Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Samo crno.
    Ne znam Wolfi meni je to nekako nemoralno.
    Mozda je problem u meni.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Kad jedete kremić odvajate li ono bijelo i jedete samo crno ili sve pomijesate.Meni se svidja kad pomijesam i masu su mi ljepse palacinke nego sa nutelom.
      Piješ sokić sa slamčicom uz to ili straight?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Piješ sokić sa slamčicom uz to ili straight?
        Volio sam one sokove moć prirode,bas su dobri bili.Od borovnice recimo ili od jagode.Odavno sam prestao da kupujem to i sad samo sebi cijedim pomorandzu.
        Imam i kisobrane male pa ih stavljam.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Nisam baš ispratio ova poslednja dešavanja, ali nek meni neko objasni kako je cela država provalila da je taj neki ludak oteo tu neku devojčicu !?

          Dakle, svi znamo da je nema i već znamo ko ju je oteo i nje na kraju ima, a otmičara nema !?
          Zato što je izašao iz zatvora relativno skoro, gde je odležao 13 godina zbog istog/sličnog zlodela. Sećam se kad je bila vest da je izlazio da su se moji nervirali baš. Ljudi iz sela gde stanuje su preventivno krenuli da šišaju svoju žensku decu na ćelavo. A roditelji prijavili njegov nestanak još juna ove godine. Imao je 6 meseci da se spremi za ovo, tu meni leži i najveći problem. Čim je prijavljen njegov nestanak, morala je odmah da se organizuje potera sličnih razmera kao da je već oteo nekog. 2 i 2 trebalo samo sabrati. Plus što reče Olja, neko ga je i video kasnije kako je valjda vukao po pruzi za kosu tu devojčicu. Bukvalno svi ljudi iz ovih krajeva su znali da će on to opet da uradi, ali džabe kad su oni koji imaju moć da spreče takve stvari nesposobni.

          Originally posted by Ivan_PG View Post
          Kad jedete kremić odvajate li ono bijelo i jedete samo crno ili sve pomijesate.Meni se svidja kad pomijesam i masu su mi ljepse palacinke nego sa nutelom.
          Jašta, obavezno se trudim da ih ravnomerno rasporedim. S tim što se ne slažem za nutelu, ipak je nutela majka. Ali Takovo #2 bez dileme.

          Comment


          • Ja nedje procitah da je on jednom robijao nekoliko godina zbog silovanja, pa onda drugi put za silovanje i za pokusaj silovanja jer je napao majku i cerku. Zamisli ti taj pravosudni sistem, te idiote.. te retarde koji o tome odlucuju ko ga je pustio napolje posle druge zatvorske kazne Odlezi covjek nekoliko godina i onda je sigurno bila ona prica o rehabilitaciji i drugoj sansi.. daj da se malo radi sa njim i da se prica.. da ga pustimo napolje. I on ponovo napravi isto sranje i odlezi 12-13 godina i sta oni urade? Puste ga ponovo na slobodu... pa svima od reda im treba jebati mater. Nece njegove zrtve ici njemu na dusu, jer je on nema.. nego ovim gadovima koji ga pustaju na slobodu posle drugog takvog zlocina. Stvarno nevjerovatno...

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Kad jedete kremić odvajate li ono bijelo i jedete samo crno ili sve pomijesate.Meni se svidja kad pomijesam i masu su mi ljepse palacinke nego sa nutelom.
              Sto kaze papi, strogo podjednako, ni g tamo, ni g ovamo [emoji41]
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                treba dekriminalizovati marihuanu bar, ne znam šta čekamo kad će se to desiti kad tad, neizbežno je


                tako bi se oslobodilo mesta za prave kriminalce
                Šta dekriminalizovati? Konzumente? distributere? Individualne botaničare - proizvođače?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Ja nedje procitah da je on jednom robijao nekoliko godina zbog silovanja, pa onda drugi put za silovanje i za pokusaj silovanja jer je napao majku i cerku. Zamisli ti taj pravosudni sistem, te idiote.. te retarde koji o tome odlucuju ko ga je pustio napolje posle druge zatvorske kazne Odlezi covjek nekoliko godina i onda je sigurno bila ona prica o rehabilitaciji i drugoj sansi.. daj da se malo radi sa njim i da se prica.. da ga pustimo napolje. I on ponovo napravi isto sranje i odlezi 12-13 godina i sta oni urade? Puste ga ponovo na slobodu... pa svima od reda im treba jebati mater. Nece njegove zrtve ici njemu na dusu, jer je on nema.. nego ovim gadovima koji ga pustaju na slobodu posle drugog takvog zlocina. Stvarno nevjerovatno...
                  Ukupno je odležao 12,5 godina za svoja umnobolna sranja i nije da nije najavio svoj monstruozni čin. Nekoliko puta je izjavljivao kako je šišanje i silovanje njegov poriv bez kog ne može funkcionisati. Pravio sa bratom sranja i po selu. Pretio kada mu ne daju konzumirati alkohol pričom da ga šikaniraju jer je registrovani pedofil. I onda ti takvog čoveka ne staviš pod pratnju i prismotru jer se navodno pokajao, rešio da se ženi i donekle promeni život iz korena. Čuj razloga koji izgleda prolazi u srpskom pravosuđu .

