Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mu radim, ode gold u Topionicu... Vidi, ovo ti je moj savet. Izbrisi ovaj nalog, uzmi telefon i kompjuter i baci uh smece. Samo se nerviras, ovi novi trendovi i djavoli ce ti doci glave.

    Pas je covekov najbolji prijatelj,a ne ti goldi...

    70254297_2426493594130406_4896704403286786048_n.jpg


    EFt5vAuWsAAfjgT.jpg


    Ovo gore su moji psi, taj jedan je izgubljen.

    Ovo ispod je nesto veliko, sto tvoj mozak zlatni ne moze da skonta.. ti i takvi kao ti ste greske civilizacije vide ovde ljudi to, ali necemo da se svadjamo...treba uvek idotu reci da je idiot..Nemoj da seljutis,ali zbog takvih kao ti smo ovde gde smo. Znam da je to izlizano, ali ti zivis u proslom vremenu.. gledassamo sebe i mrzis druge. Daj malo nesto pozitivno napisi... ljut si na zivot..ako ti se ne svidja....
    Last edited by LosmiSK; 02-10-19, 10:50.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Ahh ta pusta familija bez kontrole

      Nego i Jokara plane na terenu i svadja se cesto sa sudijama, posto vidimo da bati ovo nije prvi incident besa i ludila... dakle malo temperamentniji sto bi se reklo.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • У сенци тешког пораза и праскозорју живота који ће бити обележен болном спомену на њега, обавештавам форумско јавно мњење и своје верне фенове, да сам услед тешког декласирања које сам доживео од Лошмија, одлучио да се повучем из форумског живота.

        Пораз за поразом је био терет који више нисам могао да поднесем.
        Покушао сам, дао сам све од себе, но непобитна чињеница је да је судар са супериориним интелектом унапред био осуђен на пораз.
        Својом највећом грешком сматрам управо то што нисам добро проценио са ким сам покушао да се надумљавам.

        Ретким квалитетом који поседујем - способношћу да прихватим пораз, ја се повлачим у молитвено тиховање са циљем да залечим заслужене ране и усвојим стечене животне лекције у судару са див интелектом ЛошмијемСК ...

        Нека моја непромишљеност у ступању у неравноправну битку буде подстрек свима вама да не поновите исту грешку.
        Некада морате да признате да сте побеђени.

        Као што видимо на мом примеру, живот не опрашта лакомисленост.

        Супермен хез лефт д билдинг ...

        Comment


        • Prijatelju,ne volis pse, ne volis zene, ne volis drugosrbijance, ne volis Zapad..Najbolje da se povuces, nisam jos skontao koga ti volis. To je ozbiljan problem. Moj savet ti je dobronameran da odes kod psihoterapeuta i da pokusas da se izboris sa tim, to ti je moj dobronamerni savet. Hvala na lepim recima, nije da nisam ocekivao.

          Mora se pozitivno razmisljati, ti ides i funkcionises na mrznji sa ovim tvojim BI profesorima. Idi malo putuj po svetu,evropi..otvori oci..dok nije kasno..Svet ide napred,ti nazad..takvi ljudi u RL ne mogu da se snadju.
          Last edited by LosmiSK; 02-10-19, 11:42.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Svet ide napred,ti nazad..takvi ljudi u RL ne mogu da se snadju.
            Budala si velika Lošmi, a ja još veća što na tebe ovde gubim vreme.

            Ako je nešto pogrešno, pogrešno je, iako to svi rade.

            Ako je nešto ispravno, ispravno je, iako to niko ne radi.
            Last edited by goku; 02-10-19, 13:42.

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • "U vecini tvojih licnih izlaganja rezoniram sa tobom."

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Covek rodjen da menja svet na bolje, odmah je to prepoznala.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Opasan debilizam zavladao, sto bi rekli, per se.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Levijatan sam podrzavao dok nisam poceo da pratim Pavla na Twiteru. Stvarno neverovatno sta covek pise,ne vezano se preslatke kerice ;)))

                        Sad vidim da tu nisu bas cista posla ,opet pomazu psima pa ne mogu da kazem nesto lose, ali bolje da se mane Pavle drustvenih mreza unistice ih. Mrzi drugosrbijance i Antifu...a ne zna ni sam zasto..cak je isao da ovdasnja Antifa nije prijavljena u Evropsku..kao da ima veze kad ne volis fasizam

                        Svakako bolje da ga maknu, lik je taj trecesrbijanac koji mrzi vucica...u stvari su se negde nasli..ne mislim direktno sa njim, vec kao Zavetnici, Obraz i ostale septicke jame ove zemlje.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • jel tako goldeeh

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Bog je samo jedan. Ne moze svaka vera da ima svog Boga. Kakav je to Bog ako misli samo na Muslimane npr...ili samo na Pravoslavce...Mislim,da li je to moguce? Koliko Bogova ima po tebi..jedno 10 ili 20 komada?

                              Crkva je i sememrznje izmedju naroda, setimo se krstaskih ratova, sve je u vezi vere... Vera je prepreka izmedju ljudi, ne spaja ih..vecih razdvaja..

                              Razumem da ljudi moraju da veruju u nesto, tako ste ih navikli da je najbolje da veruju u crkvu...ali ako ste vi primeri toga, daj dase vratimo na pocetak evolucije i da krenemo iz pocetka..

                              Meni ti delujes kao ok mladic, ne znam cemu to psovanje i vredjanje ako si vernik. Supermen nije vernik, on je neka sekta sa ovim izbacenim sto idu na Balkan Info..tj i to su im ukinuli...Meni seprevrne kad neko kaze..ja sam patriota,nacionalista veci od tebe..po cemu? Sto verujes u crkvu? Svasta, crkva je duboko korumpirana, da nije ne bi dozvolila ovo sto je dozvolila zadnjih 30 godina...tu mislim na makro stvari,na mikro nivou ste sacuvaj me Boze ...Kacavenda je mora da odgovara pred sudom, daplacate porez itd..ne znam sta je bilo sa onim sto je prenosio drogu sa tranvestitom..ne bi me cudilo da nije otisao u zatvor...Ima i dobrih da..ali sto se onda ne pobune??? eeee
                              Ipak sam morao na ovo da odgovorim, ne zbog tebe, jer ti ovo nećeš razumeti, već zbog ostalih koji čitaju i koji bi možda mogli da usvoje tvoj nakaradni stav.

                              Ne postoje zločini počinjeni idejom vere. Postoje razni oblici zloupotrebe vere u svrhu zločina. Vera kao lični osećaj sa emocijom i svešću prema Bogu, posebno nebeska religija, u svojoj teoriji nemaju prostora za zločin.

                              To je kao kada ljudi naprave automobil da bi se prevozili njime, neko uzme taj isti auto i gazi ljude, a onda dođe Lošmi i kaže krivi su ovi što su napravili auto. To je otprilike ta analogija.

                              Ponavljam, ovo ne pišem zbog Lošmija, jer on nema kapacitet to da razume, ovo pišem zbog prosečnog forumaša.

                              Comment


                              • Najgora je ona oholost koja se iznosi laznom skromnoscu.

                                Mislim da sve boli penis za tvoje misljenje, ako cemo iskreno.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X