Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jankovićev ogroman plus je što se nikada nije bavio politikom i zbog toga će sutra dobiti moj glas.
    sigpic

    Comment


    • Jankovic bese rece da i nije posao predsednika da ima politicki program, vec predsednicki program. On u svom predsednickom programu govori o postovanju Ustava, zakona i institucija, itd, itd....
      Fabrike, nova radna mesta, vece penzije i ostalo, to je posao premijera i vlade ako se ne varam.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • @Sandu, slazem se, ne branim nikoga nego mi je ovaj konkretan slucaj bas smesan.

        @olja

        Elitni sendvicari razume se, losos, gorgonzola u sendvicu...
        Za Sredera se apsolutno slazem, sramota

        @Abel, sve ja njih postujem kao umetnike, sportiste itd. Ali ih to ne cini nista vise kompetentnim za politicka pitanja od bilo koga od nas. Primer Duda Ivkovic, coveka sam upoznao prosle godine nazalost jednom tuznom prilikom i zaista je gospodin u svakom smislu te reci, o karijeri je suvisno pricati. Ali sta njega cini kompetentnim da bi bilo ko pomislio: “Duda podrzava Jankovica, onda mora da je dobar, dacu mu svoj glas”? To vazi za sve poznate licnosti koji su podrzali bilo kog kandidata.

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • 5:36

          "Čaj se pravi od jedne domaće biljke travke zaboravke, demncio-alchajmeris-srbijana
          to ti je srpska planinska veza marihuane, samo što deluje obrnuto:
          marihuanu prvo ispušiš, pa fantaziraš.... i na kraju zaboraviš
          a ovde zaboraviš da si prvo fantazirao..i da si na kraju ispušio"



          Treba ga poslušati, ne samo zbog inserata iz predstave i ovog citata na 5:36, već i zbog onog šta Mićko kaže između.

          Originally posted by Ognjen View Post
          Olja u mom postu su obuhvaceni svi oni, i Aleksandar Vucic takodje, procitaj jos jednom.
          Pa šta da ti radim, javno si se opredelio i onda čitam između redova, eto pogrešno ispostaviće se. Sorry ako nisi tako mislio
          Last edited by miloolja; 01-04-17, 13:34.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Miletic, ovo sto si postavio su lazni profili
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Jankovic bese rece da i nije posao predsednika da ima politicki program, vec predsednicki program. On u svom predsednickom programu govori o postovanju Ustava, zakona i institucija, itd, itd....
              Fabrike, nova radna mesta, vece penzije i ostalo, to je posao premijera i vlade ako se ne varam.
              Ovo je tacno, zato su svi oni promasili temu. Jer jedni napadaju Vucica i politicki program njegove partije - vlade, a Vucic napada opoziciju i hvali se dostignucima svoje vlade (koje ja realno kao obican covek, radnik, sluzbenik tacnije; ne vidim u svom mikro svetu, svojoj okolini, niti osecm da mi je ista bolje u prethodnom periodu dok je on bio na vlasti). Ali ovo je manje bitno za ovu temu, bitno je da svi mase temu opasno.
              Sem Beladze naravno.
              Last edited by Sandugp; 01-04-17, 13:37.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Evo jos jednog primera laznog profila koji su se nagomilali u poslednja dva, tri dana

                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ali sta je poenta komentara? Mediji ne postoje, covek mora da radi kampanju po gradovima i ne moze sam da drzi koncert i baljezgari prazna obecanja. A ako vec treba da popuni vreme i podigne energiju, bolje da to budu politicki neukaljani dobrovoljci neko usminkane kravate koje ce da pucaju prezvakana obecanja i gluposti.

                  DS je povukao jedini potez koji njima odgovara da prezive kao partija. Sasa je vise puta rekao da im se zahvaljuje, ali da ni u koj kombinaciji nece igrati kolo sa njima. On hoce da bude predsesnik gradjana, jer ovde partije imaju pravo za se izjasne i stanu iza nekog, ali sustina je da gradjani biraju.

                  Comment


                  • Nemoj se Miletiću sprdati sa nama i našom inteligencijom života ti. Na pogrešnom mestu to radiš. Bolje radi tamo gde si za to plaćen, kao što si rekao onda.

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ovo je tacno, zato su svi oni promasili temu. Jer jedni napadaju Vucica i politicki program njegove partije - vlade, a Vucic napada opoziciju i hvali se dostignucima svoje vlade (koje ja realno kao obican covek, radnik, sluzbenik tacnije; ne vidim u svom mikro svetu, svojoj okolini, niti osecm da mi je ista bolje u prethodnom periodu dok je on bio na vlasti). Ali ovo je manje bitno za ovu temu, bitno je da svi mase temu opasno.
                      Sem Beladze naravno.
                      Da, naravno. Moglo je to sve mnogo bolje. Videcemo, ako bude drugog kruga, da li ce onda pametnije iskoristiti dve nedelje kampanje.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Jeste Momcilo Bajagic Bajaga vizionar. I to opasan vizionar. Jos 85 godine znaci pre 32 godine je izbacio legendarne stihove ciju istinitost tek danas vidimo:

                        Ne gledaj me kao Vucica,
                        Nije moja zelja presuda.
                        Baklje gore pesma cigana
                        Procitana s dlana sudbina...

