dobiju povratnu i neko udari po američkom narodu.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • A nema odje rata,udarice im sankcije,uvest im demokratiju naravno necenego ce cekat da izdijele na 2,3 frakcije da se pokolju kad maknu Ajtolaha,i ode drevna Persija u kurac.
                            Kako su Amerikanci efikasni to je jezivo.Samo redom ciste.
                            Mada otisao je Iran u kurac jos 79 kad onoga Pahlavija makose,do tad su zene isle u mini suknje i bas su se bili modernizovali.
                            Last edited by E1_PG; 08-01-20, 18:50.

                            Comment


                            • Niko odje ne pravda postupke Amerike. Jako gadna nacija ciji narod ne zna nista jer su im isprani mozgovi.

                              Edit: a tacno ce da zamute i da nahuskaju drevne, civilizovane i mudre turbane da se medjusobno pokolju(sto im nije strano).
                              Last edited by powerslave; 08-01-20, 18:51.

                              Comment


                              • Neverovatno glupa nacija. Ne vide dalje od svoga nosa. Dave se i umiru u visoko kaloričnoj hrani prepunoj raznih govana. Srbija i Sirija im jedan te isti narod. Nivo inteligencije ravan 0. Milion primera ima gde padaju na raznim ispitima i opet, kao takvi, puni su sebe misleći kako su Bogom dani.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X