Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Nije poenta ubiti nekog ili zatvoriti do kraja zivota. Poenta je uci im u mozak i raditi na tome da se takve pojave smsnje drasticno ili nestanu.

    To je kratko ali ne i efikasno resenje za suzbijanje ove bolesti.

    Sad lupi meni reputaciju
    Ne mogu ti dati za nešto što nije blisko mom mišljenju

    Samo smrtna ili doživotna što je najbliže tome pošto kod nas još ne postoji

    Comment


    • Napasti nedužno stvorenje a to je po difoltu dete, pa još ga oteti, možda silovati - u svakom slučaju ostavlja veliki tag i traumu kod tog deteta. te osobe, bolje rečeno ti neljudi ne zaslužuju samilost niti mogućnost korišćenja pozitivnih zakonskih odredbi. Powerslave je potpuno u pravu kada kaže da je potrebna neka ustanova u kojoj će se nad njima vršiti tortura psihička i fizička- bez milosti.
      Mora se kao što insistira Jurić napraviti registar silovatelja, možda i čipovati radi lakše pratnje a ove povratnike kao ovog skota u najdublju jamu zaključati i ključ baciti (pošto će se teško desiti ono što bi Pow hteo).
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Sto kaze Uors odseci mu onu muku i ruke, samo sto bih ga je posle i nahranio odsecenim delovima.

        Comment


        • Nisam baš ispratio ova poslednja dešavanja, ali nek meni neko objasni kako je cela država provalila da je taj neki ludak oteo tu neku devojčicu !?

          Dakle, svi znamo da je nema i već znamo ko ju je oteo i nje na kraju ima, a otmičara nema !?

          Comment


          • Najmanji je problem muciti i zatvoriti, ali zivot deteta je unisten. Svakako sam za prevenciju. Jbe mi se zs zivot manijaka, ali dete...zbog toga spreciti, to je duznost.

            Sta roditelj i porodica imaju od kazne? To su duboko bolesne osobe a verujem da se nesto tako vidi, primeti...ali ljudi ne shvataju to ozbiljno.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Nija a nego molim. Treba spreciti a ne leciti. Velika steta vec bude nacinjena. Rad psihologa se minimalizuje a veoma je potreban s ovakvim ljudima.
              Ne pricaj, da kazem po srpski... gluposti, o stvarima koje pojma nemas!
              Prevencija!? Rad sa psiholozima!?
              Sacuvaj boze!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Nisam baš ispratio ova poslednja dešavanja, ali nek meni neko objasni kako je cela država provalila da je taj neki ludak oteo tu neku devojčicu !?

                Dakle, svi znamo da je nema i već znamo ko ju je oteo i nje na kraju ima, a otmičara nema !?
                Bilo svedoka koji su samo gledali, valjda zato sto je Romkinja...
                A i kako je registrovani pedofil, nije ga bilo nigde, kada su se setili da ga provere i potraze. Onda su i usput pronalazili njegove tragove (DNK).
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Losmi ti si prirodno glup. Kako ćeš da radiš prevenciju na bolesnicima, ne piše njima na čelu da su pedofili. Dosta ih ima što se pale na to ali ne počine nikada krivično delo niti bi. Jednostavno ljudi su bolesni. Ne možeš ti kazniti nekoga dok ne učini delo niti mu možeš ući u glavu jer ni ne znaš ko je pedofil. Sigurno ti neće reći.

                  Umesto što bi uvek da kontriraš i ispadneš najpametniji, nekad malo uključi klikere.

                  Imam ja lek za sve te pedofile i budale. To se radi pokaznim primerom.

                  Uzmimo kao misaoni eksperiment srednjevekovnu hrišćansku državu u kojoj sam ja vladar. I sada, pošto se ja pitam za sve, uhvati se neki pedofil. Taj pedofil bude kasapljen i izmučen i može da mu se uradi onaj orao što rade u Vikinzima. Naravno penis u ustima sopstveni. I tako ga voze po državi.

                  Verujem da bi posle toga i najmanja pomisao na to izazivala odlazak u wc od straha.

                  Stoka ne razume rad, stoka samo strah razume. Oni se kaju posle samo jer su uhvaćeni.

                  Naravno ženskadija po pašaluku bi slavila okrutnog i pravednog vladara Uroša, jer bi se osećala sigurno. Sve bi bile zaljubijene u mene zbog mog dobročinstva prema dobrima i okrutnosti prema zlima.

                  Ja bih zabranio idolopoklonstvo vodjen moralom, a ulizice bi dobijale kaznu od 3 dana batinjanja.

