Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ekstra je on lik, jednostavno moze da se ogradi od tih bolestija koliko toliko i profesionalno odradi posao. Mada eto i njemu je na kraju bilo muka od toga.

    Comment


    • baš nije ekstra lik, to je pogrešno na milion i jedan način, meni je muka da čitam, ali ne osudjujem, ko zna koja ga muka ili šta god nateralo na to
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ne podržavam homoseksualce, ko ni većina zdrave populacije, daleko da bi ih tukao ili mučio, ali ne moraju javno slikovito pričati o rabotama koje rade u 4 zida. Koga briga dal neko hoće da urinira po njemu ili možda kaki. Da su pametni ćutali bi i radili u strahovitoj tajnosti. Informacija ne bi smela najrođenijem procuriti kamoli frendu.

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          baš nije ekstra lik, to je pogrešno na milion i jedan način, meni je muka da čitam, ali ne osudjujem, ko zna koja ga muka ili šta god nateralo na to
          Ma sto brt pogresno, ja sam se iskidao od smeha kad mi je pricao.
          Mlatio pare od bolesnika, tako im i treba.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Ne podržavam homoseksualce, ko ni većina zdrave populacije, daleko da bi ih tukao ili mučio, ali ne moraju javno slikovito pričati o rabotama koje rade u 4 zida. Koga briga dal neko hoće da urinira po njemu ili možda kaki. Da su pametni ćutali bi i radili u strahovitoj tajnosti. Informacija ne bi smela najrođenijem procuriti kamoli frendu.
            1) Fantazije o uriniranju i sl. nisu ekskluzivno homoseksualna stvar

            2) Gde se to javno prica o takvim stvarima?

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Ne podržavam homoseksualce, ko ni većina zdrave populacije
              Kakva glupa (da ne kazem nesto teze) izjava.

              Plus ove price koje nemaju veze s vezom.
              Last edited by Mr. Wolf; 30-12-19, 16:59.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • @Olja i Wolf: Mislim da se niste razumeli sa Brajkulom, siguran sam da ih on ne izjednačuje, već samo kaže da ni jedno ni drugo nije normalno, kao što i neka totalno minorna, bezopasna stvar nije normalna. Što nikako ne znači da je jednako loša.

                Inače se generalno slažem s većinom iznesenih stavova ovde, poprilično vređanje inteligencije je da bilo kome ko poznaje osnove ljudske anatomije homoseksualizam bude nešto normalno. To je jednako tome kao da neko ima potrebu da unosi hranu kroz nos (a da nema neki zdravstveni problem naravno). To ne znači da treba da želimo nešto loše takvim osobama. Ali ljudi u globalu znaju samo iz krajnosti u krajnost da idu. Pa i sama reč nenormalno ne mora da ima negativnu konotaciju, ali kako se uglavnom tako koristi, niko ne želi da bude nenormalan. I na njihovom mestu bih naravno i ja radije hteo da predstavim to svetu kao nešto normalno, što su oni u velikoj meri i uspeli, bar na zapadu. Problem s tim je što ako nešto ne tretiramo kao problem, ne postoji ni nada da ga nekad u budućnosti rešimo. Sad to naravno deluje kao sci-fi, ali ko zna šta ćemo sve biti u mogućnosti da radimo i s našim mozgovima, hormonima itd. Logično je pretpostaviti da će nekad i to biti mogućnost. Niko nije kriv što se takav rodi, ili spletom okolnosti, trauma, uticajem okoline i sl. to postane. Rađaju se nažalost i s mnogo gorim stvarima deca. Ovde osim što ste dobili paket hormona, mozak ili šta već koji je namenjen suprotnom polu od onog kog ste dobili, sve ostalo je na mestu.

                Samo naravno kad to krene da se nameće svima kao normalno, da imamo razne negativne reakcije. Neke opravdane, neke ne, ali jbg. Nekakav argument bi trebalo da bude to što to oduvek postoji i što postoji i među životinjama. To su im bukvalno go-to objašnjenja za to da se radi o nečemu normalnom. Ne znaš da li je tužno ili smešno.
                Ako ti nekome trebaš objašnjavati da tu kapi logike nema, shvatiš da je uzaludno svakako. Pošto uglavnom te diskusije vidiš kod Amera, to su po defaultu npr. i ljudi kojima je Trump otelotvorenje zla, a ratni kriminalac Obama najbolji predsednik ikad. (ovo kad takvima kažeš shvate kao da ti gotiviš Trumpa npr.) Napred Greta! Ovce za šišanje.

                Nemoj mi to markane, čuj homofob jer ti je gadno da gledaš eksplicitne scene gay seksa. To je već ta krajnost, ako ih ne podržavaš, automatski ih mrziš.

                Comment


                • Originally posted by zdravkelja View Post
                  1) Fantazije o uriniranju i sl. nisu ekskluzivno homoseksualna stvar

                  2) Gde se to javno prica o takvim stvarima?
                  Samo homOseksualci urniraju po drugima haha, koja smo mi pecina..al sta ces ) Ako ima homo, pazite skim cetujete, mozda to bude Limuntus ) ako se bude valio iz bule i lose serije ))
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ne rade to samo homoseksualci, ali ogroman procenat njih fantazira o raznim gadostima za razliku od heteroseksualaca..
                    Reci Losmi, bolje u saunu da ih vodim.

                    Comment


                    • nisam pomenio reč mržnja ni u jednom trenutku. pa čak ni tebe ne mrzim(mnogo) jbt.

                      čak sam pomenuo da ne osudjujem, niti imam bilo šta protiv, ali jednostavno mnogo jak utisak je to ostavilo na mene da nisam mogao da gledam, pa sam zaključio da možda jesam homofob. i nije mi gadno, nego sam automatski prekinuo epizodu serije 'Black Mirror' a i celu seriju 'Years by Years' . u 'Black Mirroru' čak ni nije eksplicitna scena, moj mozak je odradio većinu posla.

                      nego, završio sam sa poslom(da se videti), pa se čujemo večeras, neki hax, nešto

                      biće guess who's back
                      Last edited by mark !t zer0; 30-12-19, 17:12.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Ne rade to samo homoseksualci, ali ogroman procenat njih fantazira o raznim gadostima za razliku od heteroseksualaca..
                        Reci Losmi, bolje u saunu da ih vodim.
                        Prskajte se ladnom vodicom i bicujte peskirima
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          N
                          Reci Losmi, bolje u saunu da ih vodim.
                          hahahahaahahahaha, što ga tako pokopa

                          nije u redu
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ma nisi ti, ali oni kad kažu nekom da je homofob, to podrazumevaju.

                            Mislio sam da se jednako mnogo mrzimo

                            Mogao bi hax neki, baš odavno nismo, eo i Rosso se vratio, valjda se skupimo.

                            Comment


                            • uvek lošiji bar malo više mrzi boljeg
                              sloboda ili ništa

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X