                  Jedino vredno u celoj priči, gde su podbacili mnogi je ta, što je Monika nađena živa i donekle zdrava.

                  A njemu neka je BOG U POMOĆI i ako mu želim smrt u najgorim mukama. Da bude polako ali bolno.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Šta dekriminalizovati? Konzumente? distributere? Individualne botaničare - proizvođače?
                    postoji više načina da se to reši

                    ono što je meni bitno - stvarno mi je bzvz da me neko u 2020. godini privodi jer imam kod sebe 0.45g marihuane, i da za to plaćam kaznu od 300e i više

                    mislim, stvarno mi je glupo da nekome u 21. veku objašnjavam bilo šta o kanabisu, i da se cimam od pandura koji moraju da ispune target to veče, dok država ima 12 hektara pod plastenicima (to je ono što znamo, ko zna koliko Jovanjica ima u Srbiji)

                    u to ime

                    Last edited by mark !t zer0; 30-12-19, 07:42.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ne pricaj, da kazem po srpski... gluposti, o stvarima koje pojma nemas!
                      Prevencija!? Rad sa psiholozima!?
                      Sacuvaj boze!
                      Ne bori se samo Lošmi protiv kaznenog populizma već i legenda među sudijama - sudija apelacionog suda u Beogradu, krivična katedra, Miodrag Majić, odlikovan nagradom za pojedinačno dostignuće od Saveta za borbu protiv korupcije "Verica Barač". Radi se o ozbiljnoj glavi i svakako čoveku koji ima pojma o svom poslu.



                      Lošmi ume da lupeta i to uglavnom radi, ali ne mogu da ne kažem da ovog puta bar se graniči sa poentom.

                      Btw. hvala na odgovoru kako su provalili učinioca, ali ja i dalje ne mogu da se otmem utisku da se radi o fingiranim stvarima.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        postoji više načina da se to reši

                        ono što je meni bitno - stvarno mi je bzvz da me neko u 2020. godini privodi jer imam kod sebe 0.45g marihuane, i da za to plaćam kaznu od 300e i više

                        mislim, stvarno mi je glupo da nekome u 21. veku objašnjavam bilo šta o kanabisu, i da se cimam od pandura koji moraju da ispune target to veče, dok država ima 12 hektara pod plastenicima (to je ono što znamo, ko zna koliko Jovanjica ima u Srbiji)

                        u to ime

                        Ja imam lično mišljenje o drogi a ono je da nema lake i teške, ako se ustanovi da pomaže u medicini i lečenju glaukoma (ili čega već) ok ali pod nadzorom doktora i na recept. Još malo pa će cigarete da zabrane da nosiš i koristiš a da dozvole drogu?
                        Nema država već neke istitucije koje se finansiraju na taj način, naravno da ne opravdavam i naravno da osuđujem ali iznosim pretpostavku. Odatle i značke policije kod tih uzgajivača.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Jezive stvari citam na ovoj temi, sto me uvek podseti na ovo:

                          http://www.tarzanija.com/ubijte-ubicu-tako-je-najlakse/

                          Zanemariti sto je u pitanju tarzanija.
                          Last edited by s_hyperion; 30-12-19, 12:40.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ja imam lično mišljenje o drogi a ono je da nema lake i teške, ako se ustanovi da pomaže u medicini i lečenju glaukoma (ili čega već) ok ali pod nadzorom doktora i na recept. Još malo pa će cigarete da zabrane da nosiš i koristiš a da dozvole drogu?
                            Nema država već neke istitucije koje se finansiraju na taj način, naravno da ne opravdavam i naravno da osuđujem ali iznosim pretpostavku. Odatle i značke policije kod tih uzgajivača.
                            mislim da nije dobra komparacija sa cigarama, pre bih upotrebio alkohol.

                            da li si da se zabrani konzumiranje alkohola svuda u svetu?

                            mislim, sve je više i više zemalja koje su dekriminalizovale kanabis u ove ili one svrhe, i to je nešto što je neminovno u budućnosti


                            edit: i naravno da postoje teške i lake droge



                            plavo na mapi je gde je legalno, narandžasto je gde je ilegalno ali dekriminalizovano

                            što se tiče toga gde je legalno po dozvoli lekara, to je zeleno na sledećoj mapi

                            Last edited by mark !t zer0; 30-12-19, 08:23.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Progledali su slepi, koji su videli Losmija kao ludaka...tanka linija je izmedju genijalca i ludaka...hvala Brajkula slameni sesiru, na dobrom si putu!!!
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Isto mi je glupo da u 21. veku pričam o smrtnim kaznama. Nemojte se igrati Boga. Mislio sam da niste do kraja ozbiljni.

                                Ona ideja o "preventivnom" zatvoru mi je ok, gde nakon odležane kazne strucna lica procenjuju da li je neko opasan po okolinu i ako jeste stavljaju ga u tu ustanovu koja nije klasičan zatvor, imaš više slobode ali si i dalje zatvoren iza rešetaka. Tu bi se mogla i pružati lekarska pomoć ukoliko je tako nešto moguće. Ako ne - zatvoren do kraja života.
                                Last edited by mark !t zer0; 30-12-19, 08:55.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X