Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jadni Fiksni toliko sam ga ubjedio da halucinira, da je povazdan samo halucnirao i ono sto je prije dobro svjestan bio.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Kakvi Vucici vladaju forumom. Mozemo da ih napadnemo tisinom. Nadjite Gandija u sebi.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ne znam jel bilo ali je dobro...

        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Vi ste kul sa ovog foruma pa da vas obavestim. Javio Soros da je sve sredjeno, cika ce biti nov precednik, bez sikiracije.


          Inace ako Vucko ne pobedi, bice parlamentarni izbori ubrzo.

          Comment


          • AVE BELI!
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Već je subota, imate još 1 dan da razmislite i zaokružite jedini pravi izbor.

                #Za Vučka#bržu bolju i jaču Zvezdu

                Comment


                • Evo pričam s kolegom...
                  On u CG radi od 2007, godišnje bude u KG možda mjesec dana (par dana za božić, vaskrs i godišnji).
                  Kaže da se našo gore za vrijeme izbora da bi glasao za Vučića, kao doveo je velike strane investitore, i da je cijenjen od strane ovih iz Evrope.

                  Znači da mu prenesem puno pozdrava od vas..

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Doveo je velike strane investitore al zato ovaj tvoj ide u tri lepe od Kragujevca čak u CG da radi... i to koji posao Dakle, glupi smo ko noć.
                    Pozdravi ga, pozdravi...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nemoj ga pozdravljati, neka glasa covek po svojoj savesti. Samo ga zamoli da ne siri gluposti dalje, a on ako veruje u bajke neka glasa Vucka.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • U pravu je tvoj kolega, to je sve tačno. Ali šta mi imamo od toga generalno? Samo više radnih mesta za po 200e. Što je još poražavajuće negde nije ni toliko. To od nas može da napravi samo evropsku Kinu, i to mnogo, mnogo bleđu. Samo što su oni u tim istim fabrikama proizvodili i svoje proizvode, od jeftinijih materijala i prodaju ih veoma uspešno. Evo ih sada, uzdigli se ekonomski. Ne verujem da je to kod nas moguće. Jedna stvar koja meni isto dosta smeta, što oru reke ne misleći ni na šta, da naprave tih 100 km autoputa. Još koliko je malih reka, potoka, uništeno zbog tih mini hidroelektrana? + šume uz te reke.

                        Generalno bi trebalo da se ulaže u budućnost, što i AvAv sam kaže. A šta je ta budućnost? Fabrike nisu sigurno. Beograd na vodi je nešto što ekonomisti prognoziraju da neće biti isplativo u narednih 50 godina, neki kažu i 100. To koliko je tačno baš i ne znam, ali da je naše - nije, već arapsko. A ta budućnost je, što ja mislim, informatika. A neko je čini mi se ovde napisao da od toga nema ništa zbog poreza, i da se ljudi odavde snalaze i otvaraju firme u inostranstvu, pretežno u Francuskoj.

                        A ljudi koji ne žive u Srbiji, uglavnom Tv gledaju, na kome je cenzura ravna Severnoj Koreji. Pogotovo ti neki stariji ljudi prvi ne bi trebali da glasaju. Pa idioti gledate ga 20 godina u toj politici. Ali verujem da njima uši i oči nisu povezani sa mozgom, drugo objašnjenje nemam. A Tv nisam pogledao brat bratu par godina, sem naravno kablovskih kanala. Ranije sam voleo da odgledam na B92 zanimljivu emisiju onu sa top 10 životinja, danas ne vidim razlog za imati tv osim da ga spojiš da Ps-om

                        Edit - evo sada vidim upravo ovu najprljaviju kampanju ikada, da se ljudi zovu uveče i da se pitaju da li će glasati za Jankovića, plus što su lepili po automobilima Sašine nalepnice. Sve to naravno za vreme izborne tišine da niko ne može da demantuje.
                        Last edited by Nerealan; 01-04-17, 10:23.
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Čemu trošenje tastature kada svi znamo ko pobeđuje? :/

                          Kako bese:" ... ljudi slabo pamte. Ko te jebo godinama jebace te opet".
                          Last edited by l1m4r; 01-04-17, 11:05.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • I ja se pitam, samo što mi nećemo ni proteste praviti, stvarno smo kukavički narod.. je l ti ta rima ispod avatara od Who see-a?
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Ma Samo Jako.
                              Samo da izadje sto vise naroda da glasa.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • "Srbija je od 2001. godine ostvarila relativno visoke godišnje neto prilive stranih direktnih investicija, ali su stranci kod nas svoj kapital uglavnom ulagali u kupovinu društvenih firmi i sektor usluga, za razliku od većine zemalja centralne i istočne Evrope u kojima su više gradili fabrike. Za razliku od Srbije, čak 71 odsto rasta BDP-a u zemljama CIE (Centralnoistočne Evrope) rezultat je priliva stranih direktnih investicija. Na nesreću, baš kad su naš deficit i obaveze prema stranim kreditorima počeli vrtoglavo da rastu, SDI su u 2012., 2013. i 2014. godini osetno opale. Ekonomisti godinama ukazuju da je za stabilan i dugoročan rast srpske ekonomije domaćoj privredi neophodan ustaljen godišnji priliv direktnih stranih investicija od najmanje 1,6 milijardi evra."

                                To sa investicijama moze lako da se proveri u statistici i brojevima, sada cu da nadjem tu tabelu. To sto je AV i SNS glasniji u medijima, ne znaci da radi nesto specijano nego da to predstavlja tako.

                                Comment

                                Working...
                                X