Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne baš sve, tebe boli vagina.

    Comment


    • Ovako se mogu opisati i nasi politicari.

      Last edited by belgrade_owl; 02-10-19, 22:55.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post


        Evo ga i Sandugp, prijatelj zlatnog stita i Gokua Udjem ja na profil golidse a ono imam sta videti. Sexy muska slika golado pasa, samo Bog zna sta se krije u glavi tog momka
        Prijatelj ....... Jao.
        Prijatelj je preteska rec. U mnogim slucajevima nemoguca rec kada se dovodi u vezu sa forumskim pricama.
        Meni je Goldisa super. Njegovi postovi su mi zanimljivi. Gojko takodje.
        Dok sa druge strane imamo likove koji i ako se trude - dzaba im. Prvo nisu u stanju dve recenice da sastave bez da naprave pravopisnu gresku. Drugo pokusavaju kvantitetom da nadomeste ne-kvalitet pa pisu sta stignu i gde stignu. U sve se mesaju i razumeju ..... Od svega po malo = jedno veliko nista.
        Takvi su mi smesni, umeju da me iznerviraju - na kratko doduse jer jednostavno nisu vredni mog vremena, zivaca - mog slova. Tako da povremeno mogu da dodjem - napisem takvima sta mislim i odem. Toliko sebi mogu da priustim.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Prijatelj ....... Jao.
          Prijatelj je preteska rec. U mnogim slucajevima nemoguca rec kada se dovodi u vezu sa forumskim pricama.
          Meni je Goldisa super. Njegovi postovi su mi zanimljivi. Gojko takodje.
          Dok sa druge strane imamo likove koji i ako se trude - dzaba im. Prvo nisu u stanju dve recenice da sastave bez da naprave pravopisnu gresku. Drugo pokusavaju kvantitetom da nadomeste ne-kvalitet pa pisu sta stignu i gde stignu. U sve se mesaju i razumeju ..... Od svega po malo = jedno veliko nista.
          Takvi su mi smesni, umeju da me iznerviraju - na kratko doduse jer jednostavno nisu vredni mog vremena, zivaca - mog slova. Tako da povremeno mogu da dodjem - napisem takvima sta mislim i odem. Toliko sebi mogu da priustim.
          Lošmi ako nisi ukapirao, onaj deo koji počinje: "Dok sa druge strane imamo likove..." se odnosi na tebe.

          A vidim da "dominiraš" i na drugim temama.
          Spoiler


          Ajde da se nas dvojica nešto dogovorimo. Povuci se sa foruma da svojom glupošću više ne maltertiraš veliku većinu članova, a takođe ću i ja prestati da pišem, to će biti moj doprinos opštem dobru.
          Last edited by goku; 05-10-19, 17:45.

          Comment


          • dobro jutro

            sloboda ili ništa

            Comment


            • Sanglup prijatelju stari, ako su ti prijatelji ljudi koji mrze druge nacije, ne vole polozaj zena i malih prelepih kerica u drustvu. Pritom nazivaju ljude svakakim gadostima i mrze cak i kau drugosrbijance tj nevernike onda si i ti Sanglup idiot. Ne mogu ti tu nista pomoci. Srecom nema vas puno ili nemate neko pravo glasa i to je fenomenalno.

              Goku- oticu sa ovog foruma pod jednim uslovima, da ti i i ja prijatelju popijemo kafu ili pivo kao ljudi moram davidim tu lobanju koja razmislja na nivou deteta od 10 godina. Zalsno je sto si neki nastavnik, verovatno fizickog..posto istoriju ni svog naroda ne znas, a ne mogu da te zamislim kao matematicara ili nesto drugo sem fizickog. Nije to ni bitno, zalosno je sto daju takvom idiotu da bude blizu dece.

              Kazemti uslov,pa se ti zrtvuj.

