Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Избори су намештени.
    Сви од када нас је ослободила демократија.

    Југославија је била гробница Србије, њене историје, душе, народа и Бога.
    Најтрагичније, најпогубније и најмрачније поглавље српске историје.
    Комунизам је био генерална проба доласка антихриста.

    Лимуне, мало нас је ал смо го*на.

    Онај део о твој окејовању ћемо прескочити овај пут.
    Није лепо дирати у отворену рану.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ko lutka
      Јеси

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Ne mogu izbori u tolikom procentu da budu namesteni. Silom neprilika prinudjem sam da saradjujem sa svim profilima Srbijadije i po nekom proracunu bez papira (iz glave) zakljucio sam da zaista makar 35% glasaca podrzava i GLASA za SNS. Sto je sasvim dovoljno imajuci u obzir dodatnih nekoliko procenata od ucenjivanja i placanja glasaca za 1000rsd + obecavanja radnih mesta i interesa u manjim sredinama, pa onda oduzeti neglasace.

        Tako da, nismo pokradeni, vec nismo pametni.
        Nastavi da veruješ u tu pesmicu. Čovek siluje medije, izborne spise i javnost svojim psihopatologijama i to mu se dozvoljava na zapadu. Ovaj narod je jurišao na Miloševićeve tenkove 91'e, lupao u šerpe 96'te kad je klinac od 18 godina sa trešom u farkama mogao da te skenja i bez da odgovara pa će sad da se plaši i da voli žvalavog pederka. Koga zajebavate sa tim parolama?

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ko lutka
          Pa eto vidiš. Čujem da si i ti lepa. Ko Jelena trojanska..

          Comment




          • Muškarac tuži Epl, tvrdi da ga je Ajfon pretvorio u geja

            Kako se navodi u tužbi, GejKoin kripto-valuta je stigla uz slogan "Ne osuđujte dok ne probate".
            "Pomislio sam, zaista, kako mogu da osuđujem nešto, a da ne probam? Rešio sam da probam istopolni odnos", navodi oštećeni.
            "Sada imam momka i ne znam kako to da objasnim roditeljima."
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Pa eto vidiš. Čujem da si i ti lepa. Ko Jelena trojanska..
              Hehe, baš ona, zanimljivo


              Kakvo to šlihtanje Zlatni?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Од када је истина шлихтање ...

                Comment


                • Kada smo bili srednjoškolci na nekom rođendanu popili malo dečaci, a šta će da postanu što pre muškarci i najbolji moj drug među njima, pošto povraćao naravno, a morao kući u neko zlo doba, stigao sav malaksao, bleeeed i kaže majci da ga boli mnogo stomak, jer je pio neku pokvarenu limunadu. Ona brižna žena krenula sa oblogama i čajevima, a inače je pedijatar... i tako

                  Ne znam zašto me ovaj gej asocirao...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment




                  • Има ли каквих вести за хуавеји?

                    Comment


                    • Eksirah pola boce rakije,mislio sam da je kisela voda.
                      Lose mi je.
                      Last edited by E1_PG; 04-10-19, 21:46.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Kada smo bili srednjoškolci na nekom rođendanu popili malo dečaci, a šta će da postanu što pre muškarci i najbolji moj drug među njima, pošto povraćao naravno, a morao kući u neko zlo doba, stigao sav malaksao, bleeeed i kaže majci da ga boli mnogo stomak, jer je pio neku pokvarenu limunadu. Ona brižna žena krenula sa oblogama i čajevima, a inače je pedijatar... i tako

                        Ne znam zašto me ovaj gej asocirao...
                        Pa gejevi kad se napiju leče se oblogama i čajevima..
                        Šalim se, naravno..

                        Pravi muškarci piju samo zbog žene. Ali samo kad ih žena ostavi. Napiju se od tuge i ošamućeni upadnu u zagrljaj druge žene sasvim slučajno jer lik svake žene u tako snažnom pijanstvu podseća na ženu zbog koje se tuguje.
                        Samo je ta žena pred očima.

                        I tako vi mislite da smo mi svinje, ustvari bol koju osećamo kad smo ostavljeni je toliko jaka da se od nje oslepi i izgubi razum. Mi smo samo neshvaćeni.

                        Comment


                        • Mislim da umirem,gasim se.

                          Comment


                          • Uf Ivane kako cu se usrati od alkohola koliko sutra,nisam pioneko vreme

                            Limuntuse moj brate,kad dolazis to mi je dogadjaj nedelje...

                            Chiwwi...ma glasaju, glasaju ovde na forumu njih 35% prosto je tako...to su cinjenice..sad sto je neke sramota...U NS na mitingu sta je ono doslo krv ti jbm...seljana samo takva...nisam verovao koje su to lobanje....tako da je ovo realno...uzkradju..imace sadi vise...

                            Ovi desnicari ce glasati za njih ak oih slaze da nece prodati Kosovo..posto su i sendvicari pametniji od njih..sendvicari dobiju sendvic ovi nista..

                            Nadam se da moze izgubiti NS, Nis ili BG..naravno u mom kraju nisu dobili dugo dugo...ova okolina ubija...Futog, Veternik, Begec, i ostale pripizdine tamo ima 90...al nebitno..

                            Nece izgubiti on..to svi znamo..mozemo da se nadamo da ce da ckne...vece su sanse za to
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Pa gejevi kad se napiju leče se oblogama i čajevima..
                              Šalim se, naravno..

                              Pravi muškarci piju samo zbog žene. Ali samo kad ih žena ostavi. Napiju se od tuge i ošamućeni upadnu u zagrljaj druge žene sasvim slučajno jer lik svake žene u tako snažnom pijanstvu podseća na ženu zbog koje se tuguje.
                              Samo je ta žena pred očima.

                              I tako vi mislite da smo mi svinje, ustvari bol koju osećamo kad smo ostavljeni je toliko jaka da se od nje oslepi i izgubi razum. Mi smo samo neshvaćeni.
                              UUu jeeee gde ti ode

                              Ma asocijacija je u domenu sci-fi. Njemu je majka poverovala, možda i ovom geju neko
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Mislim da umirem,gasim se.
                                Brate moj, sad kad si zajebao, nemoj da staješ..
                                Mučnina nastaje zbog naglog opadanja koncentracije alkohila u telu..

                                Dakle, ugasi to sa tri piva pa opet udaraj rakiju..

                                Comment

                                Working...
                                X