Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miletić View Post
    Kao prvo, nisam clan sns sticajem okolnosti moja partija je podrzala predsednickog kandidata sns-a na ovim izborima sto je odluka vrha partije i moje je da je postujem bez obzira na svoje subjektivno vidjenje stvari.
    Druga stvar, odavno sam prevazisao taj neki status aktiviste i napredovao u hijerarhiji, za sada gradske i pokrajinske organizacije svoje partije, sto sa sobom donosi daleko ozbiljniji i odgovorniji rad od onog koji obavljaju aktivisti, najvise je to posao organizacionog tipa.
    Nisam naravno sa privatnog fakulteta, imam master iz ekonomije na drzavnom fakultetu naravno

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    Aha, znaci Ivicin mali . A dobro, mozes i sa zavrsenim privatnim da upises master na drzavnom i zavrsis, sto je generalno jako popularna pojava u Srbiji .

    Comment


    • Диван дан
      Пролеће
      Сунце
      Сви се смеју, сви су срећни, време те зове на лагану пријатну шетњу природом
      Трава, зеленило, врапци, голубови, сунце које си тако дуго чекао
      Вежбам, трчим, идем на базен, срећем се са људима, познаницима, пријатељима. Причамо, комуницирамо ....

      ....
      ... хух ...
      ... ружан сан ...
      ... добро је ...
      ... и даље седим за рачунаром, на форуму ...





      Comment


      • Originally posted by princara View Post
        Aha, znaci Ivicin mali . A dobro, mozes i sa zavrsenim privatnim da upises master na drzavnom i zavrsis, sto je generalno jako popularna pojava u Srbiji .
        Moze da bude a ne mora da znaci samo vise volim termin partija od stranka
        Nisam prevarant takav, od pocetka posteno i na budzetu, neki vise potrose za godinu studija nego ja za citave

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • 17741300_1223960377729831_979008192_n.jpg

          Сумњам да је ово истина, али рекох да поделим овде, можда су и на ово спремни..

          Comment


          • Od koliko sati se otvaraju biračka mesta , imam neki roštilj neće me biti ceo dan
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • 07h
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Taman da bacim jedan za Belana pre nego što vinjak uđe u krvotok
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  E pa FIAT nije doveo AV, već oni pre njega, a Beograd prodao Arapima, tj. taj deo grada... tako da nema pojma tvoj kolega.. načuo nešto...
                  Naravno da mu je tu bolje, ali onda ne treba da lupeta o nekim stranim investicijama i šta je već hteo time, da ćemo da procvetamo možda...

                  Mi smo poljoprivredna, seljačka zemlja.
                  I nikako to da shvatimo i da sve uradimo da na tom planu procevetamo. Guramo se u grane i mlatimo praznu slamu sa stvarima za koje uopšte nemamo dovoljno stručnjaka, nemamo kapaciteta dovoljno na nivou države, ali tako se najbolje krade, mutne vode, mutne, neuređeni sektori i privreda, cvrc
                  Znači kolega je što bi vi rekli bot..

                  Na ovo podvučeno bih dodao...
                  Spoiler
                  prije svega sportska zemlja!

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Omladino na glasanje!
                    Trenutno nema gužvi, za dva minuta gotovo.....
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Ja sad glasao kad sam se vraćao sa trčanja. Onako znojav i u šorcu, ljudi me čudno gledali(babe i dede, pošto trenutno nema nikoga drugog)

                      Kapiram da će omladina izaći oko 5-6, kad prođe mamurluk subotnje groznice...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by somborac View Post
                        Omladino na glasanje!
                        Trenutno nema gužvi, za dva minuta gotovo.....
                        Cek bre tek sam ustao. Ima vremena do 19h..

                        Svi znamo koji broj treba da zaokruzimo.

                        Spoiler


                        Spoiler
                        tj da izbegavamo
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Na 75 foruma ukupno 2 forumaša će glasati za Vučka. Epilog, Vučko odnio pobjedu u prvom krugu.

                          Hoćete evropsku Crvenu Zvezdu, izađite i zaokružite broj 6(hvala limaru na informaciji). Sa 6 se radujemo našem životu, našoj Zvezdi. Hoćemo da nam se vrate slavni dani, zaokružimo broj 6.

                          Comment


                          • B92 Do 10h: Manja izlaznost nego 2012.

                            Tada je do kraja izaslo 57,7%

                            Comment


                            • Možda su mislili nego 2012-e do 10 sati
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Pa da, ovo dole sam ja napisao cisto da se zna koliko je ljudi tada ukupno izaslo.

                                Danas do 10h 10,56% 2012. 11.04%

                                Doduse usao sam u arhivu, tada su u 12h podaci bili da je do 10h 10.97% znaci 0.07% manje nego sto je kasnije utvrdjeno.
                                Last edited by colchonero; 02-04-17, 11:01.

                                Comment

                                Working...
                                X