              Inace,ovde vec imam dosta drugara koje sam upoznao i licno u zivotu, sa nekim u skroz dobrim odnosima, sa nekim u normalnim krektnim

              Untitled.jpg

              Ovo mu je slika profila, poprilicno ste bolesni, ne znam kako bivas drugacije nazvao. Mislio sam da ceo Oktobar odmorim od foruma i da si sad iskulirao tako bi i bilo

              Ne dominiram, Wingwalker ima pravo donekle, nije los momak i covek,sto se za ovog Viktora ne bi moglo reci, ali njihova stvar. Ne vredjaju i normalno su iskazali svoje nezadovoljstvo.

              Vas grupica balkan info fanatika koji volite zene ispod vas, kerovima itd..mrzitelji zivotinja,sovinista..itd..za vas imam instrumente da vas nerviram do sudnjeg dana. Nema ovdeu principu pobednika,idiot kao ti ne moze da promeni stav, ali kao drzava treba da radimo da takvih kao ti bude sto manje..

              Tako da opusteno,resi se briga,dodji na kafu,doci cu ja ..da lepo kao covek kazes svoj stav, zdrav i prav video sam se sa dosta njih odavde bice sve korektno uz druzenje i osmeh.

              Mogu da ulozim veliki iznoos para da se velika vecina ovde gadi tvoji i goldovih stavova..ali te niko ne zove da odes.. treba nam takvih za sprdnju i da vidmo sta sve postoji na ovom svetu.

              Nemoj te da me spominjati i ja vam necu odgovarati. Samo bez fanatizma,na to reagujem..na bolest mora tako i sve pet. Sportski forum,pisi o sportu,mani se sovinizma,mizgonije itd... i necebiti problema.

              Ti Sandglup,pa ja sam dosao na forum zbog kosarke, to je oblast na ovom forumu koju znam bolje od tebe u bilo kojoj drugoj oblasti, tako da moj broj postova ne znaci nista, ali dodji da pricamo o kosarci pa presudi a pritom se i bavim nekim stvarima uz to poduzi niz godina.

              Koliko mogu da vidim, ti na sportskom forumu pricas o serijama... i sto bi tvoji postovi ovde imali vecu tezinu dragi moj Sandglup. Zalosno je sto stavove ovih sto psuju,vredjaju a pritom su sovinisti... podrzavas ali to je vec tvoja stvar, ako je tako...ako stojis iza njih, onda si i ti idiot.

              Ovde je forum,znate sta ste i ko ste u RL i da li to pricate u RL. Da ne idem dalje..
              Last edited by LosmiSK; 03-10-19, 12:25.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Sanglup prijatelju stari, ako su ti prijatelji ljudi koji mrze druge nacije, ne vole polozaj zena i malih prelepih kerica u drustvu. Pritom nazivaju ljude svakakim gadostima i mrze cak i kau drugosrbijance tj nevernike onda si i ti Sanglup idiot. Ne mogu ti tu nista pomoci. Srecom nema vas puno ili nemate neko pravo glasa i to je fenomenalno.
                Originally posted by LosmiSK View Post
                Sanglup
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Jeste li bre poludeli totalno?
                  Koji vam je?

                  I onda se rugate cesto zenama njihovim hormonima i ciklusima ... Strasno!


                  Ooo vidi gospodina zlatnog!!
                  Spoiler
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Imas Vuce ruznu naviku da uopste ne gledas sta ljudi postavljaju pre tebe
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Sto je najgore, dao sam mu reputaciju danas za to ahahahahhahahaha. Bag u programu, desava se.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Meni se desava da cackam telefon i padne mi na pamet da pogledam nesto u drugoj aplikaciji, izadjem u glavni meni, mahinalno udjem u neku trecu aplikaciju i zabagujem.. ne mogu da se setim sta sam hteo da pogledam.. nezz dal tako i vama.

                              Comment


                              • Kako se u poslednje vreme ljudi ovde dobacuju, sa "budala", "glup", itd. Ja kad sam jednom u afektu nekome rekao da je budala, popio sam ban od nedelju dana, bez upozorenja. Lepo, desenzitivisao se forum.

                                Comment

                                Working...
                                X