Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Mene samo zanima jedno - ko je jači, knez Lazar ili Supermen?

      Казаћу ти нешто што вероватно ниси знао.
      Али не кривим те.
      Мора нешто и да се прочита да би се владало икаквим знањем.

      Супермен је стрип јунак.
      Кнез Лазар је историјска личност.

      Супермен доста личи на мене.
      Кнезу Лазару нисам достојан ни ноге да оперем.

      Таман као и цела бездушна западна цивилизација.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Dok se to( ne) reši , ovde neće ostati niko [emoji20]


        Inače , bila je neka teza o uticaju stranog faktora na formiranje vlasti u Srbiji pa sam napisao šta ja mislim o tome...


        Moglo bi još o uticaju Kine...


        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        Napisi slobodno Kinezi znaju sta znaci eksplatisati
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ajde da čujemo o uticaju Kine pa ću ja o uticaju zapada. Mada moram da priznam da su lepo na finjaka okupirali Montenegro sa onim autoputem od 3 i po metra i milijardu evra cene..

          Skidam im kapu, majstorski odradjeno.

          Comment


          • Rusija i da hoce ne moze nesto mnogo da utice na stanje u Srbiji,ima ona dovoljno velikih problema u svom komsiluku,okruzena je NATO vojskom,ali nije ovo prvi put da pokusavaju da je okupiraju civilizovane zapadne zemlje,probao Napoleon,Hitler samo u novom veku pa im Rusi zavrsili u Parizu i Berlinu. S druge strane NATO je prakticno na nasoj teritoriji,pa mi je logicnije da oni imaju mnogo veci uticaj na zbivanja u Srbiji od Rusije,posebno kad vidim ko je na vlasti i sta je spreman da uradi u interesu tog Zapada da bi opstao na vlasti i postao nas Milo.

            Comment


            • Mihajlo brate moj jesi li pročitao našeg cenjenog akademika Dekarda koji je na predhodnoj strani boj na Kosovu uporedio sa Hirošimom..

              I kakav komentar imaš o tome?
              Last edited by Chiwwi; 05-10-19, 17:25.

              Comment


              • Dekkard i Losmi prednjace u svom neznanju,treba im oprostiti ako su deca,i ja sam nekada kao dete mislio da je moguca Evropa bez granica,da svi budu srecni i zadovoljni,Evropa ujedinjena,ali onda sam poceo da citam knjige Popova,Zivojinovica,Kovica... i shvatio da ta Evropa hoce da nas zgazi a imao sam prilike da to vidim i na delu.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Ajde da čujemo o uticaju Kine pa ću ja o uticaju zapada. Mada moram da priznam da su lepo na finjaka okupirali Montenegro sa onim autoputem od 3 i po metra i milijardu evra cene..

                  Skidam im kapu, majstorski odradjeno.
                  Ајде прво о Русији

                  Comment


                  • Mihajlo, ti prvo nauči da postaviš avatar (proveri na google-u šta je avatar) pa onda podučavaj™. I usvoji one sugestije o načinu pisanja. pls.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Pa energetika i malo ucenjivanje oko spoljne politike. Oni nama crpe naftu iz Vojvodine i upravljaju NIS-om i ne vide nas kao članicu NATO-a, očekuje se da to ispoštujemo a mi imamo njihovu podršku oko Kosova i raznih rezolucija koje bi da bi da nas okarakterišu kao Mordor u UN-u i plus imamo bescarinsko Rusko tržište. To je još Koštunica svesno potpisao, mada je u taj paket trebao da utrči i Južni tok ali svi znamo ko nije dao. Lep paket Migova i vojne saradnje je takodje za pohvalu.

                      Da li je fer razmena, možda jeste, možda nije. Ministar energetike je njihov, ok, ali to nije upravljanje zemljom, nije ni 6% uticaja.

                      Aj' sad Kina..
                      Last edited by Chiwwi; 05-10-19, 18:06.

                      Comment


                      • Nemam ja zelju a ni volju da vas poducavam,za to se obratite uciteljici,a tvoje sugestije nemam nameru da slusam.

                        Comment


                        • Mihajlo i mmajstor su ekipa sa saha Mi smo Evropa svakako. Ne treba se zamarati makro politikom..vec mikro. Ovde jos mozda i promenimo nesto..
                          Last edited by LosmiSK; 05-10-19, 17:57.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Једно је незнање, друго је осиона глупост.

                            Аутошовинизам има извориште у, не негирању, већ стиду од сопствене историје.
                            Као и чињенице да Србија никада није била у европском корпусу бездушне антиљудске и античовечанске европе.

                            У питању је одређени степен мисленог хендикепа, присутан код оних који су способни да поверују да је Србија нешто сама крива.
                            Или Сирија, или Иран, или Северна Кореја, Венецуела ....

                            Једина кривица Србије је та што има такву историју, такве великане, такве победе, такву душу, њиве, долине и поља, храну, људе, народ и веру, на којој јоз завиди бездушна европа.
                            А знамо да је доминантна особина поганих да им није мука што они нешто немају, већ што други има, и не могу а да не униште и његову срећу.

                            Само што ће поново посисати, као што су сваки пут посисали.
                            На Србији се сломило свако царство, сломиће се и ово, и свако следеће које удари на поштену, неискварену, добродушну, народну, земљу у којој су скоро сви сељаци, "то су Срби, тврди на муци, трезвени, скромни, несаломљиви; то су људи слободни, горди на своју расу и господари својих њива".

                            Сигрно се сећате овог гигантског хвалоспева народу којег се стидите, из уста чувеног француског генерала Луја Франша д'Епереа.

                            Даће Бог да никад не продамо небеско за земаљско, како нас је заветовао наш свети Кнез Лазар.
                            Како каже песма - два се царства никад не могу имати.

                            Србија је до сада бирала Светосавље и дао Бог да никад не застранимо у безбожну и душевно болесну европу, и њене погане вредности.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Nemam ja zelju a ni volju da vas poducavam
                              A ni mogućnosti znamo, nego malo se šalimo, ne zameri.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Nemam mogucnosti slepcu da otvorim oci,tu si apsolutno u pravu.

                                Comment

                                Working...
                                X