Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crnci su najveci rasisti

    Comment


    • Azijati su goori po tom pitanju, znam za slucajeve gde su se porodice odricale cerke/sina zato sto su osnivali porodicu sa belcima....hispan ili sta god.

      Comment


      • A dobro, ti tamo na istoku nisu ljudi. Nema vecih govana od Indijaca napr.

        Comment


        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Boris Johnson uzvraca udarac i to na starogrckom s to razlikom sto je to naucio u prestiznim skolama a ovaj nas saban ucio kineski po kineskim robnim kucama. Eton College vs. Megatrend Univerzitet.

            Comment


            • Hahahahahaahahaha

              Bas rijetko, ma skoro nikad niti citam niti gledam sta je taj vas bilmez od predsjednika uradio ili izjavio, ali kad sam vidio da je u pitanju video dje on prica kineski, morao sam da otvorim Ovo je fenomenalno

              btw, ja iskreno ne vjerujem da postoji fizicki odvratniji covjek od njega... pogledaj samo tu facu i taj stav.. platio bi dobre pare da mu opalim samar... ima tu neku ljigavu facu koja vapi za samarom

              Comment


              • Lol, covek monotono prica kineski koji je tonalni jezik. Neka je i ubo izgovor, to sto je ispricao nema nikakvog smisla. Moram da pustim mojoj kineskinji da vidim da li moze da razume nesto uopste

                Comment


                • Degenerik.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Stigao prevod.

                    Comment


                    • Interesantno u Crnoj Gori, čujem a ne vidim i ne pratim. Nisam video al sam čuo. Samo jako.

                      Comment


                      • Evo i ja sad procitah nesto o tome. Izgleda je uveden zakon o slobodi vjeroispovijesti pa placu ovi iz SPC sto oce drzava da im uzme nesto sto i onako nije njihovo

                        Vidim da su poglavari SPC pozvali narod na ustanak Skupila se masa u gradovima sirom Crne Gore. Nedje 50, nedje 100 ljudi... nedje 1000! Citam da su blokirali puteve kontejnerima i kartonskim kutijama. Tacno me je strah da ce srusit drzavu pa da necu imat dje da se vratim

                        Comment


                        • Ne znam stvarno da li je bilo šta smešno u ovome što se dešava u CG. Otvoreno se vodi politika protiv jednog naroda. Pričamo o zemlji za koju je Matija Bećković pretnja po nacionalnu sigurnost. Jedino što je veća sramota od svega dole je ćutanje Beograda, bednici obični.

                          Mada, najbolje je ovde uopšte ne diakutovati o tome, jer je osetljiva tema, ali da je sramota, stvarno jeste, i to ogromna.

                          edit: Zaboravio sam da dodam, svaka čast svakom čoveku ponaosob koji je spreman da ustane i da se bori za slobodu i pravdu, pa makar bio i sam.
                          Last edited by mark !t zer0; 27-12-19, 10:14.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Kako nije njihovo? Manastir Ostrog recimo izgradjen je jos u 17 veku kada Crna Gora nije ni postojala kao drzava. Ovo se prosto receno zove otimacina.

                            Comment


                            • Od pada Berlinskog zida prisustvujemo silovanju istine i prekrajanju istorije.
                              Tako je sada (sve se više gura) Gavrilo Princip terorista a SSSR se izjednačava sa fašizmom...pominju se gulazi a niko ne zbori o logorima širom USA za vreme WWII, niko posebno ne apostrofira Makartijev zakon i lov na komuniste, sporazume koje su potpisali i GB i FRA sa nacističkom Nemačkom. Tako i ako si na liniji svetskog kauboja možeš sve. Istina je precenjena kategorija i sada je ono što oni plasiraju kao istinu jedino validno.
                              Last edited by nebitan; 27-12-19, 11:27.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Bila je interesantna skupstina juce... sad mi bas krivo sto nisam gledao prenos. Ona govna iz opozicije uzeli da lome inventar, bacili suzavac... gadjali Brajovica i Krivokapica flasama Mandic pozvao svoje ratne drugove iz 91. i 99. da se naoruzaju i spreme i da se obustavi zivot u Crnoj Gori po svaku cijenu Naravno, policija ih je pohapsila. Sve te sto oce da ruse drzavu i da ratuju treba policija da premlati i da pozatvara.

                                Cak i jedno djubre kao sto je Amfilohije koji je uvijek prvi da nahuska taj zatucani narod sad poziva na mir i moli ljude da ne prave gluposti, a ovaj govnar poziva na rat... Nevjerovatno.

                                Treba dati policiji odrijesene ruke.. odma bi se ta bagra sa ulica razbjezala. Oce da ratuju... ma treba ih lomiti od batina.

                                Comment

                                Working...
                                X