                        Ovo boldovano samo za notu.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Mene niko ne moze da ubedi da mladi ljudi, u doba interneta, koji koriste drustvene mreze, koji mogu da se informisu sa toliko mnogo izvora, stvarno mogu da poveruju da je Vucic neka vrsta spasitelja, a ne obicni lazljivi govnar.

                          Poznajem nekoliko ljudi koji stvarno tako misle - da je Vucic nesto najbolje sto nam se desilo, ali ti ljudi internet ne koriste ni za sta sem da vidi koja je pevacica povecala sise, da ukljuce povremeno live stream iz Parova, Farme, da otvaraju "NECETE VEROVATI STA SE ONDA DOGODILO" naslove, fejs za postavljanje slika svojih pacijih faca i slicno. Svako ko koristi internet za informisanje sa vise izvora - bukvalno nijedan jedini nece glasati za Vucka. To sve govori.
                          Last edited by Mr. Wolf; 01-04-17, 13:46.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            5:36

                            "Čaj se pravi od jedne domaće biljke travke zaboravke, demncio-alchajmeris-srbijana
                            to ti je srpska planinska veza marihuane, samo što deluje obrnuto:
                            marihuanu prvo ispušiš, pa fantaziraš.... i na kraju zaboraviš
                            a ovde zaboraviš da si prvo fantazirao..i da si na kraju ispušio"



                            Treba ga poslušati, ne samo zbog inserata iz predstave i ovog citata na 5:36, već i zbog onog šta Mićko kaže između.



                            Pa šta da ti radim, javno si se opredelio i onda čitam između redova, eto pogrešno ispostaviće se. Sorry.
                            To sto sam rekao da podrzavam Vucica nije bilo uopste ozbiljno. Vise sam u tom momentu kontru udario.



                            Ne vidim uopste neku razliku izmedju Vucica i ovih ostalih kandidata, kao i razliku ovih koji podrzavaju Vucica ili Jankovica ili Jeremica (ili svih ostalih kandidata). Ja pitao neki dan koga bi za predsjednika ako vec ne volite Vucica a odmah dobih etiketu sendvicara a kao sve neko zalaganje za neku slobodu govora. Slicno je i u suprotnom smijeru, ako neko nesto napise kao kritiku Vucicu odmah ce biti okarakterisan kao vid podrske nekog drugog kandidata. Ne odnosi se ovo konkretno na forum samo vec generalno.

                            Ja ljudi stvarno ne podrzavam niti jednog od ovih.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Mene niko ne moze da ubedi da mladi ljudi, u doba interneta, koji koriste drustvene mreze, koji mogu da se informisu sa toliko mnogo izvora, stvarno mogu da poveruju da je Vucic neka vrsta spasitelja, a ne obicni lazljivi govnar.

                              Poznajem nekoliko ljudi koji stvarno tako misle - da je Vucic nesto najbolje sto nam se desilo, ali ti ljudi internet ne koriste ni za sta sem da vidi koja je pevacica povecala sise, da ukljuce povremeno live stream iz Parova, Farme, da otvaraju "NECETE VEROVATI STA SE ONDA DOGODILO" naslove, fejs za postavljanje slika svojih pacijih faca i slicno. Svako ko koristi internet za informisanje sa vise izvora - bukvalno nijedan jedini nece glasati za Vucka. To sve govori.
                              Svi mladi koji ga podrzavaju ili glasaju za njega, glasaju iz neke licne koristi. Dobili su posao i slicno. Matori glasaju jer su zatucani i vole ga. Traze ideal velikog vodje jer je to nasem coveku (pogotovo starijem u krvi) jos od Tita, pa preko Slobe.
                              A ovi neutralni koji nemaju nikakvu korist ili stetu od toga i koji logicno razmisljaju shvataju sustinu svega i naravno da mu nece dati glas.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Jeste Momcilo Bajagic Bajaga vizionar. I to opasan vizionar. Jos 85 godine znaci pre 32 godine je izbacio legendarne stihove ciju istinitost tek danas vidimo:

                                Ne gledaj me kao Vucica,
                                Nije moja zelja presuda.
                                Baklje gore pesma cigana
                                Procitana s dlana sudbina...

                                Ovo boldovano samo za notu.
                                Men'se ipak više sviđa
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X