Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve u kući imaš, samo profesora srpskog nemaš... Mogla bi to da bude pesma za nastavak "Munja" - "Rizlu imaš, profesora srpskog nemaš"?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Nesto razmisljam, mozda je cela stvar oko nestale (pronadjene) devojcice zapravo iz produkcije SNS-a, da se prica oko Krusika ubije..
      Oh no [emoji23]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post

        Ja bih zabranio idolopoklonstvo vodjen moralom, a ulizice bi dobijale kaznu od 3 dana batinjanja.

        Borilačke veštine muškarci ujutru od 7 do 11, pre toga molitva, posle toga ručak, zatim časovi istorije, filozofije i etike do podne. U podne neki sparing, pa su slobodni za lutanje po gradu do 22.

        Umetnost bi verovatno bila zabranjena jer je obično dangubljenje, dok bi samo najistaknutiji bili usmereni ka matematici, medicini, fizici i hemiji.

        Morao bih imati 2-3 alhemičara pored sebe, a vračanje i veštičarenje i okultizam = kolac.
        Ovo je odlicno! Pozdravljam takvu ideju

        Comment


        • Nažalost, za ogroman broj ovakvih najtežih nasilnika se ispostavi da su trpeli zlostavljanje u ranom detinjstvu. Malo njih se rodi bolesno. I tako se stvara začarani krug.


          Sa druge strane, ono što radi Igor Jurić uopšte nije dobro, ide okolo i crta mete na čelo sudijama, a svaka diskusija sa njim je u startu mučna i nema smisla posle svega kroz šta je prošao. Ali opet nije rešenje da on, ili bilo ko drugi uzima pravdu u svoje ruke. To se mora zakonski regulisati, evo mi smo uveli dozivotnu kaznu bez mogućstva pomilovanja i oko toga su veoma podeljena mišljenja. Pogotovu na relaciji struka - javno mnijenje.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Oh no [emoji23]
            Masterminders.
            Umesto Krusika, diskutuje se o otetoj devojcici.

            To je prica koja pogadja obican narod, tice se svih nas, moze svakom da se dogodi i interesantnija je od prodavanja nekakvog oruzija. Boze oprosti mi ako gresim.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Sve u kući imaš, samo profesora srpskog nemaš... Mogla bi to da bude pesma za nastavak "Munja" - "Rizlu imaš, profesora srpskog nemaš"?
              Recimo da sam nesudjeni profesor srpskog, pitaj sta ti treba [emoji41]
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Sve u kući imaš, samo profesora srpskog nemaš... Mogla bi to da bude pesma za nastavak "Munja" - "Rizlu imaš, profesora srpskog nemaš"?
                Zamisljaj da radis nesto korisno i da nekog na ovom svetu briga za tvoje misljenje.

                Lepo su ti drugari sa Voxa objasnili tvoj problem, moras da radis na tome.

                Uzgred, da bi usao u debatu moras imati vise od SSS.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Naši zatvori su pretrpani i na izvršenje zatvorske kaznene sankcije se čeka i po godinu dana od pravnosnažnosti, tako da je sama teorija o mogućnosti preobraćaja (ili definitne izolacije) seksualnih prestupnika utopistička.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Recimo da sam nesudjeni profesor srpskog, pitaj sta ti treba [emoji41]
                    Imao sam devojku, Madjaricu, koja je bila profesor srpskog. Ona me je naucila da se ne kaze cak sta vise...ali kao sto se da primetiti, nisam bas bio dugo s njom

                    Voleo bih da me ti naucis srpskom jeziku
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • treba dekriminalizovati marihuanu bar, ne znam šta čekamo kad će se to desiti kad tad, neizbežno je


                      tako bi se oslobodilo mesta za prave kriminalce
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Zamisljaj da radis nesto korisno i da nekog na ovom svetu briga za tvoje misljenje.

                        Lepo su ti drugari sa Voxa objasnili tvoj problem, moras da radis na tome.

                        Uzgred, da bi usao u debatu moras imati vise od SSS.
                        Sine, pa ti nemaš ni OŠ, i to vrišti iz svakog tvog pokušaja rečenice. A i IQ ti je dosta baš ispod prosečnog.U mnogim stvarima se ne slažem sa Urošem, ali je tu ubo tvoju suštinu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Nesto razmisljam, mozda je cela stvar oko nestale (pronadjene) devojcice zapravo iz produkcije SNS-a, da se prica oko Krusika ubije..
                          Nadam se da ces dobiti cerku... pa ako i tad nastavis ovako da razmisljas slobodno izvrsi samoubistvo.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Recimo da sam nesudjeni profesor srpskog, pitaj sta ti treba [emoji41]
                            Treba mi informacija za drugara iz sela pored Futoga, koliko bi koštalo podučavanje iz srpskog za četvrti razred osnovne škole. Po mogućstvu da bude muški nastavnik.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              treba dekriminalizovati marihuanu bar, ne znam šta čekamo kad će se to desiti kad tad, neizbežno je


                              tako bi se oslobodilo mesta za prave kriminalce
                              Ne baš, pošto osoba koja drži psihoaktivne supstance za sopstvenu upotrebu najčešće (preko 95% slučajeva) dobija novčanu kaznu. Zatvorska se skoro nikada ne izriče.
                              sigpic

                              Comment


                              • pa da, ali imaš li podatak koji procenat od ukupnog broja zatvorenika čine oni koji su tu zbog psihoaktivnih supstanci? pa bilo to i proizvodnja i puštanje u promet. ako bi se to uradilo kako treba i regulisalo na pravi način, logična pretpostavka je da bi taj broj bio drastično manji. naravno, potrebno je da postoji jaka volja za to, ali i to je u ovom trenutku utopija.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X