                  Borilačke veštine muškarci ujutru od 7 do 11, pre toga molitva, posle toga ručak, zatim časovi istorije, filozofije i etike do podne. U podne neki sparing, pa su slobodni za lutanje po gradu do 22.

                  Umetnost bi verovatno bila zabranjena jer je obično dangubljenje, dok bi samo najistaknutiji bili usmereni ka matematici, medicini, fizici i hemiji.

                  Morao bih imati 2-3 alhemičara pored sebe, a vračanje i veštičarenje i okultizam = kolac.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ne pricaj, da kazem po srpski... gluposti, o stvarima koje pojma nemas!
                    Onda bi morao da ugasi profil.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Bilo svedoka koji su samo gledali, valjda zato sto je Romkinja...
                      A i kao registrovani pedofil nije ga bilo nigde, kada su se setili da ga provere i potraze. Onda su i usput pronalazili njegove tragove (DNK).
                      Posebna priča je ovo oko toga što je dete Romske nacionalnosti. Skotovi rasisitički, puni predrasuda. Zbog takvih razmišljanja smo imali slučajeve u Srbiji da skinsi premlate do smrti Roma dečaka ili poznatog glumca Dragana Maksimovića...puni smo predrasuda.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ne pricaj, da kazem po srpski... gluposti, o stvarima koje pojma nemas!
                        Prevencija!? Rad sa psiholozima!?
                        Sacuvaj boze!
                        Naravno, a kako se ti tacno razumes? Sa ljudima se ne radi. Neke stvari se primete jako rano, jos u osnovnoj skoli. Za svakog mora postojati neki zapis, neka lampica koja ce se upaliti. Ljudi se ne prate, prepuste se sami sebi dok se ne desi neko sranje.

                        Ljudi su generalno asocijalni a danas im se lako moze pruziti prilika da postanu "neko".

                        Znam da je vase razmisljanje dubokoumno i tesko ste dosli do resenja, ali tako se problem ne resava.

                        Znaci tvoje resenje je kad siluju i ubiju, da se i oni ubiju? Zatvore? Ne bih se niko toga setio..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Moguce da jesam glup. Posebno kad ti to to tako lepo srocis. Verovatno si u zivoutu napravik mnogo, dva dorucka, jednu veceru i tri selfija. Ne pise na celu, ali kso sto kazem treba brinuti o ljudima od pocetka. Ne moze se sve spreciti ali moze nesto. Znam da je tebi najlakse da izguglas keyboardwarrior i da krenes da bijes tastaturom i istom da odbranis Kosovo, ali ne ide to tako.

                          Ljudi su prepusteni sami sebi, sto vise socializacije u drustvo i bice lakse i bolje i mozda se nesto spasi. Svaka fabrika, preduzece mora da ima ljude koji rade i psiholoski sa radnicima a da ne pricam o socijalnim slucajevima.

                          Mozak je cudo i nije skroz obradjen kao i svski covek. Npr ti si sad bukva, ali vremenom mozda i procvetas, ali to moze zavisiti od mnogo stvari, cak i atmosferskih posto na ovo ladno vreme mi delujes da buncas i pricas gluposti.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • O gospode smiluj mi se! I daaaj mi strpljenja!

                            Za nekog moze da se vidi da je pedofil jos u osnovnoj skoli???

                            Ljudi treba da se prate??

                            Svaki ozbiljan razgovor sa tobom je zavrsen.

                            Nigde nisam pominjala smrtnu kaznu i da, naravno da znam, pogotovu kada imam psihijatra u familiji.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              O gospode smiluj mi se! I daaaj mi strpljenja!

                              Za nekog moze da se vidi da je pedofil jos u osnovnoj skoli???

                              Ljudi treba da se prate??

                              Svaki ozbiljan razgovor sa tobom je zavrsen.

                              Nigde nisam pominjala smrtnu kaznu i da, naravno da znam, pogotovu kada imam psihijatra u familiji.
                              Ne moze da se vidi da je pedofil, ali moze da ima priblem, ozbiljan i psihicki.

                              Imam i ja u kuci ekonomistu, pa ne znam nista o tome.

                              Ne bukvslno da se prate, spijunirsju, vec da rade socijslni radnici, psiholozi sa njima itd...

                              Nisam ni ja zs ozbiljne razgovore s tobom, vise volim

                              Kakvo je onda tvoje resenje, sli da nevaras i ne pitas psihijatra za savet...mada ce biti blize mom rezonovanju..i nemoj da se nerviras.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Nesto razmisljam, mozda je cela stvar oko nestale (pronadjene) devojcice zapravo iz produkcije SNS-a, da se prica oko Krusika ubije..

                                Comment

                                Working...
                                X