Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ne znam, ne pijem ni jedno ni drugo.

    Limune buraz znas ti I bolje. Ovo je smesno.
    Mada mi te zao ako pijes tu kafu, koliko jadnih malih bubasvaba zavrsi u tim mlinovima.
    Tesko se mozes nazvati pravom veganstinom ako je konzumiras.
    Ja ni ne nazivam sebe vegan(stin)om.

    Originally posted by 弱肉強食 View Post
    Smrdlje najobicnije. I barovi i klubovi itd. Klasicna diskriminacija nas sto moramo ono da se udisemo.

    Zamisli koji retard moras biti pa da non stop uvlacis nesto u sebe. Ispadaju bolji ovi sto travu uzimaju, bar to rade kod kuce, itd, a ne ovako ugrozavaju obican narod jer se ponasaju kao narkomani pa kao ne mogu da izdrze.
    Ovi sto travu duvu bi duvali svuda da je dozvoljeno. #420 #legalize

    Btw nije toliko strasno biti u zadimljenoj prostoriji.

    Comment


    • Ma druže sve i da je lekovito, smrdi do jaja, smrde stvari, sve smrdi. Ja da hoću u smrad da izlazim izlazio bih u neki javni wc na kafu da smrde govna.

      A ne znam i sto im ne dozvole, manje smrdi trava tj prijatnije smrdi. Bar da se malo ozračimo, da ne bije dim u nas za dž.

      Mora se to rešiti na putu ka civilizivanim državama. Ne ide ovako više.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Ja ni ne nazivam sebe vegan(stin)om.



        Ovi sto travu duvu bi duvali svuda da je dozvoljeno. #420 #legalize




        Legalizovati marihuanu, otvoriti cofee shopove, na svim ostalim mestima zabraniti bilo kakvo pusnje i to je to. Ja bih isto zabranio na vecini javnih mesta.

        Sada je to svakako na gazdi lokala, tako da sami birate na koja mesta ulazite.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • https://m.cdm.me/zabava/muzika-film-...ja-merkjurija/

          Vidi prvu sliku

          Comment


          • Meni je najjače što kod nas u Balkan Betu imaš deo za pušače i deo za nepušače. Dele ih dva metra. Vazduha.

            Inače mi kod aktivnih pušača najviše smeta što nemaju svest o tome da nepušači ne žele da udišu ta govna ili da se usmrde. A možda ih i samo baš briga. Svejedno je loše.

            Comment


            • Rasprodat i četvrti koncert, otvara se peti.

              https://www.srbijadanas.com/kultura/...etu-2019-11-25

              Šteta što samo jednu zvezdu imamo koja može ovo da uradi, i što se više takav čovek neće roditi. Ali trebamo biti srećni što živimo u njegovom vremenu.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Cuj jednu, ne sramoti se...

                Majka bi mogla 20 Arena za redom da napuni, ali sta ima ona kome vise bilo sta da dokazuje...


                Inace, ovi tabolidi koje citas su zabranjeni ovde.
                Last edited by mark !t zer0; 25-11-19, 10:17.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Kvantitet i kvalitet nisu sinonimi, samo da napomenem
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • nisu, ali su u bliskom srodstvu, ne idu jedno bez drugog... ako mi ne verujes, pogledaj #trending
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • ne pratim nikakve trandinge.. nekad je bilo u trendu da se zemlja smatra ravnom (dobro, taj trend se vratio). Zapravo su u slučaju domaće muzike u obrnutoj proporciji
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • e pa kad pocnes da pratis mozes da se javis da das misljenje. zemlja i jeste ravna, ali je mnogo lakse ne razmisljati i verovati propagandi...
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                          Rasprodat i četvrti koncert, otvara se peti.

                          https://www.srbijadanas.com/kultura/...etu-2019-11-25

                          Šteta što samo jednu zvezdu imamo koja može ovo da uradi, i što se više takav čovek neće roditi. Ali trebamo biti srećni što živimo u njegovom vremenu.
                          Svaka mu čast, majstor. Ne slušam ga toliko ali ogromno poštovanje za njega, toliko veliki a opet toliko jednostavno djeluje i narodski, prizemno. Čitao sam da je svojevremeno i nekoj izbjegličkoj porodici dao svoju vikendicu koju su njegovi imali još dok je bio dijete. Ljudina, pokazatelj da možeš uspjeti i ostati onaj stari, a ne kao ove zvijezdice razne..

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            e pa kad pocnes da pratis mozes da se javis da das misljenje. zemlja i jeste ravna, ali je mnogo lakse ne razmisljati i verovati propagandi...
                            Tako je...
                            Iskljucite TV, ukljucite MOZAK!

                            Comment


                            • !!!!


                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Svaka mu čast, majstor. Ne slušam ga toliko ali ogromno poštovanje za njega, toliko veliki a opet toliko jednostavno djeluje i narodski, prizemno. Čitao sam da je svojevremeno i nekoj izbjegličkoj porodici dao svoju vikendicu koju su njegovi imali još dok je bio dijete. Ljudina, pokazatelj da možeš uspjeti i ostati onaj stari, a ne kao ove zvijezdice razne..
                                Da, da. Ima i ona pesma Ona Spava o onoj devojci koja je skočila sa 11 sprata da bi pobegla silovateljima, pa je tu pesmu njoj posvetio. Svaki put se naježim kad je čujem. Kroz sve ove godine je pokazao kakv je čovek, a i pevač. U svakom slučaju gospodin veliki.

                                Spoiler
                                Last edited by DžonDon; 25-11-19, 13:22.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X