Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Uzivajte.

    Kako uz ovo da se uživa[emoji23]

    Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Ovo maknuše Kesića?

      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Nemojte da mracite, evo neceg lepog.....

        Krv ti jebem 😂
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Vuk se malo pogubio, oprostite mu.

          Comment


          • uuuuu al je dobra
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
              Ovo maknuše Kesića?

              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
              Jok, isteko mu ugovor
              Ide na Nova S. Nemoj da psujes samo
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Jok, isteko mu ugovor
                Ide na Nova S. Nemoj da psujes samo
                Nova S? Starija sestra Nove Sport koju isto pola ljudi nema? I gde ja sad njega da gledam, i to će da mi sjebu kao i fudbal [emoji23] Zezam se, njega sam svakako na jutjubu uvek gledao, tako da nema problema. [emoji16] A sigurno i da će tamo imati bolje uslove, moguće da je i sam priželjkivao tamo da ode. Jedino što nema nacionalne frekvencije.

                Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • zvanično nema više nijedne emisije u kojoj može da se čuje kritiika bilo koje vrste, živela sloboda medija

                  2020. godina, a mi živimo 1990. možda, bukvalno je trebalo da nas sravne sa zemljom

                  otići će vučić kad-tad, ali ti ljudi koji glasaju za njega će i dalje biti tu, nikad neće biti bolje
                  Last edited by mark !t zer0; 28-12-19, 15:41.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    zvanično nema više nijedne emisije u kojoj može da se čuje kritiika bilo koje vrste, živela sloboda medija

                    2020. godina, a mi živimo 1990. možda, bukvalno je trebalo da nas sravne sa zemljom

                    otići će vučić kad-tad, ali ti ljudi koji glasaju za njega će i dalje biti tu, nikad neće biti bolje
                    Ima na RTVu, "Pravi ugao" voditeljka Ljubica Gojgic. Ona je poslednja ostala, osim ako i njoj nije istekao ugovor.

                    Mi smo balkanci takvi, i to ce uvek biti tako. Sto kaze Dzoni, svaka cast Titu sta je napravio sa ovakvim kvalitetom ljudi.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ljubica, kakva carica [emoji41]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Znaci, glupi smo jer smo bili pod komunizmom? Ok, kako god da je, nisam ulazio u raspravu zbog cega smo glupilji. Razni faktori dolaze u obzir.

                        Sve moze da se pogleda iz duhovnog i materijalnog aspekta, ja ne zanemarujem materijalno.
                        Pa normalno, prekinut kontinuitet vlasništva i promenjena kultura, rekao sam ti 1 000 000 puta da udješ i pogledaš razliku izmedju Istočne i Zapadne Nemačke. I posle 30 godina razlike su neizbrisive.

                        To je jedan od najnazadnijih sistema u istoriji čovečanstva, dovoljno je videti one zgrade po NBG, antihumanizam. Svodjenje čoveka na stoku.

                        Dve vrste sirotinje postoje u Srbiji, jedna koja ide na LIBEK, u stilu s kim si takav si, idu na libertarijanske kurseve i seru po radničkoj klasi. Prave distancu sami od sebe. Drugi, koji su mali titositi i komunisti i glorifikuju SFRJ i prava radnika, uz to obavezno ide antisrpstvo i ateizam.

                        Ne može nijedna postkomunistička tvorevina da se poredi sa liberalnim demokratijama zapada, za usvajanje demokratske kulture treba 50-100-150 godina.

                        Isto kao što Zapadna Evropa ne može da se poredi sa SAD koja nije prošla feudalizam.

                        A to nema veze sa pameću naroda jer niko nije ni izabrao smrdljivog Tita i taj komunizam.

                        Comment




                        • Od 1:15:00 ima o kundalini sekti itd



                          Čini mi se da mu je ovu priču uvalio Igor Četojević.

                          Niko nije imun, treba se čuvati. Gurui mogu i pametnim ljudima da manipulišu. Nemaju svi Marina Vajdu pored sebe, pazite se sektaša.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Nemojte da mracite, evo neceg lepog.....

                            Javio se jedan glumac iz reklame, pravda se. Ne zna covek da li da ga zali ili da ga kudi ali lepo rece "sit gladnom ne veruje". Tuga.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Vuk se malo pogubio, oprostite mu.

                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • R.I.P Slobodan Mićić (1943 - 2019)

                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X