Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ti si onaj sto ''pravi'' rakiju?
    Da. Kazi gde da donesem...
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Dobar je covek, ne diraj mi buraza
      Tvoj buraz je mene jednom tako ocrnio, ispljuvao za sve pare da je to bilo strašno. Naravno, ne mene lično ali grupu ljudi medju kojima sam bio i ja.

      Ali generalno, mislim da baš preteruje, ok je kad je neko drugačiji, i odvaja se od ostalih, sa te strane mu svaka čast, medjutim čini mi se da je otišao predaleko. Često se trudi da udari na emocije čitaoca i onda pretera sa patetikom i nekim moralisanjem.

      Na stranu koliko ima "A ONDA SE DESILO OVO" tekstova. Hajde neka bude da je to zbog kuće u kojoj radi, ali sam sebi time obara reputaciju.
      Last edited by mark !t zer0; 16-12-19, 23:00.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Da. Kazi gde da donesem...
        Jel ima i amabalaza neka dobra...Idem za Rusiju,ceka me ekipica, poneo bi dobru rakiju...nemoj da ispalis bice problema Javim ti sutra, koje vrste imai sta je najbolje itd... ) gde si ti , ja sam tu na keju...koliko para..reci nesto,ti si neki trgovac valjda?
        Last edited by LosmiSK; 16-12-19, 22:55.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Jebote Losmi koje li si smajlije stavljao 2009. kad sad tako pišeš. Mora da je bilo ono na fb zidu gde je pisalo "šta trenutno radiš" -> "Brchkanjeee u spaa xDDD pp )))))) Gde tjes bolje???? .... To je zhivot to nije reklama, nikom nije bolje nego Meni DDDDD"

          Comment


          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
            Jebote Losmi koje li si smajlije stavljao 2009. kad sad tako pišeš. Mora da je bilo ono na fb zidu gde je pisalo "šta trenutno radiš" -> "Brchkanjeee u spaa xDDD pp )))))) Gde tjes bolje???? .... To je zhivot to nije reklama, nikom nije bolje nego Meni DDDDD"
            Zadnje dve godine uzivam. Moram brale, poludeo sam od rabote...znao sam po nedelju dana da ne izlazim iz kuce i samo komp...kladjenje, pisanje..kurci palci...raspao sam se psihicki ( tako 5-6g )..sad se zajebavam, radim toliko da sam stabilan...

            Da,imam visoko misljenje o sebi, ko ce ako necu ja?
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Jel ima i amabalaza neka dobra...Idem za Rusiju,ceka me ekipica, poneo bi dobru rakiju...nemoj da ispalis bice problema Javim ti sutra, koje vrste imai sta je najbolje itd... ) gde si ti , ja sam tu na keju...koliko para..reci nesto,ti si neki trgovac valjda?
              Jesam li te pitao za pare Reci gde da to ostavim, za ambalazu ne brini.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Pravo da ti kazem, nema bez zanata tj. skilla nista... pa sta god da je u pitanju. Ne kazem sad zajebi fakultet, ali u kakvim je Balkan govnima, treba vise vremena uloziti u ucenje nekog zanata. Ako znas nesto da radis, nikad ti novcanik nece biti prazan.

                Ja sam bacio pet godina studirajuci ekonomiju. Sad sa diplomom mogu samo dupe da obrisem.
                Tako ja mislim za sebe u poslednje tri godine. Sem ako ne ubodem posao u struci, ne postoji kod mene velika zelja da se bavim puno ekonomijom.

                Videcu kakve cu zivotne odluke da donesem u narednom periodu. Postoji ne bas velika mogucnost da odem iz zemlje, ali trenutno ne znam ko mi je konkurencija za tu poziciju u inostranstvu. To mi je prioritet, pa ako ne prodje razmisljam o drugim opcijama. Cak sam par stvari koje sam krenuo da radim pre mesec dana, stopirao zbog moguceg posla u inostranstvu.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Jesam li te pitao za pare Reci gde da to ostavim, za ambalazu ne brini.
                  Ajde, tu sam ja u starom gradu,moze i na keju. Moze,kad god ostavicu ti broj ali ja bih da kupim ako je dobra...cast moze svakako ali bi da platim. Posle ne mogu reci da je losa ako sam je dobio dzaba..bitno da je dobra
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment




                  • Generalno ljudi uvek vole da preuvelicaju detalje dogadjaja koje prepricavaju da bi slusalac imao jacu paznju. To je okej, jer ispricana prica svakako ne moze biti dozivljena onako kako ju prica onaj ko je to doziveo.

                    Comment


                    • https://neal.fun/deep-sea/?fbclid=Iw...V-JM_KBr-q3OxU
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • E juce sam ovo gledala
                        i nisam mogla da verujem koliko morski slon moze da zaroni
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • I ja sam juce gledala, bas se serovalo sjajna animacija
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Last edited by Mr. Wolf; 17-12-19, 16:50.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment




                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X