Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pričaonica

    Mikse ti si vise upucen, je li istina da je Zdravko Colic gej? Moja majka koja ga obozava mi je teska srca priznala da jeste.

    Usput, nevezano za Colu, ostavicu ovo ovde.

    Comment


    • Munli kakvi su ovo pokušaji? Oslabio si u zadnje vreme.
      Čuj majka ti priznala da je on gej. Evo ja priznajem da si ti gej..
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Jedan bivsi crnogorski fudbaler mi je pricao da je Cola jedne prilike nekom fudbaleru iz OFK Beograda(koji je bio povezan sa kriminalom...ne sjecam se imena) digao ribu i da je ovaj iz osvete poslao grupu momaka da ga nauce pameti. Prica kaze da su ga ti momci silovali i da se zbog toga povukao sa javne scene na neko vrijeme. Vazda je on bio malo cudan.. moze bit da su mu bas ti momci otvorili oci i prosirili vidike

        Comment


        • Vidi ga, pa lepo pitam.
          Ne tvrdim ja da jeste, cita ona svakakve gluposti, espreso.rs itd.

          Znam recimo da cepa koku pred nastup sto i nije neka stvar, mada mislim da javnost veruje da on nista od toga ne koristi.
          Jednom je pitao mog poznanika koji svira gitare za njega da se pecnu malo.

          Comment


          • Kao da je bitno, sa tim se rodis, nije da je stvar izbora.

            Nema veze sto je gay.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Tacno. Kao da je bitno je li ili nije. Njegovo je dupe, moze sa njim da radi sta oce

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Vidi ga, pa lepo pitam.
                Ne tvrdim ja da jeste, cita ona svakakve gluposti, espreso.rs itd.

                Znam recimo da cepa koku pred nastup sto i nije neka stvar, mada mislim da javnost veruje da on nista od toga ne koristi.
                Jednom je pitao mog poznanika koji svira gitare za njega da se pecnu malo.
                Pa ima čovek ženu i dve ćerke.. I nemoj samo ono ''pa dobro, to ništa ne dokazuje, postoje ljudi koji imaju decu pa su opet gej.''
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Pa sta drugo da ti kaze kad je tako?

                  Pozabaviću se gay motivima u Čolinim pesmama, čim budem imao malo vremena, ima dosta matetijala...
                  Last edited by mark !t zer0; 25-11-19, 16:50.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Caitlyn Jenner ima đecu

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Pa sta drugo da ti kaze kad je tako?

                      Pozabaviću se gay motivima u Čolinim pesmama, čim budem imao malo vremena, ima dosta matetijala...
                      Aj pogledao sam ti post iako si mi na ignore. Stvarno ne znam zašto na sve pokušavaš da mi odgovoriš kontrom čak i kada se ne obraćam tebi. Traži slobodno, nadam se da ćeš naći nešto da te uteši malo. Čuj ima dosta materijala hahah. Baš ne znaš gde biješ. Idi probaj nešto bolje da smisliš, ali svakako znaj da ti neću odgovarati niti čitati gluposti kojima pokušavaš da izvučeš nešto iz mene. Ako se što pre pomiriš sa tim da je čovek prosto bez mane, biće ti lakše. Moj ti je savet prosto da me staviš na ignore pošto vidim da te mnogo pogađa to što pišem.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Zbog cega ti je pobogu Mark na ignore?

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Zbog cega ti je pobogu Mark na ignore?
                          Upravo sam napisao gore.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                            Aj pogledao sam ti post iako si mi na ignore. Stvarno ne znam zašto na sve pokušavaš da mi odgovoriš kontrom čak i kada se ne obraćam tebi. Traži slobodno, nadam se da ćeš naći nešto da te uteši malo. Čuj ima dosta materijala hahah. Baš ne znaš gde biješ. Idi probaj nešto bolje da smisliš, ali svakako znaj da ti neću odgovarati niti čitati gluposti kojima pokušavaš da izvučeš nešto iz mene. Ako se što pre pomiriš sa tim da je čovek prosto bez mane, biće ti lakše. Moj ti je savet prosto da me staviš na ignore pošto vidim da te mnogo pogađa to što pišem.
                            opusti se Mixe, 'ebo te Čola (hahaha , figurativno naravno)

                            šalimo se malo pošto ti ne umeš

                            evo pomirio sam se da je čovek prosto bez mane, nisam ja ne znam sta pa da seksualno opredeljenje gledam kao manu, ja sam liberal veliki
                            Last edited by mark !t zer0; 25-11-19, 17:28.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Aaa šala. hahahahaha. Evo umirem koliko je smešno. Još smešnije je da je Sautempton filijala Liverpula hahahah. Suze mi teku od smeha.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                                Aaa šala. hahahahaha. Evo umirem koliko je smešno. Još smešnije je da je Sautempton filijala Liverpula hahahah. Suze mi teku od smeha.
                                a realno, jeste smešno

                                mada to nije moja šala, ali evo neću ti više kontrirati, oprosti mi molim te, nisam znao da te to toliko pogadja da me ignorišeš.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X